Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Chip tuning Audi A4 B8 2.0 TDI CR

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

2.0 tdi 120 i 143 i 170 ma te same sprzęgła - zapytaj w każdej hurtowni , a 170konna wersja po 7.2010 ma 175km i 370-380 nm w serii ...

to są fakty a nie moje domysły

Ja wiem że są te same sprzęgła,nie zrozum mnie żle ja tylko swoje zdanie mówię ,a wiem co mówię bo trochę tego było

tąpniete z LG F60

Opublikowano

ps. moim po modzie zrobiłem ze 130 tys i non-stop but w podłodze ,uślizgów brak....
Ryzykowne posunięcie. A jak reaguje dwumasa?
Opublikowano

No właśnie 380nm to już starczy.

I tu nie mówię że będzie się slizgac od razu,tylko po jakimś tam niedługim czasie.

tąpniete z LG F60

Opublikowano

ja Cie jak najbardziej rozumiem ale ja wychodze z założenia ze co ma umrzeć to umrze ,fakt faktem ze 150 czy 200 tys sprzęglo bedzie się już same z siebie ślizgać bo poprostu czas już na nie ,zgadza sie sprzęgła i dwumasy padają ,ale w jakich silnikach nie padają

70% klientów zdaje sobie sprawe ze sprzęgło wczesniej czy pozniej umrze jezeli posiada sie auto kilku letnie,ale czy to ma znaczenie w aucie za 50 czy 150 tys... to tylko kropla wydatków przy serwisowaniu takiego auta

Edytowane przez dieselchip_

Opublikowano

Ja założyłem nowe sprzęgło i dwumase chip na 185km i 400nm przejechanie 4tys i lipa.

tąpniete z LG F60

Opublikowano

no wiem co mam Ci powiedzieć ...

Opublikowano

185km i 400nm przejechanie 4tys i lipa
Czyli max to?
Opublikowano

Tak jakoś się u mnie to złożyło ,ale nie koniecznie może tak być u kogoś innego...

tąpniete z LG F60

Opublikowano

wiesz to jak z dentystą niby każdy umie i zna sie na robocie,ale są tacy co chwile wracasz do nich na poprawke ,ja nie mam pojęcia co u Ciebie było nie halo

Edytowane przez dieselchip_

Opublikowano

Mam f11 i będę się zastanawiał czy zmienić mapę ,ale jak już to minimalnie.

tąpniete z LG F60

Opublikowano

W F10 nie ma takich problemów. W B8 granica między wysokim momentem a uslizgiem sprzęgła jest niewielka. nawet niski moment rzedu 380nm nie gwarantuje braku uslizgu, takie już felerne są sprzęgła w 2.0TDI. ja zmieniłem sprzęgło przy 230k tylko z powodu dzwoniącej dwumasy a o uslizgu nie było mowy pomimo 412nm. Warto kupić sprzęgło od 2.0 TDI w a6, mówią że nie pasuje, ale to nie prawda a jest zdecydowanie mocniejsze.

Opublikowano

W F10 nie ma takich problemów. W B8 granica między wysokim momentem a uslizgiem sprzęgła jest niewielka. nawet niski moment rzedu 380nm nie gwarantuje braku uslizgu, takie już felerne są sprzęgła w 2.0TDI. ja zmieniłem sprzęgło przy 230k tylko z powodu dzwoniącej dwumasy a o uslizgu nie było mowy pomimo 412nm. Warto kupić sprzęgło od 2.0 TDI w a6, mówią że nie pasuje, ale to nie prawda a jest zdecydowanie mocniejsze.

Też oto mi chodzi.

tąpniete z LG F60

Opublikowano

A multitronica mozna w ogole chipowac? Jak TAK to do ilu bezpiecznie?

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Opublikowano

można, zwykle odrobinę słabsze robimy niż manuale. 170-175PS i 370nm

Opublikowano

U mnie dziś podczas strojenia pekło 480 Nm w 2.0 TDI 170 CFGB . Sprzegło zaczelo już się bardzo mocno odzywać odzywać ,ale ide po więcej bo i tak je zmienię :)

strojenie-audi-tt-2.0-tdi-cr-170-cfgb.pn

tak to chodziło na ok 450 Nm i 220 km

https://www.youtube.com/watch?v=MAWGIZDgYAs

Edytowane przez marlad

Opublikowano

Pytam z ciekawości: co oznacza F10 i F11 używane w postach @skrab i @edraven?

Edytowane przez zyznos321

Opublikowano

Pytam z ciekawości: co oznacza F10 i F11 używane w postach @skrab i @edraven?

Bmw
Opublikowano

Witam czy ktoś poleci dobry warsztat do podniesienia mocy na terenie Warszawy?

Opublikowano

dobry warsztat do podniesienia mocy na terenie Warszawy

Poleciłbym

http://www.rperformance.pl/kontakt.php

:wink:

Opublikowano

Witam Panowie!

Chciałym skręcic swoją laleczke nieco ponad 200 koni...ktos sie z forumowiczów tym zajmuje lub kto moze kogoś polecic ?:P

PZDR


Witam

Dopiszcie mnie do listy u Aligatora .... 2.0 CAHA :]

JA tez chcę! CAHA !

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.