Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jaki kolor zacisków?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na jaki kolor pomalować zaciski przy takiej budzie i felgach?

Myślałem o czarnym lub szarym jasnym lub co innego proponujecie?

20110421129.jpg

Opublikowano

srebrny, ale w innym rozmiarze bo ten zginie Ci w tych kołach

Opublikowano
  • Autor

Wiem niestety ale już kupiłem tarcze standard bo chwilowo nie mam kasy na większe mody.

Chyba faktycznie wybiorę srebrny.

Opublikowano

ja mizlem ori heble na seledynowo pomalowane do czrnej felgi fajny kontrast byl....niestety za male hamulce to kombinowania z kolorami

Opublikowano

wybrał bym czarny, bo i tak syf będzie a czyścić tego nie będziesz z szczoteczką w ręku

Opublikowano
:eusathink: złoty lub srebrny
Opublikowano

ja polecam żółty, ale do ciemnego auta

srebrny bedzie oki :)

Opublikowano
  • Autor

Myślałem o czarnym ale chyba wezmę srebrny. Jutro oddaję do malowania. Wiem, że hamulce małe no ale skoro odnawiam już to trzeba pomalować stąd moje pytanie. Bardzo będzie się syfić ten srebrny?

Opublikowano

przy tej wielkosci zaciskow do felg to wybralbym taki zeby nie bylo tego widac :D takze czarny lub srebrny tez bedzie ok ;)

Opublikowano

Ja malowałbym w czerń

Opublikowano

teraz duzo ludzi maluje na sreberko... ja spróbuje ze złotkiem:wink:

Opublikowano

d43d61c0000ba05dmed.jpg

kolor jest złoty ale lampa w telefonie spier....iła sprawe i na zdjeciu wyszlo zielone :facepalm:

---------- Post dopisany at 19:49 ---------- Poprzedni post napisany at 19:42 ----------

d1045057094d05c4med.jpg

a2130da8a60c9ee7med.jpg

5b08b5b1ee1ea154med.jpg

59078b2037cf59bdmed.jpg

Opublikowano
http://images42.fotosik.pl/224/d43d61c0000ba05dmed.jpg

kolor jest złoty ale lampa w telefonie spier....iła sprawe i na zdjeciu wyszlo zielone :facepalm:

ooooołłłłłłłłł jeeeeeeeeeeeee bedą złote..... :slina:

Opublikowano

za małe masz zaciski zeby malować. bedzie to wyglądać nieciekawie

Opublikowano

narazie mam małe ale na dniach sie to zmieni:d 320/288 .....ooołłłłłłłł jeeeeeeeee:D

Opublikowano
  • Autor

Fajna galeria do wyboru do koloru.

Wiem, ze małe ale moim celem jest odnowienie i wyczyszczenie zacisków, żeby pracowały jak należy stąd widząc ich stan wskazane jest wypiaskowanie więc i pomalowanie.

Dzisiaj odstawiłem do piaskowania i malowania.

Wciąż się waham nad kolorem.

Opublikowano

ja jednak postawilem na czorny :decayed:

imag0465g.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Opublikowano
  • Autor

Czarny chyba jednak bardziej praktyczny.

Opublikowano
Czarny chyba jednak bardziej praktyczny.

ja bym proponowal na czarno prysnac ale to twoje auto i twoj wybor :wink: moze daj fote na VT zeby ci zrobili zaciski w kilku kolorach i zobaczysz jak bedzie wygladac :wink:

Opublikowano

ja osobiście malował bym na czerwono :) dodają sportowego charakteru i pasują do każdego koloru nadwozia. Ale są gusta i guściki, a o gustach się przecież nie dyskutuje :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.