Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Sezon Rowerowy 2016

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jest opływowo :decayed:


no co Wy, to zdjęcie Szurkowskiego jak wstaje się w nocy odlać :grin:

Opublikowano

Wracając do tych platform to przeca w astrze 4 i chyba zafirze montują je fabrycznie za dopłatą ok 3000 zł

bo tak jest w PL - burdel wszędzie

W Oplu widać to samo :decayed:

Jutro z Pajdą mamy w planach jakąś trasę 40-50km

Mam nadzieję, że procesje nie będą przeszkadzać :wink:

PS. Przymierzyłem dzisiaj nowe spodenki - szyte jak na mnie :grin:

f7d1153f0_wsxaser.jpg

Paint :grin: [emoji14]olew: :decayed:
Opublikowano

201506041_wsnphna.jpg

oj moja d*pa :kwasny:

Opublikowano

201506041_wsnphna.jpg

oj moja d*pa :kwasny:

mogłeś zrobić jeszcze rundkę ze mną, pyknęło by Ci 50km :wink:

Opublikowano

U mnie dziś podobnie. ; )

oj moja d*pa :kwasny:

Tak się zastanawiam czy faktycznie jest różnica odczuwalna na innym droższym siodle bo nigdy nie wnikałem w takie pierdoły. :eusathink:

Opublikowano

Tak się zastanawiam czy faktycznie jest różnica odczuwalna na innym droższym siodle bo nigdy nie wnikałem w takie pierdoły
różnica jest, ale to jak z butami do biegania, musisz podejść do sklepu i zmierzyć, tak samo jest z siodłem- anatomia ludzka- jest inna- jednemu siodełko podpasuje, z ebaya, za 50 zł, a drugiem selle italia nie będzie odpowiadać, jak było w moim przypadku, ważna jest szerokość siodła, żeby wygodnie się siedziało, odpowiedni kształt i nachylenie, to wszystko można zrobić tylko metodą prób i błędów, trzeba usiąść i wypróbować, na kilka minut jazdy- większość siodełek będzie dobra, ale na jazdę pow. pół godziny- to juz każdy mankament będzie odczuwalny
Opublikowano

Ja jutro jade na rowerku na spota gliwickiego ale przed tym też mam jeszcze jakąś rundke w planach ...

Opublikowano

Ja jutro jade na rowerku na spota gliwickiego ale przed tym też mam jeszcze jakąś rundke w planach ...

:thumbup1:

dziś to był maraton

zawsze robiłem tak w granicach 25-35

myślę ze z czasem granice wypadów będą sie powiększać , i chyba trzeba bedzie pomyśleć o lepszym sprzęcie bo stanley mi za łatwo dojeżdża :eusathink:

Opublikowano

Pajda ... Ja kupiłem rower 3 miechy temu i robiłem trasy po 10 km ... Teraz robie po 45 - 50 i odkąd kupiłem rower mam coś 650 km ... Kwestia też kto jak pracuje i ile ma czasu ...

Edytowane przez Mario22

Opublikowano

Kwestia też kto jak pracuje i ile ma czasu

dokładnie- wypad na rower na ponad dwie godziny- u mnie to wyzwanie, bo nocą na rowerze- jakoś tego nie widzę- biegac w ciemnościach moge, ale rower- za bardzo niebezpiecznie...to jest też główny powód, dla którego kupiłem trenażer, jak potrzeba- zapinam i pedałuję w domu :wink:

Opublikowano

:hi:

W temacie bagażników na hak ma się coś zmienić, więcej info tutaj:

http://43ride.com/roznosci/2015/rowerowe-bagazniki-na-hak-wreszcie-uwzglednione-w-prawie/

Czy ktoś z forum śmiga na facie? Poniżej dwa moje grubaski:)

11412246_434989340017444_881154689478941

Opublikowano

jaka różnica w jeździe?

Opublikowano

Nowa moda ... I tylko z górki ....[emoji12]

Opublikowano

Tylko z górki to ja na tym śmigam

9876194c16d02e741ab985f2cc9db303.jpg

Ale fata do kolekcji bym przygarnął, nie wiem po co, ale po prostu mi się podoba :decayed:

Opublikowano
Ale fata do kolekcji bym przygarnął, nie wiem po co, ale po prostu mi się podoba :decayed:

No właśnie, jakie to ma w sumie zastosowanie? :eusathink:

Opublikowano

Ale fata do kolekcji bym przygarnął, nie wiem po co, ale po prostu mi się podoba :decayed:

No właśnie, jakie to ma w sumie zastosowanie? :eusathink:

Niby do jazdy po piasku i śniegu. Po piasku to żadna frajda jeździć, a po śniegu w lesie to wolę na nartach jeździć. Tak czy siak nadal mi się podoba grubasek :)

Opublikowano

Więc jak większość aktualnych zabawek, służy tylko do lansu. ; ]

Mateusz nie masz tam może w swoich kręgach kogoś kto pozbyć się chce jakiegoś małego [m-s] Wisha?


Miałem kilka powrotów do dh/fr aktualnie leży mi parę części w garażu ale bez ramki i amora i wciąż mnie korci na Wisłę, Żar albo Palenicę.

Opublikowano

Więc jak większość aktualnych zabawek, służy tylko do lansu. ; ]

Mateusz nie masz tam może w swoich kręgach kogoś kto pozbyć się chce jakiegoś małego [m-s] Wisha?

Miałem kilka powrotów do dh/fr aktualnie leży mi parę części w garażu ale bez ramki i amora i wciąż mnie korci na Wisłę, Żar albo Palenicę.

Niestety nic ciekawego nie wisi wśród znajomych. Na domiar złego kolega sprzedał summa i sam szuka takiej zabaweczki.

Kup byle co i można spiknąć się na jakiś wypad, bo widzę mamy do siebie blisko.

Wisła zarasta krzakami, a szkoda bo bardzo lubiłem tam jeździć. Powstalo za to kilka nowych, fajnych bike parków. Dwa lata temu usłyszałem o Koutach u pepików. Świetna miejscówka, profesjonalnie przygotowana, trasy od dziecinnie łatwych po dość wymagające, super ceny i obsługa, wiec trzymam kciuki i widzimy się na wyciągu tak? :D

Edytowane przez Tyrath

Opublikowano

Tak jak piszecie ... Lans nic więcej i głupota

Opublikowano

Tak jak piszecie ... Lans nic więcej i głupota

Lans tak, ale nie piszemy, że glupota :decayed: Nie ma co tak ostro krytykować, każdy śmiga na tym na co ma ochotę
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.