Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ A4 B5 ] Black Sedan 1.9 TDI SPRZEDAM!?


wojttek137

Rekomendowane odpowiedzi

:hi:Witam Pany :a4fan:

Kupiłem A4 B5 :banan: jest to moje PIERWSZE auto !

Rocznik : 1997 Sedan

Kolor : Black

Diesel 1.9 TDI (90KM) :thumbdown:

Przebieg blisko 300 tys...

Auto garażowane było .. na obecną chwile na zmiane z ojcem grażujemy (ten gorszy miesiąc moje stało w garażu :dance:) prawdopodobnie bezwypadkowe .. 1 nabywca pochodzil z niemiec 2 zaś z polski autem jeździl sporadycznie została wymieniona cała przednia belka i klocki oraz tarcze ..

Wyposażenie :

2x airbag

4x elektryczne szyby

2x elektryczne lusterka

Pokrętołotronic

3 -ramienna skórzana kierownica S4

Podłokietnik x2 ... 1 w skórze

8 głośników

Fotele i kanapa składana w skórze dwu barwnej ( czarno-niebieskiej ) oraz boczki w skórze

Podgrzewane fotele

Org. Alusy 15

Centralny zamek

Scyzoryk

Wywalenie katalizatora

Auto mam zaledwie 2 miesiące i zmieniłem :

-Kierunki boczne na białe

-Oświetlenie led ora tablicy

-Oświetlenie led niebieskie nóg

-Wymiana oleju silnika i filtry , flitry powietrza ,termostat ,przegub

-Wstawienie strumienicy

Plany :

- Felgi 18 i oponki letnie

- Gwint

- Fis

- Konsola 2din

- Poliftowe nawiewy

- Zrobienie całego oświetlenia na niebiesko (czerwony mnie boli)

- Wymiana rozrządu

- Przyciemnie szyb

- Zderzak RS4 przedni i tylny ( od Egona )

- Grill RS4

- Lampy przednie zespolone ale do konca niewiem propozycje ?

- Tylnie lampy diodowe

- Malowanie auta w PlastiDip ( auto ze wzglądu na swój wiek trzyma sie całkiem dobrze ale są widoczne odpryski na masce oraz wychodzi korozja w prawym błotniku :facepalm:)

- Nagłośnienie sub+wzmacniacz wymiana wszystkich głośników oraz radia propozycje?

- Ręczny w skórze .

- Chipowanie

- Kolektor

- Dekory w carbon albo sticker bomber

I to na początek chyba na tyle ...

img20121222121316.jpgimg20130219131834.jpgimg20130219131908.jpgimg20130219132014.jpgimg20130219132039.jpgimg20130219132226.jpgimg20130219132115.jpgimg20130219132414.jpg

Czekam na opinie i sugestie co można poprawić , zmienić albo dodać .. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fanja Sztuka do modów:wink: najpierw to wyrzuc te niebieskie podswietlanie nóg:facepalm: potem moze zaczniesz od nowych lamp przód i tył 2 polift...:whistling:jakąs glebe no i Fele przyzwoita do tego... powodzenia w modach i bezawaryjnosci:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fanja Sztuka do modów:wink: najpierw to wyrzuc te niebieskie podswietlanie nóg:facepalm: potem moze zaczniesz od nowych lamp przód i tył 2 polift...:whistling:jakąs glebe no i Fele przyzwoita do tego... powodzenia w modach i bezawaryjnosci:hi:

+1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w warsztacie jest watek o zmianie koloru podświetlania deski rozdzielczej na niebieską:wink: co uzyłes na podświetlenie nóg, czy to zasługa naświetlania aparatu ze tyle światła masz tam:eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fanja Sztuka do modów:wink: najpierw to wyrzuc te niebieskie podswietlanie nóg:facepalm: potem moze zaczniesz od nowych lamp przód i tył 2 polift...:whistling:jakąs glebe no i Fele przyzwoita do tego... powodzenia w modach i bezawaryjnosci:hi:

