Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm


Duds

Rekomendowane odpowiedzi

Chłopie ty do grudnia nie wyjedziesz na letnim kole :facepalm::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty nie pyerdol tylko pomóż coś wybrać :decayed: Na razie to i tak auto więcej stoi niż jeździ :wink: Użytkuję tylko w weekendy i raz na miesiąc biorę do Wro. Auto potrzebuję od 14 czerwca, bo kończy się sesja, więc do tego terminu mam czas :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie interesowało by Cię coś takiego:Felgi Audi 5x112 8Jx18 Mercedes VW RONAL+ Gratis ! (3282653634) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. mam takie tylko srebrne jak byś był zainteresowany za małe pieniądze:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr podejmij jakąś męską decyzje w końcu :decayed: Monoblocki bierz i będzie meksyk :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieszny jezdes. Za to co wsadziłez mial byz 5 lat mlodrzego:facepalm:

:kox:

---------- Post dopisany at 12:32 ---------- Poprzedni post napisany at 12:31 ----------

Piotrek potrzebuje prędko logi zrobić ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie interesowało by Cię coś takiego:Felgi Audi 5x112 8Jx18 Mercedes VW RONAL+ Gratis ! (3282653634) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. mam takie tylko srebrne jak byś był zainteresowany za małe pieniądze:decayed:

Za duże ET :wink: No i jednak preferowałbym 5x100, inny rozstaw to ostateczność.

Piotr podejmij jakąś męską decyzje w końcu :decayed: Monoblocki bierz i będzie meksyk :banan:

Nie pali mi się, mam jeszcze chwilę czasu. Wolę poczekać i kupić coś porządnego :decayed: Lexy na aucie byłyby dobre, ale tak jak pisałem warto mi było je popchnąć :naughty:

Śmieszny jezdes. Za to co wsadziłez mial byz 5 lat mlodrzego:facepalm:

:kox:

---------- Post dopisany at 12:32 ---------- Poprzedni post napisany at 12:31 ----------

Piotrek potrzebuje prędko logi zrobić ;-)

Za to Ci nie zrobię!

:decayed: Jak chcesz to przyjedź, ale mogę Ci poświęcić pół godziny, nie więcej. Mam zapiertol do egzaminu :facepalm: Do 16 jestem w domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie dobrze :naughty: Zrezygnowałem z GTB, bo to byłby ostatni stage, a tak to nacieszę się mocą +/- 200km 4xx NM, a potem wsadzę GTB :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felgii ROTA IK-R 18r 9,5j 5x112 Zamiana Lublin ? Tablica.pl

Może Rota? :naughty: Całkiem fajnie wyglądają w tej budzie :wink: Tylko cena trochę przeraża

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena raz, dwa, że nie wejdzie do a3 z tymi parametrami, trzy to musi być zdjęcie z neta, bo rozstaw 5x112 ET30 9,5J nie ma racji bytu w a3 na przodzie jak jeszcze dojdzie dystans zmieniający rozstaw :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ważyłem ale tu w klubie wszyscy straszą Piotrek98igo że to najszybsza furmanka spośród b5

hahah głupoty gadaja, ledwo seryjnego AFF objechał... a 1Z robi z niego przeciag:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ważyłem ale tu w klubie wszyscy straszą Piotrek98igo że to najszybsza furmanka spośród b5

hahah głupoty gadaja, ledwo seryjnego AFF objechał... a 1Z robi z niego przeciag:decayed:

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...