Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] od czego jest ten przycisk ??


myczek

Rekomendowane odpowiedzi

szczerze powiedziawszy to jeszcze nie widzialem czegos takiego w B6, w tym miejscu jest zazwyczaj mala szufladka na jakies drobniaki czy cos... wyglada to moze na jakies wyciszenie ostrzezen dzwiekowych przy bledach w aucie typu spalona zarowka bo normalnie to piszczy przy wlaczaniu autka...[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2008, 20:28 _________________________________________________mozesz zrobic takiego testa np jak paliwko sie konczy albo plyn w spryskach to tez tak piszcze na starcie kompa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

wyglada na to, ze twoje autko sluzylo do nauki jazdy.

Przycisk ten aktywuje lub deaktywuje sygnaly dzwiekowe. W samochodach do nauki jazdy, jak wiesz, zamontowane sa pedaly rownierz po stronie pasazera. Na egzaminie nauczyciel jazdy siedzi z przodu obok kandydata na prawo jazdy a czlonek komisji egzaminacyjnej siedzi z tylu.

Zeby wykluczyc oszustwo w czasie egzaminu (np. nauczyciel jazdy wciska pedal) aktywuje sie ten przycisk i w takim przypadku gdy nauczyciel nacisnie jakis pedal wydobyje sie sygnal dzwiekowy.

W czasie odbywanych godzin jazdy deaktywuje sie tym przyciskiem sygnaly dzwiekowe.

Tak jest np. w Niemczech, wiec jezeli masz auto sprowadzone z Niemiec to masz odp. na twoje pytanie.

Tutaj masz linka jezeli znasz Niemiecki mozesz wywnioskowac z podanego posta:

http://www.motor-talk.de/forum/teilenummer-schalter-mittelkonsole-gesucht-t1792253.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale numer , czegoś takiego jeszcze nie widziałem :shocked: U mnie w tym samym miejscu jest przcisk od parktronika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

parktronic przód

No raczej nie, bo parktronik ma inny symbol ( poza tym znajduje sie jedno miejsce w prawo dalej)

Look :cool1:http://www.wrzuta.pl/obraz/eFagrNucyF/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

wyglada na to, ze twoje autko sluzylo do nauki jazdy.

Przycisk ten aktywuje lub deaktywuje sygnaly dzwiekowe. W samochodach do nauki jazdy, jak wiesz, zamontowane sa pedaly rownierz po stronie pasazera. Na egzaminie nauczyciel jazdy siedzi z przodu obok kandydata na prawo jazdy a czlonek komisji egzaminacyjnej siedzi z tylu.

Zeby wykluczyc oszustwo w czasie egzaminu (np. nauczyciel jazdy wciska pedal) aktywuje sie ten przycisk i w takim przypadku gdy nauczyciel nacisnie jakis pedal wydobyje sie sygnal dzwiekowy.

W czasie odbywanych godzin jazdy deaktywuje sie tym przyciskiem sygnaly dzwiekowe.

Tak jest np. w Niemczech, wiec jezeli masz auto sprowadzone z Niemiec to masz odp. na twoje pytanie.

Tutaj masz linka jezeli znasz Niemiecki mozesz wywnioskowac z podanego posta:

http://www.motor-talk.de/forum/teilenummer-schalter-mittelkonsole-gesucht-t1792253.html

raczej nie sluzylo do nauki jazdy bo zostalo kupione od pierwszego wlasciciela.

dodam tylko ze kontrolka na tym wlaczniku czasami sie zapala tylko ze ja nie wiem po co i dlaczego

szczerze powiedziawszy to jeszcze nie widzialem czegos takiego w B6, w tym miejscu jest zazwyczaj mala szufladka na jakies drobniaki czy cos... wyglada to moze na jakies wyciszenie ostrzezen dzwiekowych przy bledach w aucie typu spalona zarowka bo normalnie to piszczy przy wlaczaniu autka...[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2008, 20:28 _________________________________________________mozesz zrobic takiego testa np jak paliwko sie konczy albo plyn w spryskach to tez tak piszcze na starcie kompa...

postaram sie przeprowadzic test w tym tygodniu :)mam ponad polowe zbiornika paliwka :)

pozdrawaim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ta kontrolka zapala się jak wrzucasz wsteczny ??[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2008, 21:49 _________________________________________________

parktronic przód

No raczej nie, bo parktronik ma inny symbol ( poza tym znajduje sie jedno miejsce w prawo dalej)

Ja mam dokładnie w tym samym miejscu co ten dzwoneczek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

wyglada na to, ze twoje autko sluzylo do nauki jazdy.

Przycisk ten aktywuje lub deaktywuje sygnaly dzwiekowe. W samochodach do nauki jazdy, jak wiesz, zamontowane sa pedaly rownierz po stronie pasazera. Na egzaminie nauczyciel jazdy siedzi z przodu obok kandydata na prawo jazdy a czlonek komisji egzaminacyjnej siedzi z tylu.