Oświtlenie nóg zostaje bede zmienial cale oswietlenie deski rozdzielczej więc niebieski pasuje .. a jak mi sie nie raz nudzi z tym oświtleniem to po prostu wyłaczam do tego słuzy ten zielony frajerski przycisk jak widac na zdjęciach:polew: .. szukam cały czas konsoli 2 din to zostanie on schowany koło kierowcy .... kwestia gustu :wink:

Nie lepiej zmienić tylnie lampy na diodowe ? mi sie lepiej podobają a niechce żeby to wygłądało na wiejski tuning :wink:LAMPY TYLNE AUDI A4 B5 8D0 DIODOWE LED CZ-B SEDAN (3036961922) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

---------- Post dopisany at 16:58 ---------- Poprzedni post napisany at 16:45 ----------

Dzieki Kowi za info na pewno skorzystam :wink: Użyłem ledów u pasażerów nogi też są podświtlane ale nie robiłem zdjęcia ze wzgłędu na kipeską jakosc apratu .. Jak widac fotki były robione z bani a na zdjęciu w nocy ledwo widac oświetlenie deski rozdzielczej na czerwono która mnie bije po oczach :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna ale musisz trochę popracować nad nią :naughty:

Czekam na wiosne gdy wstawie 18 felge i gwint :wink: .. ale nadal mam dylemat na wzorem felgi ,pomysły ?

Na początek proponuję RS4, RS6 albo flaty :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem najładniej wygladaja felgi szprychowe ale sa gusty i guściki...co do gwintu to nie pchaj sie w tatechnics!!!słabe i miekkie ...montujac dobry gwint szykuj sie na wymiane wahaczy;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna ale musisz trochę popracować nad nią :naughty:

Czekam na wiosne gdy wstawie 18 felge i gwint :wink: .. ale nadal mam dylemat na wzorem felgi ,pomysły ?

Na początek proponuję RS4, RS6 albo flaty :wink:

Jak miałbym wybierać to RS4 najbardziej mi podchodzą do gustu .. :wink:

---------- Post dopisany at 11:31 ---------- Poprzedni post napisany at 11:29 ----------

moim zdaniem najładniej wygladaja felgi szprychowe ale sa gusty i guściki...co do gwintu to nie pchaj sie w tatechnics!!!słabe i miekkie ...montujac dobry gwint szykuj sie na wymiane wahaczy;P

Właśnie planuje prawdopodobnie wstawic jakś felge szprychową ale okaże się jak to będzie ..a jaki według Ciebie jest dobry gwint ?:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wojtek...wg mnie KW......ale niech sie też inni wypowiedza .....ja mam stycznośc z Kw juz 2 rok i zero problemów .....zobacz u mnie w temacie mam szprychówki wstawione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę miał swój kw na sprzedaż niedługo :naughty:

to jak będzie w dobrym stanie i rozsądna cena to może się skuszę :wink:

---------- Post dopisany 04-05-2013 at 16:43 ---------- Poprzedni post napisany 22-02-2013 at 16:11 ----------

Witam podługich namysłach i rozmyśleniach prawdopodobnie chce sprzedac i kupic to samo ale rok 99 lub 20 bo mam zamiar sporo zainwestowac w to auto ale zadalem sobie pytanie czy warto w 1,9 tdi 90km :facepalm: zawsze mozna zwiekszyc moc ale nie lepiej cos lepszego ... decyduje sie na 1.9tdi 115km quatro lub 2.5tdi 150km tiptronic.. ale z tego co slyszalem ze w 2.5 jak zacznie sie psuc to lepiej jak najszybciej sprzedac prawda? myslalem tez nad 1.8t 180km ale za duzo pali ... chcialbym sie poradzic co wedlug was zrobic zostac przy tym czy jednak zmienic na cos lepszego bo mam zamiar wlozyc troche kasy:wink: ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli rzeczywiście masz takie plany to zmieniaj na lifta tdi 110km lub 115km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...