Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Ja wymieniajac rozrząd to wymieniam

#1. pasek rozrzadzu Continental CT945

#2. pasek klimatyzacji Continental 4PK855

#3. pasek wieloklinowy Continental 5PK1592

#4. rolka paska rozrzadu Ruville 55415

#5. rolka paska rozrzadu Ruville 55426

#6. rolka paska klimatyzacji Ruville 55464

#7. rolka paska wieloklinowego Ruville 55462

#8. pompa wody Ruville 65470

#9. plyn chlodniczy Febi 1,5L - 23,85 zl x2

#10. simmeringi Victor Reinz 81-19299-10 22J 32x47x10 x2

To sie udało kupić w bardzo dobrej cenie, z wachaczami nie przekroczyłem tysiaka :decayed:

  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Wyświetleń 326,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jurto sobie sprawdze w aso... a moze mi ktos podpowie poza aso mozna gdzies cos takiego kupic

Opublikowano

No to prawie kapitalka :wink4: , ja narazie zbieram na sprzęgło bo coś niedomaga , ale rozrząd na pierwszym miejscu , swoją drogą ile powinno sie robić AFN na rozrządzie ? Bo słyszałem że 90 , u nas nie ma pompy wody na rozrządzie i dlatego większy przebieg

Opublikowano

No to prawie kapitalka :wink4: , ja narazie zbieram na sprzęgło bo coś niedomaga , ale rozrząd na pierwszym miejscu , swoją drogą ile powinno sie robić AFN na rozrządzie ? Bo słyszałem że 90 , u nas nie ma pompy wody na rozrządzie i dlatego większy przebieg

60-90tys

z tym że dla spokojności skłaniałbym się ku tej pierwszej liczbie :wink4:

Opublikowano

No to prawie kapitalka :wink4: , ja narazie zbieram na sprzęgło bo coś niedomaga , ale rozrząd na pierwszym miejscu , swoją drogą ile powinno sie robić AFN na rozrządzie ? Bo słyszałem że 90 , u nas nie ma pompy wody na rozrządzie i dlatego większy przebieg

60-90tys

z tym że dla spokojności skłaniałbym się ku tej pierwszej liczbie :wink4:

Dokładnie, 60tyś będzie najbezpieczniej :good:

Opublikowano
  • Autor

jurto sobie sprawdze w aso... a moze mi ktos podpowie poza aso mozna gdzies cos takiego kupic

tu sprawdź http://sklep.gajos.com.pl/sklep/

No to prawie kapitalka :wink4: , ja narazie zbieram na sprzęgło bo coś niedomaga , ale rozrząd na pierwszym miejscu , swoją drogą ile powinno sie robić AFN na rozrządzie ? Bo słyszałem że 90 , u nas nie ma pompy wody na rozrządzie i dlatego większy przebieg

60-90tys

z tym że dla spokojności skłaniałbym się ku tej pierwszej liczbie :wink4:

Dokładnie, 60tyś będzie najbezpieczniej :good:

ja zmieniam aktualnie po przebiegu 52tys :wink4: ale to dlatego że gdzieś płyn spierdziela i są podejrzenia pompy wody :gwizdanie: zresztą całość to całość, będe miał spokój bedzie mozna sie skupić na innych modach, a nie ekspluatacji :naughty: jeszcze tylko ta yepana uszczelka mnie zastanawia :gwizdanie:

Opublikowano

dzieki za info i stronke

Opublikowano
  • Autor

dzieki za info i stronke

poza aso to tylko używka ciezko dostepna :gwizdanie: albo napisz do F1młody, sprzedawał taki komplet dosc długo, aż w końcu załozył do siebie, ale mozę odsprzeda :naughty:

Opublikowano

Kowi jak masz spalanie??

od razu powiem że jest to dla mnie b. ważna sprawa ponieważ gdyż dużo jeżdzę a może będę zmieniał auto a że inne niż a4 ni wchodzi w grę i że zakochałem sie w Q to musi być a4 w Q

Opublikowano
  • Autor

Kowi jak masz spalanie??

od razu powiem że jest to dla mnie b. ważna sprawa ponieważ gdyż dużo jeżdzę a może będę zmieniał auto a że inne niż a4 ni wchodzi w grę i że zakochałem sie w Q to musi być a4 w Q

ze spalaniem to róznie u mnie czasem 6,5 czasem pod 10 podchodzi, ale średnia to jakieś 7,5, ogólnie mało nie pali to bydle ;(

Opublikowano

to już chyba lepiej ATJ-ta szukać tylko ciężko ze znalezieniem ;-)

Opublikowano

Chyba masz za ciężką noge :polew:

Opublikowano
  • Autor

Chyba masz za ciężką noge :polew:

też tak mysle :disgust:

Ale w sumie ma co jechać i co toczyc bo Q + lacze 225 jednak swoje robi :gwizdanie:

Opublikowano

Ja wymieniajac rozrząd to wymieniam

#1. pasek rozrzadzu Continental CT945

#2. pasek klimatyzacji Continental 4PK855

#3. pasek wieloklinowy Continental 5PK1592

#4. rolka paska rozrzadu Ruville 55415

#5. rolka paska rozrzadu Ruville 55426

#6. rolka paska klimatyzacji Ruville 55464

#7. rolka paska wieloklinowego Ruville 55462

#8. pompa wody Ruville 65470 HEPU

#9. plyn chlodniczy Febi 1,5L - 23,85 zl x2 HEPU

#10. simmeringi Victor Reinz 81-19299-10 22J 32x47x10 x2 erling

To sie udało kupić w bardzo dobrej cenie, z wahaczami nie przekroczyłem tysiaka :decayed:

:tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

:wink4:[br]Dopisany: 12 Październik 2011, 06:18_________________________________________________upsss... jeden koncentrat dostałeś :embarrassed:

Opublikowano
  • Autor

Puertoss :baseball: masz czas do piatku :decayed: dawaj dzisiaj na spota

Opublikowano

Kowi mam czysto retoryczne pytanie, dlaczego pasek ct945, a nie ct867 :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Kowi mam czysto retoryczne pytanie, dlaczego pasek ct945, a nie ct867 :mysli:

podobno wzmocniony, takie info kiedys dostałem od Rtockiego, i tak kupuje juz drugi raz :wink4:

Opublikowano

a ja właśnie myślałem, że to ct867 jest wzmocniony i zalecany do Q :mysli:

może i się myliłem :gwizdanie:

a tak poza tym, to orientujesz się czy do avg takie same graty idą jak do afn ?

Opublikowano
  • Autor

a ja właśnie myślałem, że to ct867 jest wzmocniony i zalecany do Q :mysli:

może i się myliłem :gwizdanie:

a tak poza tym, to orientujesz się czy do avg takie same graty idą jak do afn ?

raczej to samo, mój niczym sie nie rózni od AVG, swego czasu nawet kupowałem czesci pod to oznaczenie, bo byłem przekonany ze mam AVG :embarrassed:

:decayed:

Opublikowano

odnośnie paska to ja się nauczyłęm, że można wkłądać wszystko poza BOSCHEM

dwa nbowe paski, każdy piszczał i wymieniałem rolkę, napinacz i nic nie pomagało, dlatego moim zdaniem jak najdalej od tej firmy

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.