Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

VAG Podlasie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mysle ze w watku wrclaguny znajdziecie wszystkie potrzebne informacje.

Opublikowano
  • Autor

trochę nie nasza część miasta a poza tym większość ulic zamykane jest o 9:45 :) to my powinniśmy być już na miejscu tak myslę

Opublikowano

Prośba do tych, którzy planują przyjechać pod makro: postarajcie się być w miarę punktualnie, bo w sumie nie wiadomo ile autek tam dojedzie i czekać w nieskończoność to bezsens. Ja postaram się być kilka minut przed 9. Jadę z BAU, więc nie zaszkodzi jak wyjadę wcześniej. Także max 9:15 wyjeżdżamy z pod Makro i kierujemy się na miejsce imprezy :wink:

Opublikowano

Będę po służbie w BHA, ale postaram się nie spoźnić. Choć prawdę mówiąc już dzisiaj chciałem odpuścić taki nerw mnie ścisnął... Wczoraj w nocy pod blokiem jakaś ku..a ukradła mi znaczki S-line z listew bocznych. Palce ujeb...ym przy samych nadgarstkach...

Opublikowano

Vag idzie wiec wszystko zrywaja co dobre. Co na to poradzisz. Ode mnie ruszamy 7.30 wiec jak cos to dzwonic do mnie bo ja prowadzącym grupy będę. Jedziemy tak. Sadowne>Ostrów Mazowiecka>Zambrów>Białystok Telefon do mnie 880278024

Opublikowano
Będę po służbie w BHA, ale postaram się nie spoźnić. Choć prawdę mówiąc już dzisiaj chciałem odpuścić taki nerw mnie ścisnął... Wczoraj w nocy pod blokiem jakaś ku..a ukradła mi znaczki S-line z listew bocznych. Palce ujeb...ym przy samych nadgarstkach...

ooo jak bym dorwal to bym pazury polamal za zanaczki s-line:decayed:

Opublikowano

Jak ktoś może to niech podrzuci numer telefonu na priv, żebym mógł się odnaleźć pod makro :wink:

Pogoda dzisiaj super oby utrzymała się do jutra wieczór :decayed:

Opublikowano

Bedą dwie B8 bo się wybieram, ale nie wiem czy bezpośrednio od razu Do ,,Folwarku" nie pojade;p

Opublikowano

:hi:

Panowie, ja niestety z niezależnych przyczyn nie będę mógł wyjechać na tyle wcześniej, żeby dojechać pod Makro, więc widzimy się na miejscu imprezy. Jeszcze raz przepraszam.

Opublikowano
  • Autor
:) coś mało nas pod tym makro będzie chyba. Jeśli mają być 2-3 auta to ja chyba też nie będę jechał bo pół miasta muszę przejechać a później tą samą trasą wracać na Nadawki więc mi trochę nie na rękę. Myślałem że jak nas będzie kilku to fajnie się razem tam wbić a tak to chyba też będę kierował się od razu na "Folwark" :)
Opublikowano

Czyli nie będzie tam nikogo... to się spotkamy na miejscu.

Opublikowano

No pany najpierw sie umawiamy a teraz kicha??? Musi ktos byc z bialego zeby nas poprowadzic anie bedziemy bladzic

---------- Post dopisany at 23:40 ---------- Poprzedni post napisany at 23:39 ----------

Dzwonic do mnie jutro jak cos kto mial dolaczyc do naszej grupy

Opublikowano

Byłem ale nikogo z A4 nie skojarzylem.

Opublikowano
Byłem ale nikogo z A4 nie skojarzylem.

Byłeś A4 Allroad ?

Opublikowano

Pomaranczki w srevbrnej b5 ;) Filip mial zreszta koszulinke klubowa...

Opublikowano

ja też byłem swoja B6 ale też za bardzo nie widzialem, mialem ramki klubowe

Opublikowano

My tez bylismy i grila palilismy w alejce

Opublikowano

Byłem granatowym a4, obok stało a4 kombi też b8

Te audi na pomarańczowych felgach widziałem;p

Opublikowano

Jakbyśmy wjechali wszyscy razem to można było by stanąć obok siebie :decayed:

Pomarańczki widziałem, trzaśnięte plastidipem :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.