Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Sezon Rowerowy 2016

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Schwalbe racing ralph ma ktoś, warto brać?

Miałem, sa spoko, zależy do czego potrzebujesz. Ja przesiadłem sie na kende sbe i jakos tak bardziej mi pasuje

Wiadomo, że Racing ralph jest dużo dużo lżejszy, ale akurat w moim przypadku nie miało to większego znaczenia.

Racing ralph jest tez bardzo, ale to bardzo delikatny

Opublikowano

Ja sobie chwale transport roweru na haku... Wygodnie się montuje itd.

Opublikowano

Haka trzeba mić [emoji6]

Opublikowano

Ja sobie chwale transport roweru na haku... Wygodnie się montuje itd.

jak to wygląda od strony prawnej?
Opublikowano

Ja sobie chwale transport roweru na haku... Wygodnie się montuje itd.

jak to wygląda od strony prawnej?

Jest lipa, ale osobiście nie spotkałem się żeby się policja czepiała

Opublikowano

Schwalbe racing ralph ma ktoś, warto brać?

Miałem, sa spoko, zależy do czego potrzebujesz. Ja przesiadłem sie na kende sbe i jakos tak bardziej mi pasujeWiadomo, że Racing ralph jest dużo dużo lżejszy, ale akurat w moim przypadku nie miało to większego znaczenia.

Racing ralph jest tez bardzo, ale to bardzo delikatny

Kupiłem, zaraz zakładam

Opublikowano

Schwalbe racing ralph ma ktoś, warto brać?

Miałem, sa spoko, zależy do czego potrzebujesz. Ja przesiadłem sie na kende sbe i jakos tak bardziej mi pasujeWiadomo, że Racing ralph jest dużo dużo lżejszy, ale akurat w moim przypadku nie miało to większego znaczenia.

Racing ralph jest tez bardzo, ale to bardzo delikatny

Kupiłem, zaraz zakładam

Będzie pan zadowolony

Opublikowano

Ja sobie chwale transport roweru na haku... Wygodnie się montuje itd.

jak to wygląda od strony prawnej?
Jak masz platforme z światłami i rejestracją dodatkową to według prawa ok ale koszt zestawu ok 1000 zl a ja mam wieszak za ok 200 zł od paru lat i tu prawnie lipa ale jeszcze nigdy nie miałem problemu a nawet jak cie zatrzymią i każą rozebrać rower i dać do auta lub bagażnika ale takiego przypadku jeszcze nie znam.
Opublikowano

Ja sobie chwale transport roweru na haku... Wygodnie się montuje itd.

jak to wygląda od strony prawnej?
Jak masz platforme z światłami i rejestracją dodatkową to według prawa ok ale koszt zestawu ok 1000 zl a ja mam wieszak za ok 200 zł od paru lat i tu prawnie lipa ale jeszcze nigdy nie miałem problemu a nawet jak cie zatrzymią i każą rozebrać rower i dać do auta lub bagażnika ale takiego przypadku jeszcze nie znam.
nie ma czegos takiego jak rejestracja dodatkowa.
Opublikowano

A co za problem ta ori przelozyc na platforme ? W platformie masz oświetlenie tablicy migacze światła stop i normalne ... Jak w przyczepie...

Opublikowano

Nie jestem w temacie ale pewnie właśnie ta dokładka powinna mieć swój dowód rejestracyjny by mieć legalnie tablicę....popytam u źródła :)

Opublikowano

Nie jestem w temacie ale pewnie właśnie ta dokładka powinna mieć swój dowód rejestracyjny by mieć legalnie tablicę....popytam u źródła :)

Popytaj bo temat ciekawy a nie chce mi sie wierzyć że thule sprzedaje w całej europie platformy po ok 2 tyś zł i są niezgodne z przepisami ruchu drogowego w UE
Opublikowano

A co za problem ta ori przelozyc na platforme ? W platformie masz oświetlenie tablicy migacze światła stop i normalne ... Jak w przyczepie...

Wg naszego prawa nie możesz tak robić, tablica rej przypisana jest do samochodu

Jak będzie upierdliwy gliniarz to możesz mieć problem.

Np w DE możesz sobie legalnie wyrobić trzecią tablicę i zamontować ją w to miejsce.

Nie jestem w temacie ale pewnie właśnie ta dokładka powinna mieć swój dowód rejestracyjny by mieć legalnie tablicę....popytam u źródła :)

Popytaj bo temat ciekawy a nie chce mi sie wierzyć że thule sprzedaje w całej europie platformy po ok 2 tyś zł i są niezgodne z przepisami ruchu drogowego w UE

w UE nie, ale w PL tak :grin:

Opublikowano

:naughty:

Opublikowano

Ktoś jeździ może na jakiejś cięższej maszynce?

Opublikowano

Wracając do tych platform to przeca w astrze 4 i chyba zafirze montują je fabrycznie za dopłatą ok 3000 zł

Opublikowano

Wracając do tych platform to przeca w astrze 4 i chyba zafirze montują je fabrycznie za dopłatą ok 3000 zł

bo tak jest w PL - burdel wszędzie

W Oplu widać to samo :decayed:

Jutro z Pajdą mamy w planach jakąś trasę 40-50km

Mam nadzieję, że procesje nie będą przeszkadzać :wink:

PS. Przymierzyłem dzisiaj nowe spodenki - szyte jak na mnie :grin:

f7d1153f0_wsxaser.jpg

Opublikowano

Hahahahah

Opublikowano

Hahaha było zmierzyć, a nie z neta brać ;)

Opublikowano

PS. Przymierzyłem dzisiaj nowe spodenki - szyte jak na mnie
może komuś zaimponujesz, jak zejdziesz z roweru :grin::wink:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.