Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Tarcze klocki zwykle, nawiercane, nacinane, jakie??


denveco

Rekomendowane odpowiedzi

n i e

no mysle,chodzi mi o wymiane tylu i chcialem sie dowiedziec czy jakas inna srednice tam tez mozna itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam i nie wierze...masz 1000 pln na zestaw hamulców tak ?

Kupujesz jarzma pod 312mm, do tego tarcze Ferodo 312mm / w IC maja na to dobre ceny / i klocki jeśli chcesz to FDSP albo Premiery, zmieniasz płyn na dobry DOT4 i cieszysz się hamulcami a w kieszeni zostaje ci na kwiatki dla Kobiety :wink:

Dev ludzie to lubią sobie utrudniać co nie ? :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego kkrawat widzę że nie do końca jesteś w temacie a w dodatku szukasz sprzymieżeńca i wroga zarazem. Znajdź mi za 1000zł komplet tarcz i klocków dobrej firmy na wszystkie 4 koła nie wspominajać już o jażmach. Posiłkujać się allegro jarzma od a4b6 312 które można zaadaptować do a4b5 owszem są, cena za dwie sztuki to 400zł plus wysyłka teraz pozostaje 600zł i za nie mam kupić dobre hamulce za tą kwote?? Dodatkowo wymiana płynu i robocizna wymiany tarcz. Sorry ale za te 600 zł to kupie takie samo barachło jakie mam teraz, poprawka za 500 albo mniej odliczając koszty płynu i robocizny. Tarcze owszem moge wymienić sam i już ten temat po cześci przerabiałem. Przednie tarcze i klocki można wymienić przed blokiem na parkingu bez problemu. Tylne tarcze to już troche zachodu. Aby je wymienić musisz dodatkowo kupić nowe pierścienie od ABS-u oraz łożyska, bo podrdzewiałe nie założysz ma nowe tarcze gdyż bedą ci latać tak jak było to w moim przypadku. Aby ulokować nowe łożyska i pierścienie ABS-u musisz mieć prasę. Kwestie płynu DOT-4 mam już załatwioną bo jakieś dwa miesiące temu wymieniałem na nowy cały płyn. Reasumując; Może i zmieścił bym się w tym 1000zł gdybym wymienił wszystko na standart. Natomiast gdybym chciał założyć 312mm na przód musiał bym doliczyć te 500zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego powiem ci tak - fakt, że myślałem że chcesz zmieniać tylko przód ale i z tyłem nie wyjdzie ci tak drogo. Zmieniałeś tylne tarcze i nie sądze że one ci się pogięły tylko przednie. Ceny z IC detal - tarcze przód 340pln komplet 312mm, tarcze tył jeśli chcesz zmieniac to 260pln komplet wszystko Ferodo. Klocki piszesz, że twoje są OK ale jeśli chcesz to 190pln klocki na przód z Ferodo Premier. Tylne klocki zostawiasz swoje tak czy siak. Ceny masz w detalu wiec jesli znasz kogoś w IC to dostaniesz je sporo taniej, ale i tak zostaje ci 200pln za jarzma pod 312mm z A6 i za tyle jak poszukasz to kupisz gdzieś na szrocie. Wymiana przodu to nie problem, pozostaje kwestia tyłu. :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...