Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BPG] Audi A4 B7 TFSI 200 KM S-LINE nowe fot.str.4


garmin

Rekomendowane odpowiedzi

myslalem ze na AKP sa dane fabryczne

no właśnie...ci z fabryki nie ruszają quattro jak należy :cool1:

FWD moze tez nie :gwizdanie:

to mnie zaciekawiliscie :mysli:

chetnie byl zobaczyl taki pojedynek w realu

PS.automatem ruszasz zawsze tak samo(nie ma tu problemu ze zla "obsluga"sprzegla),a Quattro w tipie ma gorsze przyspieszenie niz FWD tip. :co:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde temat wałkowany setki razy?!

co Wy w statystyki sie bawicie i nabijacie sobie posty kto wiecej.

Garmin zderzasz sie :wallbash: z ludzmi, którzy wiedzą co mówia. Nie wnikam ile masz lat ale zachowujesz sie jak przepraszam dzieciak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a teraz coś o magnetyzerze

Audi kolegi 2,7 biturbo

1/4 mili czas z magnetyzerem (przy tych samych warunkach pogodowych) lepszy o 0,6 s niz czas bez magnetyzera .

Wyniki z hamowni przrost ok 20 km.

to sa fakty.

Tak jak faktem jest to ze lzejszy samochód pojedzie szybciej.

Porownajcie wagę samochodów i ze auto wolniej sie rozpędza.

Wystarczmy i skończmy ten temat.

Ja staram się nikogo nie obrażac wiec proszę o trochę obiektywizmu

Pozdrawiam Garmin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyniki z hamowni przrost ok 20 km.

:polew: :polew: :polew: To ile kucy przybędzie jak kolega zalozy strumienice? Strzelam-50 :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj w swoim straganie założyc albo nie ryzykuj bo rozpadnie sie ze starości i nie bedziesz miał czym makulatury wozić :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat staje się idiotyczny, proponuję dla ochłody wszystkich zamknąć go na jakiś czas (sorki garmin).....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat staje się idiotyczny, proponuję dla ochłody wszystkich zamknąć go na jakiś czas (sorki garmin).....

Zgadzam się Przemek - przy okazji robi się tutaj nieprzyjemnie, a i od czytania tego co tutaj jest napisane głowa boli.

Zamykam dla ostudzenia emocji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno jest więcej tylko się jeszcze nie zdecydowali się na uczestnictwo w naszym klubie, pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieźle się post rozkręcił :) Już wkrótce wrzuce zdjęcia swojego audi - ja mam silniczek taki sam ale właśnie z quattro z tiptronic i łopatkami przy kierownicy. Powiem że na zimę - quattro rewelacja to co można zrobić tym samochodem jest niebywałe. Sam przód faktycznie tego nam nie da ale nie jest jakąś tragedią - passat DSG diesel 170km z napędem na przód też ładnie z zakrętów wychodzi. Jedyne co to szokuje mnie spalanie bo mój model pewnie też przez automat pali w trasie ok 12 a miasto 15l. Myślę że na ten silnik to trochę dużo w porównaniu do silnika 3.2 250km w passacie (z audi) znajomemu też przy automacie i 4 kołach spala 9-10. Nie mówię o spalaniu kiedy się przyciśnie :) Ale generalnie macie racje quattro to jest to, spod świateł wychodzi jak rakieta zero uślizgu. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

furmanka jak najbardziej :good:

a quattro jak najbardziej by się przydało, sam żałuje ze nie mam przy marnych 150 konikach

Nie martw się nie tylko ty żałujesz :wink4:

Sorki za OT :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będziesz coś robił dalej w kierunku "black"? bo jak na razie to tak średnio te fele pasują :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do zmiany grill i chciałbym zamienić srebrną listwę dookoła szyb na przydymioną jak w S4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...