Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] OOOO Srebrny Czterołap w Sedanie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Być może ostatnie foto na takim setupie ale kto wie może i nie.. Mowa o kołach... i nie tylko :P

- wszystkie listwy na drzwi dolne nowe oczywiście Oryginalne

- doszedł znaczek audi tylna klapa bo nie miałem

- wpadły tez klubowe ramki jakoś niedawno

- doszły tez oryginalne nakładki na śruby felg

DSC02287.jpgDSC02288.jpgDSC02290.jpgDSC02291.jpgDSC02293.jpgDSC02294.jpgDSC02289.jpg

Przepolerowalem dzisiaj końcówki trochę bo były tragiczne, bez wiertarki z listkami na trzpieniu się nie obyło na koniec papier 220 i autosol, pobawię się z nimi dłużej ale to w następny week bo maja okropne wżery, pewnie nikt przez 16 lat ich nie tykał..no ale jest niebo lepiej..

DSC02279.jpgDSC02280.jpgDSC02306.jpg

Kilka fotek z bliska Cromodor ;)

DSC02297.jpgDSC02299.jpgDSC02305.jpg

I Wnętrza ...

- oryginalne dywany welury, czarne, w drodze do mnie..

- alkantara póki co ma 3 mce i sprawdza się fajowo, szczerze mogę polecić

DSC02281.jpgDSC02283.jpgDSC02284.jpgDSC02285.jpgDSC02300.jpgDSC02302.jpgDSC02303.jpg

Ciemna ramka grila czy chrom :) ( pomijajcie spasowanie lamp - rezam FMIC )

DSC02307.jpgDSC02308.jpg

Za ok 2 tyg max FMIC powinien być się już kpl na aucie, a później ze mam wtryski 0.210 z AEL to dojdzie tylko soft i na tym etapie moc pozostanie na ten sezon, w przyszłym chciałbym zrobić nieco grubiej moc, pomalować całe auto i dorwać docelowa felgę ( moze jakies OZ mito w 18` 9` ew ROTY IK-R - wizji jak zwykle sporo)

Opublikowano

ja bym zostawił tak jak jest ,choć to twój samochód i tobie ma się podobać:wink:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

zmieniłem hamulce

tył z 245 na 255

przód z 288 na 312

oczywiście potrzebowałem do tego nowe jarzma przód i tył

mam foto tyłu przód założę w piątek

Przed: czyli 245mm

DSC02340.jpg

Po: czyli 255mm

DSC02341.jpg

Tył 1cm większe zwyklaki ABE tarcze i klocki

Przód 2.4cm większe ale tu juz tarcze Ferodo i klocki Ferodo premier

I tak zmienić musiałem więc trzeba było coś udoskonalić ;)

Opublikowano

no tak ale fabryczny klocek i tak jest za wąski na tą tarcze

Opublikowano
  • Autor

tak ale powierzchnia tarczy jest 1 cm większa wiec lepiej odprowadza ciepło ;)

---------- Post dopisany 03-06-2013 at 21:55 ---------- Poprzedni post napisany 30-05-2013 at 14:42 ----------

zegnamy 288mm i witamy 312mm

- nowe tarcze 312mm FERODO

- nowe klocki FERODO PREMIUM

- nowy płyn hamulcowy Castrol React DOT 4 Low Temp 2 x 0,5L

- nowe reperaturki zacisków przód 57mm + czyszczenie tłoczków

No i tyle, fajnie wyglądają w zimówkach :) w 18` tez nie jest źle na żywo są całkiem duże

pozdr

---------- Post dopisany at 21:58 ---------- Poprzedni post napisany at 21:55 ----------

DSC02353.jpgDSC02354.jpgDSC02355.jpgDSC02356.jpgDSC02357.jpg

---------- Post dopisany at 22:00 ---------- Poprzedni post napisany at 21:58 ----------

PS. moze ktoś ma jakies Roty na zbyciu w 18` ;) ?

