Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

kowi tylko pamiętaj że drzwi w naszych autach to jedne z najhujowszych drzwi do CA i naklejanie samych mat choćby były ze złota nie da fajnego efektu, daj przynajmniej kilka wsporników żeby maty nie wisiały luźno.

...... no chyba że tak zrobisz, bo nie chciało mi się czytać całej waszej rozmowy na X stronach wcześniej :decayed:

spoko o płaskownikach wiem, pare sie przykręci żeby maty sobie nie wisiały jak zwykła folia bez podłoza :wink4:

  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Wyświetleń 326,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kowi tylko pamiętaj że drzwi w naszych autach to jedne z najhujowszych drzwi do CA i naklejanie samych mat choćby były ze złota nie da fajnego efektu, daj przynajmniej kilka wsporników żeby maty nie wisiały luźno.

...... no chyba że tak zrobisz, bo nie chciało mi się czytać całej waszej rozmowy na X stronach wcześniej :decayed:

spoko o płaskownikach wiem, pare sie przykręci żeby maty sobie nie wisiały jak zwykła folia bez podłoza :wink4:

łotototo

ja się zastanawiam czy nie jebnąć na drzwi 0,5mm lub 1mm blachy na nity.

Opublikowano
  • Autor

kowi tylko pamiętaj że drzwi w naszych autach to jedne z najhujowszych drzwi do CA i naklejanie samych mat choćby były ze złota nie da fajnego efektu, daj przynajmniej kilka wsporników żeby maty nie wisiały luźno.

...... no chyba że tak zrobisz, bo nie chciało mi się czytać całej waszej rozmowy na X stronach wcześniej :decayed:

spoko o płaskownikach wiem, pare sie przykręci żeby maty sobie nie wisiały jak zwykła folia bez podłoza :wink4:

łotototo

ja się zastanawiam czy nie walnąć na drzwi 0,5mm lub 1mm blachy na nity.

to tez pomysł tylko ciekawe czy tapicerke wtedy załozysz

Opublikowano

jak to mówią "sie popieści i się zmieści"

Opublikowano

kowi tylko pamiętaj że drzwi w naszych autach to jedne z najhujowszych drzwi do CA i naklejanie samych mat choćby były ze złota nie da fajnego efektu, daj przynajmniej kilka wsporników żeby maty nie wisiały luźno.

...... no chyba że tak zrobisz, bo nie chciało mi się czytać całej waszej rozmowy na X stronach wcześniej :decayed:

spoko o płaskownikach wiem, pare sie przykręci żeby maty sobie nie wisiały jak zwykła folia bez podłoza :wink4:

łotototo

ja się zastanawiam czy nie walnąć na drzwi 0,5mm lub 1mm blachy na nity.

walnij na ramke ja mam tak zrobic
Opublikowano

a te wsporniki daj możliwie jak najgęściej.

Mierzyłeś już te dystanse, które wysyłałeś mi w pdf ? bo zastanawiam się jak będą pasować od spodu.

Opublikowano

jak to mówią "sie popieści i się zmieści"

no ja zamierzam dac jeszcze 0,5cm gabke stp
Opublikowano
  • Autor

a te wsporniki daj możliwie jak najgęściej.

Mierzyłeś już te dystanse, które wysyłałeś mi w pdf ? bo zastanawiam się jak będą pasować od spodu.

nie bój sprawdzone, trzeba te ząbki podciąć szlifierka według wójka mrogala <- jako pierwszy skorzytał z mojego projektu :decayed:

Gabke a nie bedzie ona pochłaniac wody :mysli:

Opublikowano

Gabke a nie bedzie ona pochłaniac wody :mysli:

nie wiem chyba nie :decayed:

Opublikowano

ja się własnie ostatnio zastanawiałem czy to że głośnik u mnie padł po tak krótkim czasie to nie wina zawilgocenia.

Opublikowano

widziałem gdzieś w necie projekt drzwi, gdzie taką gąbką wyklejone był boczek od wewnętrznej strony. Chociaż siedem dych za kawałek gąbki nieźle...

Opublikowano
  • Autor

widziałem gdzieś w necie projekt drzwi, gdzie taką gąbką wyklejone był boczek od wewnętrznej strony. Chociaż siedem dych za kawałek gąbki nieźle...

tez myśle ze zdecydowanie za drogo, ale znowu napchać typowej gąbki to jestem pewien że nasiąknie wodą i bedzie wiecej problemu niż pożytku :disgust:

Opublikowano

kupić gąbkę za 6zł śpreja i "uszczelnić":)

a jak nie to to co pół roku uderzać do krychy po nowe boczki :decayed:

Opublikowano

kupić gąbkę za 6zł śpreja i "uszczelnić":)

a jak nie to to co pół roku uderzać do krychy po nowe boczki :decayed:

plastik nie zgnije
Opublikowano

zgnić nie zgnije ale gąbka wilgocią śmierdzieć będzie

Opublikowano
  • Autor

Skad zamawiales bluzy? :gwizdanie:

od tego algrowicza, napisałem maila czy ma bluzy bez kaptura i tak juz sie dogadalismy, wzory oczywiście moje

http://allegro.pl/sklep/20040292_gadgettystyka

Opublikowano

Dzieki :good: Powiedz jeszcze jak jakosc i ogolnie gramatura bluz?

Opublikowano
  • Autor

Dzieki :good: Powiedz jeszcze jak jakosc i ogolnie gramatura bluz?

jestem zadowolony, bluzy firmy fruit of the loom :good:

http://www.owocowy.sklep.pl/

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.