Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Teraz musze felge nabyc, chyba będzie to biedrona bo są w dobrych cenach :naughty:

Te z A6?

tak, max co na zime moge wydć to 500zł i ni grosza wiecej :gwizdanie:

Ewentualnie jeszcze taki wzór, ale nie ma dobrej okazji

http://allegro.pl/alu-felga-audi-seat-vw-7jx16-5x112-1sz-i1849027885.html

  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Wyświetleń 326,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Teraz musze felge nabyc, chyba będzie to biedrona bo są w dobrych cenach :naughty:

Te z A6?

tak, max co na zime moge wydć to 500zł i ni grosza wiecej :gwizdanie:

Ewentualnie jeszcze taki wzór, ale nie ma dobrej okazji

http://allegro.pl/alu-felga-audi-seat-vw-7jx16-5x112-1sz-i1849027885.html

:good:
Opublikowano

O ile sie nie myle to 2 Zimeringi , jeden na wał korbowy a drugi na wałek rozrządu , rozmiar to bodajże 35x47x7 ale dokładnie nie pamiętam , jak coś to zobacze jutro w katalogu CORTECO

Opublikowano
  • Autor

O ile sie nie myle to 2 Zimeringi , jeden na wał korbowy a drugi na wałek rozrządu , rozmiar to bodajże 35x47x7 ale dokładnie nie pamiętam , jak coś to zobacze jutro w katalogu CORTECO

no własnie ja kupiłem dwa 32x47x10

takie miałem gdzieś w liscie spisane

Opublikowano

O ile sie nie myle to 2 Zimeringi , jeden na wał korbowy a drugi na wałek rozrządu , rozmiar to bodajże 35x47x7 ale dokładnie nie pamiętam , jak coś to zobacze jutro w katalogu CORTECO

no własnie ja kupiłem dwa 32x47x10

takie miałem gdzieś w liscie spisane

powinny być dobre te co masz :gwizdanie:

P.s

nie za ma co :naughty:

Opublikowano

A może i na 10 nie pamiętam dokładnie . Jutro zobacze to napisze pamiętam tylko 35x47 i że oba mają takie same wymiary , gożej jest od strony sprzęgła na wale bo tam występują 2 inne . Jeden to zwykły Zimering a drugi jest razem z obudową podobno można po Vinie dopasować

Opublikowano
  • Autor

A może i na 10 nie pamiętam dokładnie . Jutro zobacze to napisze pamiętam tylko 35x47 i że oba mają takie same wymiary , gożej jest od strony sprzęgła na wale bo tam występują 2 inne . Jeden to zwykły Zimering a drugi jest razem z obudową podobno można po Vinie dopasować

ok to sprawdź :good: od drugiej strony to mnie nie interesuje, narazie zagladac tam nie chce :decayed:

Opublikowano

A może i na 10 nie pamiętam dokładnie . Jutro zobacze to napisze pamiętam tylko 35x47 i że oba mają takie same wymiary , gożej jest od strony sprzęgła na wale bo tam występują 2 inne . Jeden to zwykły Zimering a drugi jest razem z obudową podobno można po Vinie dopasować

ok to sprawdź :good: od drugiej strony to mnie nie interesuje, narazie zagladac tam nie chce :decayed:

oddawaj jak mi nie ufasz... :tongue4: :tongue4:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor
:polew:
Opublikowano

rob VT.... bo nie beddzie co robic na tygodniu :decayed:

Opublikowano

witam

kolego podał bys mi numery tych osłon na silnik prawa i lewa strona

Opublikowano
  • Autor

witam

kolego podał bys mi numery tych osłon na silnik prawa i lewa strona

3B0 133 849 A i 3B0 119 487 C uprzedzam ceny zaporowe :naughty:

Opublikowano

witam

kolego podał bys mi numery tych osłon na silnik prawa i lewa strona

jeden post i już ostrzeżenie- uwielbiam takich zawodników :polew: :polew:

sorry za OT Kowi :good:

Opublikowano

witam

kolego podał bys mi numery tych osłon na silnik prawa i lewa strona

jeden post i już ostrzeżenie- uwielbiam takich zawodników :polew: :polew:

malo widziales chyba

tu byla mala jazda bez trzymanki przez chwile... :wink4:

Opublikowano

A może i na 10 nie pamiętam dokładnie . Jutro zobacze to napisze pamiętam tylko 35x47 i że oba mają takie same wymiary , gożej jest od strony sprzęgła na wale bo tam występują 2 inne . Jeden to zwykły Zimering a drugi jest razem z obudową podobno można po Vinie dopasować

ok to sprawdź :good: od drugiej strony to mnie nie interesuje, narazie zagladac tam nie chce :decayed:

Dokładnie to rozmiar 32x47x10 sprawdziłem w katalogu i powinno być ok
Opublikowano
  • Autor

A może i na 10 nie pamiętam dokładnie . Jutro zobacze to napisze pamiętam tylko 35x47 i że oba mają takie same wymiary , gożej jest od strony sprzęgła na wale bo tam występują 2 inne . Jeden to zwykły Zimering a drugi jest razem z obudową podobno można po Vinie dopasować

ok to sprawdź :good: od drugiej strony to mnie nie interesuje, narazie zagladac tam nie chce :decayed:

Dokładnie to rozmiar 32x47x10 sprawdziłem w katalogu i powinno być ok

czyli dobre zamówione :good: 18ego jade na przeszczep rozrządu, wymaine wachaczy, termostatu i zmiane amorów na te od krychy :naughty: ma to sie przeturlać do wiosny :baseball:
Opublikowano

A po co termostat ? Niedomaga ? U mnie też szykuje sie rozrząd , jeszcze z miesiąc i powinno wskoczyć 90000 od ostatniej wymiany , naszczęście rozrząd u nas nie jest drogi coś ok 250-350 zeta

Opublikowano
  • Autor

A po co termostat ? Niedomaga ? U mnie też szykuje sie rozrząd , jeszcze z miesiąc i powinno wskoczyć 90000 od ostatniej wymiany , naszczęście rozrząd u nas nie jest drogi coś ok 250-350 zeta

termostat profilaktycznie wymieniam bo pewnie nie bedzie domagał w zime jak to co roku bywa :wink4: ja rozrząd zmienam co 60tys :wink4: ale koszt kompletnego rozrzadu wychodzi ok tysiaka(wszystkie paski rolki nie sam rozrząd)

Opublikowano

1000 ? sporo , ja wymienie sam rozrząd , reszta narazie jest ok

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.