Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Chip tuning Audi A4 B8 2.0 TDI CR

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam do was pytanko na dniach będę podnosił moc silnika ale każdy stwierdza przed hamowaniem samochodu telefonicznie że z wersji cagc 120km można wyciągnąć tylko 156km i 360nm ale z tego co wyczytałem to jest ta sama wersja co 143km i mozna więcej podnieś może najlepiej żebyście wy się wypowiedzieli jaki jest bezpieczny chip na maxymalna moc przy fabrycznym osprzęcie.Zaznaczam że mam nowe wtryski turbo kompletne sprzęgło przepustnice itp.

polecam Pana Witka tzw Rogala :hi:

WARSZAWA

http://www.rperformance.pl/index.php

Opublikowano
  • Autor

na fabrycznym osprzęcie bo ja mam turbo od 143 a nie od 170km

Opublikowano
  • Autor

wiem ze wiekszość robiła program u rogala ale nie mam czasu na wyprawe więc bede szukał w poznaniu znalazlem firme Robikson Robert Skolarus góra długa 10 tarnowo podgórne,geko cars,tuneforce,goodhope ma jeszcze filie 5 km od poznania

Opublikowano

Wybierz goodhope-a. Mariusz sam jeździ b8, więc ją ogarnia.

Opublikowano
  • Autor

dzieki za info podjechalem pogadac do geko cars i panowie stwierdzili ze 120km a 143km to calkiem inne osprzetowanie i nie wypluja z tego 170-185km tylko maxymalnie 150km moze mi ktos to wyjasnic bo juz zgupialem

szogun dzieki za info napewno tam podjade

Opublikowano

wg etki w wersji, ktora ja mam wtryski, pompa wtryskowa, turbo, intercooler sa takie same jak w 143ps.. sa jakies roznice typu "rura intercoolera". Najlepiej zapytaj sie tunera jakie czesci sa wg niego inne, zweryfikuj to i bedziesz wiedzial, ze czy jest to prawda czy nie

Pozdrawiam,

Przemek

Opublikowano

jak na moje 150 to tak troszku malusio .... :eusathink:

Opublikowano

Witam,kolego podam ci numer do gościa od którego dzisiaj odebrałem swoją audice b8 nazywają go Aligator i jego firma mieści się w Katowicach -Dynosoft,wydaje mi się że ma bardzo dóżą wiedze o silnikach Audi.Oczywiście zadzwoń informacyjnie bo to dość daleko od Ciebie , bez problemów powinieneś uzyskać informacje iakie Cię interesują odnośnie tuningu.Tel:606-341-144

Opublikowano
Witam,kolego podam ci numer do gościa od którego dzisiaj odebrałem swoją audice b8 nazywają go Aligator i jego firma mieści się w Katowicach -Dynosoft,wydaje mi się że ma bardzo dóżą wiedze o silnikach Audi.Oczywiście zadzwoń informacyjnie bo to dość daleko od Ciebie , bez problemów powinieneś uzyskać informacje iakie Cię interesują odnośnie tuningu.Tel:606-341-144

dóżą

:facepalm:

Opublikowano

Mm ten sam silnik. Tydzień temu w EcuProject we Wrocławiu mam teraz 390 Nm 174km.

Opublikowano
Mm ten sam silnik. Tydzień temu w EcuProject we Wrocławiu mam teraz 390 Nm 174km.

Wiela za taką przyjemność?

Opublikowano

leciutko powyżej 1 kilo, tak na moje ... :whistling:

Opublikowano

Troszeczku trzeba wydać o ceny pisać i dzwonić do EcuProject. I dużo powyżej 1 kilo.

Opublikowano

hm

piszę na podstawie swoich doświadczeń

robiłem u Rogala

i nie wydałem DUŻO powyżej 1 kilo ... :whistling:

Opublikowano

To napisz koledze ile zaplaciles. Ogólnie ceny to od 1500 zł w górę. Przynajmniej we Wrocławiu. Niestety edc17 już jest dużo droższy soft od edc15 i edc16.

Opublikowano

w grudniu u Rogala płaciłem podobnie

Opublikowano
dzieki za info podjechalem pogadac do geko cars i panowie stwierdzili ze 120km a 143km to calkiem inne osprzetowanie i nie wypluja z tego 170-185km tylko maxymalnie 150km moze mi ktos to wyjasnic bo juz zgupialem

szogun dzieki za info napewno tam podjade

uważam, że po tym co usłyszłaś od tego tunera ,to wogóle nie powinieneś brać go pod uwagę

motor 120 ,a 143 KM to jedno i to samo, mam ten sam silnik i bez wiekszego wysiłku wypluł 170km i blisko 400Nm

,a jest jeszcze zapas

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.