Zeby wykluczyc oszustwo w czasie egzaminu (np. nauczyciel jazdy wciska pedal) aktywuje sie ten przycisk i w takim przypadku gdy nauczyciel nacisnie jakis pedal wydobyje sie sygnal dzwiekowy.

W czasie odbywanych godzin jazdy deaktywuje sie tym przyciskiem sygnaly dzwiekowe.

Tak jest np. w Niemczech, wiec jezeli masz auto sprowadzone z Niemiec to masz odp. na twoje pytanie.

Tutaj masz linka jezeli znasz Niemiecki mozesz wywnioskowac z podanego posta:

http://www.motor-talk.de/forum/teilenummer-schalter-mittelkonsole-gesucht-t1792253.html

faktycznie to może być to:

0ab2d6585929944cm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie małe OT

Pamietam jak z Trzeniem ogladalismy dla niego furmanke S-lina w B6 piękna sztuka ale co sie okazało była z nauki jazdy :gwizdanie:

raczej nie sluzylo do nauki jazdy bo zostalo kupione od pierwszego wlasciciela.

hmm to akurat nic nie przeszkadza w tym ze mogło być na L

bardzo ciekawy temat bo ten przycisk tez pierwszy raz widzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ta kontrolka zapala się jak wrzucasz wsteczny

nie zaswieca sie ,

ale swieci sie ona gdy jest przymrozek od +2, gdy jest gesta mgla tez sie swieci

Wyjmij i sprawdź po numerze.

jutro wyjme podam numer

nie mam mozliwosci sprawdzenia tego numeru sam

takie małe OT

Pamietam jak z Trzeniem ogladalismy dla niego furmanke S-lina w B6 piękna sztuka ale co sie okazało była z nauki jazdy :gwizdanie:

raczej nie sluzylo do nauki jazdy bo zostalo kupione od pierwszego wlasciciela.

hmm to akurat nic nie przeszkadza w tym ze mogło być na L

bardzo ciekawy temat bo ten przycisk tez pierwszy raz widzę

auto kupione bylo jak mialo 15 miesicy i przejechane okolo 11 tys km. dawno to bylo i nie pamietam juz dokladnie

wiec chyba tak szybko by sie niepozbywali nowego samochodu z ktorym ja nie mam jakichkolwiek problemow ( odpukac w niemalowane )

juz prawie 5 latek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba by jeszcze rzucić okiem na kody wyposażenia , może tam coś ciekawego będzie :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to akurat nic nie przeszkadza w tym

Oczywiscie, ze to nie ma nic do rzeczy czy pierwszy wlasciciel, tu w Niemczech instruktor jazdy kupuje sobie auto i jezeli ma uprawnienia to moze na nim szkolic (pod warunkiem ze jest odpowiednio wyposazony czyli przycisk ktory posiadasz i pedaly).

Instruktorzy jazdy maja 5% znizki na nowe auta i do tego jeszcze odliczenie podatku 19% MwSt.

Nie dziwi mnie wiec to ze z takim malym przebiegiem auto zostalo sprzedane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie zawodnik stracił uprawnienia instruktorskie lub konkurencja go zjadła i sprzedał auto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze to wlacznik od laserowego ustalania odleglosci przed poprzedzajacym pojazdem-nie trzeba hamowac kiedy zblizamy sie do jakiegos pojazdu tylko auto samo hamuje i przyspiesza :gwizdanie: szczegolnie przydatne w korkach tyle ze to ma zastosowanie tylko w aucie z automatem :cool1::kox:

super taki bajer jest ale to nie mozliwe zeby byl montowany w b6 albo b7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie małe OT

Pamietam jak z Trzeniem ogladalismy dla niego furmanke S-lina w B6 piękna sztuka ale co sie okazało była z nauki jazdy :gwizdanie:

Tak , to prawda ...

Piękny srebrny sedan , s-line w środku , koła sline , żadnej ryski ani na zewnątrz ani w środku...

Już miałem kupować i dobrze że zadzwoniłem do Kulczyka o historię auta...

a koleś do mnie : Panie , a pedały po prawej stronie to jeszcze są czy już wymontowali :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze to wlacznik od laserowego ustalania odleglosci przed poprzedzajacym pojazdem-nie trzeba hamowac kiedy zblizamy sie do jakiegos pojazdu tylko auto samo hamuje i przyspiesza :gwizdanie: szczegolnie przydatne w korkach tyle ze to ma zastosowanie tylko w aucie z automatem :cool1::kox:

super taki bajer jest ale to nie mozliwe zeby byl montowany w b6 albo b7

:polew: :polew: tiaaaa napewno to jest laser :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze temat padł śmiercią naturalną, a szkoda :( wiecie juz moze co to za przycisk??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...