Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] AUDI A4 B6 Avant 1,9 TDI 131 KM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!:hi:

Od 15 stycznia 2013 jestem szczęśliwym posiadaczem niżej opisanej i udokumentowanej Audicy:wink: Coś niecoś w planach już jest do zrobienia, ale to jak będą jakieś zbędne pieniądze w domowym budżecie... Póki co rata kredytu za auto zabiera te fundusze :sad:, a że aktualnie poszukuję pracy więc wiadomo...

BTW: jakby ktoś z Krakowa miał jakąś fajną ofertę pracy to dawać info na PW:decayed:

Ale do rzeczy!

Audica sprowadzona z Niemiec, grudzień 2002 roku pierwsza rejestracja, stan prawie idealny (drobne przytarcia na plastikach na drzwiach z zewnątrz i drobne ryski na lakierze), nie bita (i oby tak zostało). 1,9 TDI 131 KM póki co wystarcza (ostatnio 210 poleciała), ale może za jakiś czas pomyślę o zwiększeniu mocy:wink:

Wyposażenie:

- 2x elektryczne szyby (przód), 2x korbotronic (tył)

- Elektryczne lusterka

- Climatronic 2-strefowy

- Szyberdach

- Xenony albo Bixenony (czym to się różni? w ogłoszeniu było napisane, że to bixenony, ale ktoś powiedział, że tylko xenony)

- Spryskiwacze do Xenonów

- Podgrzewane fotele

- Elektryczna regulacja odcinka lędźwiowego

- ABS

- ESP

- Jasna skórzana tapicerka

- Drewnopodobne dekory

- RNS-D

- Zmieniarka na 6CD w schowku

- BOSE

- 2x podłokietnik

Tu kilka zdjęć (wszystkie, które były w ogłoszeniu), będzie więcej na wiosnę, jak umyję i wypastuję:wink:

c275509101.jpg

c275509102.jpg

c275509103.jpg

c275509104.jpg

c275509105.jpg

c275509106.jpg

c275509107.jpg

c275509108.jpg

c275509109.jpg

c2755091010.jpg

Plany: (póki co drobne, bo z $ słabo...)

- LEDy na tablicę z tyłu

- LEDy na podświetlenie w środku

- wymiana postojówek na LEDy

- naprawienie wycieraczki tylnej:decayed: mam nadzieję, że boseron pomoże:wink:

- naprawienie kwestii pt. "otwarcie prawych tylnych drzwi nie jest sygnalizowane na FISie i nie podświetla drzwi, ani wnętrza pojazdu"

- sprawdzenie dlaczego prawe mijania xenon zaczyna migać? przetwornica, czy żarnik?

Plany ambitniejsze, jak będą zbywające pieniądze na to: (nie wiem, czy wszystkie są do zrealizowania - mechanikiem nie jestem i na mechanice się nie znam)

- zmiana FWD na quattro (da się?!)

- podniesienie mocy

- nowy rozrząd, sprzęgło i dwumasa

- nowe zawieszenie, bo to chyba ma końcówkę swej trwałości...

- kierownica multimedialna (chyba będzie kłopot z dopasowaniem koloru...)

- RNS-E

- S-line zewnętrzny

- zmiana tyłu z korbotronica na elektrykę (też chyba będzie kłopot z dopasowaniem koloru...)

- detailing

- z tyłu po dwóch stronach wydech

- LEDowe lampy tył

- nowe lampy z przodu - coś w ten deseń LAMPY PRZÓD AUDI A4 B6 00-04r DAYLIGHT BLACK (2980811205) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Opublikowano

z tymi lampami na przód to daj spokój reszta jak najbarzdziej na + :decayed:

Opublikowano
  • Autor

chciałem też LEDy rzucić do przodu a'la B8 daylight:decayed: ale może odpuszczę:think2:

Opublikowano

Lampy przód :jerk:

Opublikowano
  • Autor

dobra!

odpuszczę te lampy (przynajmniej ten wzór:decayed:)

Opublikowano
dobra!

odpuszczę te lampy (przynajmniej ten wzór:decayed:)

lepiej bixenon załóż, ale pomaluj środki tych co masz na czarno i włóż soczewkę z B8 :naughty:

Opublikowano

No:naughty:

btw bardzo ładne b6 i dość wyposażone

Opublikowano
  • Autor
No:naughty:

btw bardzo ładne b6 i dość wyposażone

tylko w tym wyposażeniu miażdży korbotronic z tyłu :facepalm:

Opublikowano

No no naprawdę fajny statek.

Szkoda że niema chromu, ale możesz zrobić Black edition - ta też ładnie się prezentuje.

Opublikowano

Ładna niunka;) Myślisz malować progi i dokładki pod kolor auta?

Opublikowano
No:naughty:

btw bardzo ładne b6 i dość wyposażone

tylko w tym wyposażeniu miażdży korbotronic z tyłu :facepalm:

Ot taki wymysł OOOO żeby prund był w opcji.

Fajne autko- q da się wyrezać.

Opublikowano

bardzo ładna. Do planów dopisz jeszcze s-line zewnętrzny i malowanie dokładek

Opublikowano

quattro jest do sprzedania na forum za 3000zł komplet

Opublikowano

ładna sztuka i wygląda na dosyć zadbaną... bezawaryjnej jazdy życze!! :wink:

te lampy na przód zdecydowanie :thumbdown:

Opublikowano
No:naughty:

btw bardzo ładne b6 i dość wyposażone

tylko w tym wyposażeniu miażdży korbotronic z tyłu :facepalm:

a najciężej to Ci będzie znaleźć tylne boczki pod elektrykę :doh:

Opublikowano
  • Autor
No:naughty:

btw bardzo ładne b6 i dość wyposażone

tylko w tym wyposażeniu miażdży korbotronic z tyłu :facepalm:

a najciężej to Ci będzie znaleźć tylne boczki pod elektrykę :doh:

no i lewy przód pod kontrolę nad czterema szybami:kwasny:

Opublikowano

fajna sztuka, lubie jasne środki :naughty:

Opublikowano
  • Autor
fajna sztuka, lubie jasne środki :naughty:

ja też:naughty: do ślubu jechaliśmy Passatem B5 z jasną skórą i od tego momentu moja żona "zachorowała" na taką tapicerkę, więc miałem zadanie znaleźć takie auto - no i się udało:decayed: a że ja chciałem BOSE, climatronic i szyberdach to też się udało:decayed:

Opublikowano

spoko, tylko jak dla mnie ideał to góra deski i boczków czarna, no ale i tak jasny środek jest naprawdę elegancji, szkoda że tak się brudzi :kwasny:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.