Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BFB] Niepozorne 1.8T quattro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a jaka była temperatura na zewnątrz podczas przejazdów z 175 i 171g/s ?

Opublikowano

Masz napisane na Fisie 5,5 stopnia.

Opublikowano

ładnie Twoje autko jedzie.. dzięki za kreski dziś :kox:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

dziś wpadły stabilizatory grubsze przód i tył

Opublikowano

ile takie cos? i w czym to pomaga?:wink: lepiej prowadzi sie po zakretach?

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

no i powoli przymierzam sie do hamulcow, pierwsze fotki z odswiezania

heble.jpg

---------- Post dopisany 10-05-2014 at 21:42 ---------- Poprzedni post napisany 29-03-2014 at 09:44 ----------

wrzucony eibach -30

Opublikowano

Zawias .. duży plus też od strony wizualnej :decayed: .. a co z mocą ?

Kiedy jakieś nowości? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

przyjdzie i czas na to

najpierw rzeczy wazniejsze

Opublikowano

a co może być ważniejszego od mocy? :wink:

Opublikowano

Jeszcze wieksza moc :D

Opublikowano
  • Autor
Jeszcze wieksza moc :D

jak sie bawić to bawić z rozmachem, nie bede tracil czasu na kolejne 10ps wiecej.

Jak juz to okolice 300ps.

Opublikowano

jak tam teraz aktualnie masz? hamowales?:wink:

Opublikowano
  • Autor
jak tam teraz aktualnie masz? hamowales?:wink:

kreska dla mnie malo istotna, wazne ze rwie po plecach :)

ale dupochamownia mowi ze jest dobrze, moce w okolicach Twoich, moment zapewne mniejszy, zalezy od dnia

Opublikowano

No 300 kucykow to juz jedzie

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Mała przerwa w dostawie informacji, muszę nadrobić

To co ostatnio wleciało:

Swiece i cewki Audi R8

Wtryski Cayenne turbo

20140825791.jpg

mam kolektor hi flow pod k03/s/hybryda/k04 ale chyba tego nei bede wkladal...

czas na coś męskiego...

Edytowane przez roman_tyk

Opublikowano

Zakladaj lepszy kolektor i nie marudz :)

A do tego taka turbawke Billet K04-015x (wpisz w ebay.pl). Ma dużo wieksz inlet i strone goraco.

Na lpg pod 300KM da się podejść i dotego będzie wstawało szybko. Moim zdaniem to takie Frankenturbo noname :)

Opublikowano
  • Autor

Na lpg pod 300KM da się podejść i dotego będzie wstawało szybko.

zapomnij, ja juz do tego doszedlem ze mocy z tego nie bedzie chocby wirnik z kamaza zalozyli ...koniec kropka. :facepalm:

planuje coś grubego, ale moze na razie nie ma co pisać...bo ludzie nie beda posylać dzieci do szkół z obawy ze przypadkiem jednego takiego zassiem przez dolot :kox:

Opublikowano

hehe

To nie jest typowa hybryda gdzie jest goraca strona ze zwyklej k03 lub k04-015 tylko ona ma kilka mm większa srednice turbiny. Nie mylic z wirnikiem strony zimnej.

Patrzac na wykresy F21 na sofcie Motozza można zrobić okolice 225g/s z dobrym dołem, Przy custom sofcie będzie jeszcze więcej i z lpg . Chyba, że faktycznie to za mało dla Ciebie to jakiś garret lub TD05 ale wtedy o już grubsza rzeźba i z fura trzeba się cackać. Chyba, ze z tfsi k04-064 :) Byłbys pionierem ze wzdluznym w PL i pasowaloby do B7 ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.