Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Sezon Rowerowy 2016

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

3b75d3664002c450ca907782e30bbd83.jpg

Wypociłem dziś trochę tłuszczu na takim bajku...zupełnie inna jazda w stosunku do górala :)

Opublikowano

3b75d3664002c450ca907782e30bbd83.jpg

Wypociłem dziś trochę tłuszczu na takim bajku...zupełnie inna jazda w stosunku do górala :)

Tez bym chętnie parę kilosow na takim zrobił
Opublikowano

wcześniej jeździłem na "góralu" full suspension, i żeby w miarę wygodnie się jechało po szosie- trzeba było tylny amorek skręcić na maxa, żeby utwardzić trochę, bo pod górkę- rower się bujał pod ciężarem i ciężko się jechało- wpadłem na pomysł- kupię "szosówkę" i od tamtej pory- na szosę- tylko "szosówka", kto spróbował- sam wie, ze nie ma dwóch zdań, co do jazdy takim rowerem, na jazdy długie, po szosie- tylko rower z cienkimi oponami i sztywną ramą :wink4:

Opublikowano

Dobrze prawisz :):good:

Góral zostanie by z Córą pośmigać czasem ....a ten w barwach naszego Państwa by sobie wciry spuścić od czasu do czasu ;)

3b75d3664002c450ca907782e30bbd83.jpg

Wypociłem dziś trochę tłuszczu na takim bajku...zupełnie inna jazda w stosunku do górala :)

Tez bym chętnie parę kilosow na takim zrobił
Zdejmujesz przednie koło i do kufra już wejdzie ...ja dziś i jutro odpuszczę jazdę...bierzesz ??

Edytowane przez Arturoo

Opublikowano

Jeździ ktoś tutaj na bezsiodełkowcu?:)

9fa3ce5e57a6e53fe9b5017d5b485b9d.jpg

Sent from my Nokia 3310 using Tapatalk

Opublikowano

lukaszD fajna maszyna :kox:

Opublikowano

9fa3ce5e57a6e53fe9b5017d5b485b9d.jpg

jak na takim rowerze się jeżdzi?

Opublikowano

Takim to bardziej chyba stanie w bezruchu na kamorach..przeskakiwanie obok i stanie dalej i szukanie wzrokiem kolejnego głazu przyniesionego przez lodowiec :grin:

Edytowane przez Arturoo

Opublikowano

:grin::grin::grin:

Opublikowano

wcześniej jeździłem na "góralu" full suspension, i żeby w miarę wygodnie się jechało po szosie- trzeba było tylny amorek skręcić na maxa, żeby utwardzić trochę, bo pod górkę- rower się bujał pod ciężarem i ciężko się jechało- wpadłem na pomysł- kupię "szosówkę" i od tamtej pory- na szosę- tylko "szosówka", kto spróbował- sam wie, ze nie ma dwóch zdań, co do jazdy takim rowerem, na jazdy długie, po szosie- tylko rower z cienkimi oponami i sztywną ramą :wink4:

najlepsza jest czasówka:)

Opublikowano

Panowie takie pytanie, ktoś się orientuje czy jest na śląsku jakiś sklep gdzie można zobaczyć, kupić rowery "Kands"

bo szukam i nic nie ma. Tylko aukcje na alledrogo, ale wiadomo lepiej na rowerku się przewieść i przymierzyć.

Opublikowano

Dzwoń/pisz do przedstawiciela w Tarnowie może gdzieś na Śląsku coś mają.

Opublikowano

Panowie takie pytanie, ktoś się orientuje czy jest na śląsku jakiś sklep gdzie można zobaczyć, kupić rowery "Kands"

bo szukam i nic nie ma. Tylko aukcje na alledrogo, ale wiadomo lepiej na rowerku się przewieść i przymierzyć.

Kumpel z forum prowadzi sklep gregorio (chyba dobrze napisalem ) w Skoczowie..poszukaj w necie ;) czy nie mają ;)

Opublikowano
Kumpel z forum prowadzi sklep gregorio (chyba dobrze napisalem ) w Skoczowie..poszukaj w necie ;) czy nie mają ;)

Serio mamy na forum przedstawiciela Marzoka?

Opublikowano

Kumpel z forum prowadzi sklep gregorio (chyba dobrze napisalem ) w Skoczowie..poszukaj w necie ;) czy nie mają ;)

Serio mamy na forum przedstawiciela Marzoka?
Nie wiem czyim są przedstawicielstwem....nazwę podałem ...googluj ;) pytaj....pisz...dzwoń
Opublikowano

Gregorio znam więc googlować nie trzeba. Zaskoczył mnie tylko fakt, że to "kumpel z forum". ; )

Opublikowano

Dzięki za wszelkie info ( już sprawdzone )

ale niestety rowerów brak.

Opublikowano

Koledzy czy miał ktoś z Was styczność z rowerem Kross Evado 7.0. Chcę sobie do mojego Krossa Level A7 dokupić jakiś rower crossowy do lekkich przejażdżek na asfalcie i myślę o takich modelach:

http://www.kross.pl/pl/cross/evado-6-0

http://www.kross.pl/pl/cross/evado-7-0

lub też:

http://www.kellysbike.com/PL/rowery-2015/cross/phanatic-90#.VZ69l6Shw5M

Edytowane przez Krumak

Opublikowano
Koledzy czy miał ktoś z Was styczność z rowerem Kross Evado 7.0.

Jeżdżę od roku na Evado 4.0 i sobie chwalę.

Chcę sobie do mojego Krossa Level A8 dokupić jakiś rower crossowy do lekkich przejażdżek na asfalcie

Evado to rower zarówno do lasu jak i na asfalt, a skoro masz górala i szukasz czegoś typowo na asfalt to lepiej pomyśl o szosie bądź hybrydzie.

Opublikowano

Koledzy czy miał ktoś z Was styczność z rowerem Kross Evado 7.0.

Jeżdżę od roku na Evado 4.0 i sobie chwalę.

Chcę sobie do mojego Krossa Level A7 dokupić jakiś rower crossowy do lekkich przejażdżek na asfalcie

Evado to rower zarówno do lasu jak i na asfalt, a skoro masz górala i szukasz czegoś typowo na asfalt to lepiej pomyśl o szosie bądź hybrydzie.

Czyli uważasz, że przy krosie nie będzie dużej różnicy na asfalcie w stosunku do MTB?

No i stało się... do kompletu wpadł Evado 7.0.

20150711_174021.jpg

Po przejechaniu 40km mogę zdecydowanie potwierdzić, iż różnica w komforcie jazdy po asfalcie jest spora.

Edytowane przez Krumak

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.