Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Użytkownicy pokażcie sie..

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Po ostatnim (i moim pierwszym) spocie dochodzę, do wniosku, ze dobrym pomyslem byloby utworzenie niekoniecznie galerii, ale jakiegos wątku gdzie każdy z użytkowników mógłby wlepilc swoje zdjęcie, ułatwiłoby to rozpoznawanie, kontakt itp. Nie trzeba byloby głowkowac "który to z forumowiczów" itp.. Co o tym sadzicie ?

Opublikowano

Jak widać temat nie ruszył no chyba ze teraz cos drygnie :roll:

PANIE I PANOWIE

W tym temacie wklejamy zdjatka swoje (z zoną, Kochanka, babcia.....). Ważne zeby był na nim klubowicz :!:

Zbedne dyskusje typu: nie poznalbym cie, ale ty jestes brzydki.... beda kasowane :!:

Opublikowano
  • Autor

Wlasnie a u nas lipa, nie tylko ja to zauwazylem,

Lukas23 musi drygnąc, nie ma innej opcji ;)

Dobra, koniec gawędzenia czas na fotki , ja pierwszy :evil: tylko sie nie smiac !

brno2006.jpg

[ Dodano: 04-12-2006, 21:30 ]

kto nastepny ? chyba, ze sie boicie "wyjsc z cienia ? : :):) hehe

Opublikowano
przecież kiedyś już kolega wit.s stworzył taki temat...

może znajdę...

Przeczytaj ten temat od początku i nie będziesz musiał szukać :lol:

Opublikowano

Hehehe.

I skończyło się na gadaniu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

No to, żeby Bartass nie siedział samotnieDSCN9490.jpg

Opublikowano

No to ja bede następny, zobaczymy czy coś temat drgnie

93baf1a0d51792e6m.jpg

Opublikowano

Do albumu moze nie kazdy trafi a jak mialo byc z woda to prosze :mrgreen:

LUKAS23

lukaszphotos021zc1.th.jpg

No i mała uwaga nie ma polityki w tym temacie tylko zdjecia :!:

Posty bez zdjęc beda kasowane :!:

Opublikowano

już kilka moich zdjęć jest na forum, a jak ktoś dobrze poszuka, to nawet znajdzie fotki mojej żonki :cool: no ale jak jest temat oddzielny dla odważnych, no to jestem :mrgreen:

0e964bb4d28fb06dm.jpg

Opublikowano

Wklejam, bo chciałe skomentować fotke Lukasa :)

Była Lukas dobra impreza dzien wczesniej?? :) hehe

6e1d4752532cd896.jpg

Opublikowano

z kobieta mojego zycia...

krzysiek2fz3.jpg

Opublikowano

a to ja i moje dwie kochanki ;)

8844390a59f5823d.jpg

Opublikowano

No i jak ? haha

onozz1.jpg

W brew pozorom nie jest łatwo tyle wypić :D

Na żywo jest o wiele gorzej hihi

lukas23: Oj tak ono na zywo to jestes dopiero dzik mam nawet takie jedno twoje photo ale strach pokazywac :lol:

murzyn:no nie moglem sie powstrzymac...łono ty zawsze nawalony chodzisz??hehe identyczne zdjecie masz z mazur ;)

padłem

Opublikowano

70ee38104960355am.jpg

ja jestem po prawej :P

[shadow=indigo]Keżor nie ma co, fotogeniczni jesteście :) A jak światło ładnie pada... :P[/shadow]

Opublikowano

v.jpg

dscn0284av9sx2.jpg

Opublikowano

T-żółw po lewej i hhacek po prawej :razz:

sorry bro ale takie miałem pod ręką :wink:

100_2613.jpg

Opublikowano

Moja dziewczyna - Justa po prawej :)

15_05_2006przedustnmatur016.jpg

Kilka naszych wspólnych fotek :mrgreen:

000_0246.jpg 000_0258.jpg 000_0259.jpg

000_0343.jpg 000_0365.jpg

No i w robocie, gdzie zawsze z wami gadam :razz:

DSCN1618.jpg

No i dla przypomnienia mój helmut

Zdj_281_cie_25_.jpg

To by było na tyle :twisted: :mrgreen:

Opublikowano

fajnie , widać nas. Ja się też pokaże OTO JA z Familią :good:

099f0390c4421cdb.jpg

Opublikowano

no to ja następny ;)

5a3ccd383eb0acf8m.jpg

b35767b73e8479f8m.jpg

b5ab78b58e6a6e03m.jpg

Opublikowano

No to ja tez!

03930126ku7.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.