---------- Post dopisany 05-06-2013 at 23:34 ---------- Poprzedni post napisany 03-06-2013 at 22:00 ----------

312 i 255 na pokładzie, teraz zaciski w kolor auta...

zobaczymy jak to będzie hamować :D

DSC02358.jpg

Opublikowano
  • Autor

znowu kilka kpl sie nawinęło :)

i znowu nie wiem które...

nie wiem czy wkladac jakies polsrodki czy uparcie polowac na ROTY albo cos zz 3SDM :)

- i rh cup 3tlg porsche 8,5 + 9J w 5x130 pod dystanse...

- monobloki 18x8 kute et chyba 43

- merce 8,5x18 et 35

DSC02377.jpgDSC02380.jpgDSC02382.jpg

szczerze to mam wizje jesli juz to na merce z zdjecia nr 3 8.5` w grafit, rancik w lustro, ladnie to zgrac na aucie i moze byc fajnie...

Opublikowano

Na mercach może być ciekawie, chociaż nie jestem zwolennikiem rantów.

Monobloki zayebiste ale w polerce w ciemnym aucie :wink:

Roty używki szybko się pewnie nie nawiną, więc coś tymczasowego pasowało by wrzucić.. sam dziś zanabyłem rs6 chociaż nie były w planie:whistling:

Opublikowano
Na mercach może być ciekawie, chociaż nie jestem zwolennikiem rantów.

Monobloki zayebiste ale w polerce w ciemnym aucie :wink:

Roty używki szybko się pewnie nie nawiną, więc coś tymczasowego pasowało by wrzucić.. sam dziś zanabyłem rs6 chociaż nie były w planie:whistling:

pewnie nigdy sie nie nawina:whistling:

Opublikowano
  • Autor

bywają... na ebay.de i na ebay.co.uk też już 2 razy widziałem ale sie nie zdecydowałem i żałuje

ostatecznie są przecież nowe na ROTA-wheels.pl - | Lekkie felgi aluminiowe do Driftu, 1/4 mili, GSMP

Po małych negocjacjach wychodzi ostatecznie 3700pln więc bez tragedii jak za nowe

Opublikowano

z tych 3 zdecydowanie pierwsze:wink:

Opublikowano
  • Autor

215/40R18 na 9J ET 52, wypchniete malym dystansem :D

mi sie w końcu coś zaczyna widziec ;)

7194328644_7e8b019dfe_b.jpg7194333116_6e26fc3c7c_b.jpg7194340038_b8909e62a1_b.jpg7194341550_ccf09aee03_b.jpg7194343070_74d799f5d7_b.jpg

Opublikowano
fajnie wyszło:kox:

ale że co wyszło? to foty z usa:grin:

Opublikowano
fajnie wyszło:kox:

ale że co wyszło? to foty z usa:grin:

łeeeee myslałem to jego auto:decayed:

Opublikowano

to koło na takim setupie mi się cholernie podoba ale zdecydowałem się na coś z pasującym et i wpadły prosiaki od Ciebie czego również nie żałuję ale

patrząc na to jaki masz arsenał felg to chodzi po głowie nowe kółeczko ;)

Opublikowano

dawaj RH siadzie mega:naughty:

Opublikowano
  • Autor

no foto z USA ale auto jak moje :D przedlift i bez mega gleby a jednak ciekawy

a ze jak mi sie cos spodoba to muszę to mieć to... czary mary i proszę mam :D

9Jx18 ET 52 Świeżynki chyba 2010 produkcja, oczywiście ORI Audi :)

Kilka otarć czy rysek maja więc idą fronty do odświeżenia i hop na auto, nie wiecie jakie min ET przy 9J pozwoli nie trzeć o amortyzatory wewnątrz zarówno przód jak i tył w Q?

DSC02387.jpgDSC02388.jpgDSC02389.jpgDSC02390.jpgDSC02391.jpgDSC02392.jpgDSC02393.jpgDSC02394.jpgDSC02395.jpgDSC02396.jpg

PS. Tomiii prosiaki to mega felga :) tylko ze ja na każdym aucie juz je miałem więc teraz będzie rasowy OEM ++ :)

Montaż FMIC pojutrze :)

Opublikowano

Zzdroszcze Ci przebierania w alusach:slina:

Opublikowano

zakładaj te kolo ...... bedzie pieknie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.