Skocz do zawartości
IGNOROWANY

felgi 20''


niko 1.9 tdi

Rekomendowane odpowiedzi

heh, kwestia gustu, u mnie w miescie jeździ bora na 20" wyglada to ochydnie i zaduzo, ale kwestia gustu

bo musi być gleba. na seryjnym zawieszeniu samochód z takimi kołami wygląda komicznie. Jak resorak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 calowe felgi z oponami na 30 profil na polskich drogach no to grubo stary, wrzuc jeszcze gwinta :) Ale spoko kwestia gustu ,napewno wygladac bedzie lans ;) No risk no fun :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oto zdjecia felg które chce kupic!

---------- Post dopisany at 06:40 ---------- Poprzedni post napisany at 06:35 ----------

image.jpg

---------- Post dopisany at 06:42 ---------- Poprzedni post napisany at 06:40 ----------

audi_avant_rs_sport_1162756215.jpg

---------- Post dopisany at 06:43 ---------- Poprzedni post napisany at 06:42 ----------

a i mam tez takie fotki!

548509_311893322220541_1491314067_n.jpg

---------- Post dopisany at 06:44 ---------- Poprzedni post napisany at 06:43 ----------

A4_B7_Avant20_Zoll.jpg

---------- Post dopisany at 06:46 ---------- Poprzedni post napisany at 06:44 ----------

dsc58241.jpg

---------- Post dopisany at 06:47 ---------- Poprzedni post napisany at 06:46 ----------

co wy na to? w kombi to jakos wyglada!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już słyszałem, że między 16, a 17" nie ma różnicy, między 17-18" też niewielka, między 18-19" już i tak się nie wyczuwa, więc i na 20" nie powinno być tragedii :polew::decayed: Głębokim milczeniem pominę 20", brak gleby i ciułanie kasy na chińskie wyroby oponiarskie - bez urazy oczywiście:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już słyszałem, że między 16, a 17" nie ma różnicy, między 17-18" też niewielka, między 18-19" już i tak się nie wyczuwa, więc i na 20" nie powinno być tragedii :polew::decayed: Głębokim milczeniem pominę 20", brak gleby i ciułanie kasy na chińskie wyroby oponiarskie - bez urazy oczywiście:wink:

Co Ty masz jakieś braki w życiu na temat tych gum ? i co to masz za avanta 2010 r ? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już słyszałem, że między 16, a 17" nie ma różnicy, między 17-18" też niewielka, między 18-19" już i tak się nie wyczuwa, więc i na 20" nie powinno być tragedii :polew::decayed: Głębokim milczeniem pominę 20", brak gleby i ciułanie kasy na chińskie wyroby oponiarskie - bez urazy oczywiście:wink:

Co Ty masz jakieś braki w życiu na temat tych gum ? i co to masz za avanta 2010 r ? :naughty:

Cichaj chłystku :decayed: Jak sobie przypominasz, to nawet Ty nie wsadziłeś 20" do B6, więc cicho sza:kox:

Co do opon, to mam misję uświadamiania ludzi, po tym, jak wracając z Katowic autostradą A4, musiałem ratować miłego młodzieńca, któremu nową oponę wywaliło w kosmos po uprzednim, ślicznym i nieplanowanym drifcie na mokrej nawierzchni :facepalm:

Kolesia wyniosło przy niezbyt dużej prędkości (ok. 110-120km/h) i zaczął mi podczas wyprzedzania tańcować przed maską, po czym roz..bał oponę na garbie ostrzegawczym, montowanym na linii między pasami. Nie chciał byś słyszeć, jak się wypowiadał na temat swoich chińskich opon, po tym, jak skończył zdrowaśkę na poboczu odmawiać..

Chłopak kompletnie nie potrafił nad autem zapanować, bo jeździło jak sanie na lodowisku.

Ogólnie rzecz biorąc, to mało powinno mnie obchodzić, co kto na koła zakłada, ale czasem jest w życiu sytuacja, że dotyczy również innych użytkowników drogi - ten gość akurat wpadł mi przed nos i wyhamował ze sporej prędkości - ktoś mniej ogarnięty mógłby z niego zrobić wiatrak w takiej sytuacji:wink:

Z mojej strony tyle - bez urazy dla żadnej ze stron

A co do auta, to nie avanta, ale touringa:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:facepalm::facepalm::facepalm: ??????

ale o co chodzi?

załoze na lato i tyle!

miałem 19-stki 235/35/19 i zle nie było!

tu mam 20 235/30/20

wg. mnie to tylko 5 mm róznicy które z opony przeniosły sie na felgi!!!!!

5mm?ciekawe jak to policzyłeś...

82,25 mm na profilu w przypadku 235/35/19

70,5 mm na profilu w przypadku 235/30/20

TO ROZNICA OGROMNA. 12 mm przy takim profilu nalesniku to przepasc.

Nie wiesz co piszesz.A sam jezdze na 20 i temat troche znam.Mam 79,5 mm gumy z boku i mniej to już bym nie chciał za cholerę.

Z 70,5 nie wjedziesz na ZADEN kraweznik bez uszkodzenia.No chyba ze bedzie mial 2 cm.

I zbieraj na duzą ilość tych chinskich opon bo bulwy masz pewne...

Chyba ze zbetonujesz cisnieniem je na maxa ale wtedy w srodku bedzie Ci nawet popielniczka tanczyć na polskiej autostradzie..

