Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Obwódki szyb - proszę o opinię


piotrusa4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam koledzy. Potrzebuje rady i pomocy. Mam zamiar założyć na moją A4 chromowane obwódki szyb właśnie takie http://moto.allegro.pl/item384141577_audi_a4_b5_b6_obwodki_szyb_nowosc_hit_zobacz.html

Brak mi kasy na ori i zadowole sie tymi tylko doradzcie czy warto od tego sprzedawcy i czy wogole to dobry pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz musisz to kupic, to kup tasme na metry. Ten koles bierze kase za to ze zagnie listwy w paru miejscach.. :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam założone takie listwy(kupowałem na metry) jak dobrze sam dotniesz to bedzie to ładnie wygladało. Założone mam juz ok roku i jest OK przez zime przetrwały a nie mam garazu po myjce też problemu nie ma. Jedyne co to na zagięciu górnej obwódki z tyłu jak dobrze nie wygniesz to moze ci sie odklejać mi własnie z jednej strony tak wyszło ale przejechałem jakimś tam klejem przezroczystym i sie trzyma :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no komkretnych to ci juz nie podam bo to było z rok temu na allegro kupione :confused4: a co do wyginania to robiłem to przed przyklejeniem suszarką nagrzewajac i wyginajac do odpowiedniego wygiecia. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sklepach motoryzacyjnych i tuningowych kupisz

w Sosnowcu np bez problemu są te listwy o różnych szerokościach w NoraAuto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samemu lepiej dopasujesz, na tych zdjeciach glownie rogi to porazka .... a kupuj od tego goscia , to klubowicz :

http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=5826790 , mozesz sobie dół dac szerzej a góre węższe tak jak w ori :th: Ja tak robilem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WOJTAS wiem ze juz pokazywałes fotki ale moze wkleisz tutaj jak wyglądają u Ciebie te ramki chromowane wokoło szyb :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...