Pomijam już że obnizenie zawieszenia przy takim kole w B6 to podstawa bo inaczej to bedzie karykatura...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cichaj chłystku :decayed: Jak sobie przypominasz, to nawet Ty nie wsadziłeś 20" do B6, więc cicho sza:kox:

Co do opon, to mam misję uświadamiania ludzi, po tym, jak wracając z Katowic autostradą A4, musiałem ratować miłego młodzieńca, któremu nową oponę wywaliło w kosmos po uprzednim, ślicznym i nieplanowanym drifcie na mokrej nawierzchni :facepalm:

Kolesia wyniosło przy niezbyt dużej prędkości (ok. 110-120km/h) i zaczął mi podczas wyprzedzania tańcować przed maską, po czym roz..bał oponę na garbie ostrzegawczym, montowanym na linii między pasami. Nie chciał byś słyszeć, jak się wypowiadał na temat swoich chińskich opon, po tym, jak skończył zdrowaśkę na poboczu odmawiać..

Chłopak kompletnie nie potrafił nad autem zapanować, bo jeździło jak sanie na lodowisku.

Ogólnie rzecz biorąc, to mało powinno mnie obchodzić, co kto na koła zakłada, ale czasem jest w życiu sytuacja, że dotyczy również innych użytkowników drogi - ten gość akurat wpadł mi przed nos i wyhamował ze sporej prędkości - ktoś mniej ogarnięty mógłby z niego zrobić wiatrak w takiej sytuacji:wink:

Z mojej strony tyle - bez urazy dla żadnej ze stron

A co do auta, to nie avanta, ale touringa:wink:

:polew: Aż mi browar nosem trysł.

Swoją drogą to miałem w coupecie 19stki na 225/35 i -40mm i mnie podkusiło żeby zakupić nankangi...

Komfort jady porównywalny do wycieczki z jeżem w betoniarce, połowę auta mi roztrzęsło a do teraz znam każdą nierówność na "krajowej 7mce"

Oczywiście pomijam fakt że auto miało 136 koni minus 20 lat i ciężkie życie, więc zbierał się jak student na wykłady, a zakręty ścinał prosto :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

235/30/20 to za duzo nawet jak nie mieszkasz w Pl. za***iście wyglądają to jest chyba jedyny plus tego zestawu. ale do jazdy na codzień za duze. chyba ze auto wyprowadzasz raz na tydzień do kościoła? kolega miał założone 235/35/19 no i długo nie pojeździł na nich bo po 2 miesiacach je sprzedał ( samochodem sie jeździło jak wozem drabiniastym bez opon :/) zastanów sie dobrze nad tym! ( a jeśli kupisz to zawsze istnieje mozliwośc sprzedazy komuś innemu :grin:) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

235/30/20 to za duzo nawet jak nie mieszkasz w Pl. za***iście wyglądają to jest chyba jedyny plus tego zestawu. ale do jazdy na codzień za duze. chyba ze auto wyprowadzasz raz na tydzień do kościoła? kolega miał założone 235/35/19 no i długo nie pojeździł na nich bo po 2 miesiacach je sprzedał ( samochodem sie jeździło jak wozem drabiniastym bez opon :/) zastanów sie dobrze nad tym! ( a jeśli kupisz to zawsze istnieje mozliwośc sprzedazy komuś innemu :grin:) pozdrawiam

Co za głupoty piszesz ja śmigam od kwitnia do listopada na 235/35/19 po poznańskich torowiskach przy zawieszeniu -35mm.Po prostu trzeba się przyzwyczaić :decayed: kolego jak jesteś hardcorem to zakładaj te 20" gleba i będzie kox.Tutaj masz wzór do naśladowania naszego klubowicza http://a4-klub.pl/audi-a4-b7-75/b7-brb-se-audi-bula-pakiet-sline-usa-air-ride-20-a-248176/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

235/30/20 to za duzo nawet jak nie mieszkasz w Pl. za***iście wyglądają to jest chyba jedyny plus tego zestawu. ale do jazdy na codzień za duze. chyba ze auto wyprowadzasz raz na tydzień do kościoła? kolega miał założone 235/35/19 no i długo nie pojeździł na nich bo po 2 miesiacach je sprzedał ( samochodem sie jeździło jak wozem drabiniastym bez opon :/) zastanów sie dobrze nad tym! ( a jeśli kupisz to zawsze istnieje mozliwośc sprzedazy komuś innemu :grin:) pozdrawiam

Co za głupoty piszesz ja śmigam od kwitnia do listopada na 235/35/19 po poznańskich torowiskach przy zawieszeniu -35mm.Po prostu trzeba się przyzwyczaić :decayed: kolego jak jesteś hardcorem to zakładaj te 20" gleba i będzie kox.Tutaj masz wzór do naśladowania naszego klubowicza http://a4-klub.pl/audi-a4-b7-75/b7-brb-se-audi-bula-pakiet-sline-usa-air-ride-20-a-248176/

nie głupoty tylko mówie jak było a przy 20" to juz wogóle sobie tego nie wyobrazam... owszem do lansu bedzie zajebiści ale nic po za tym... komfort na 20" w polsce to chyba jedno drugie wyklucza... a Ty kolego moze komfort mylisz z lansem?:eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...