Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sezon Rowerowy 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Troche zmienie temat ale poleci ktoś jakiś tor downhillowy dla początkujących oprócz stożka w wiśle ? Rejon wisły lub bielska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche zmienie temat ale poleci ktoś jakiś tor downhillowy dla początkujących oprócz stożka w wiśle ? Rejon wisły lub bielska

Ustroń Palenica - przyjemna dla początkujących. Oprócz tego Wisła Skolnity - nowa lajtowa miejscówka, Góra Żar dla bardziej wymagających, w Bielsku Beskidia Flow na Koziej górze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kolego.. Po weekendowej wizycie na stożku i paru ostrych zjazdach sie zajarałem tylko na razie mam zwykły rower mtb cuba na kołach 29 więc czas poszukać używki full bo sie boje że ten mtb może się kiedyś złamać...

Edytowane przez Mario22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Potrzebujesz być tylko widoczny na drodze, potrzebujesz czegoś do jazdy nocnej ?
właściwie- to potrzebuję być widoczny, bo raczej rzadko wyjeżdżam w całkowitych ciemnościach, wiele z tych lampeczek, co można kupić- to nie daje pożądanego efektu w ciemnościach, raczej pozwala być bardziej widocznym gdy się ściemnia, lub z rana, kiedy jeszcze szaro jest, do jazdy typowo nocnej- chyba potrzeba czegoś mocniejszego, niż lampka ledowa... :wink:

Stan- jak Twoje światło się sprawdza w ciemnościach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dominik - myślę nad czymś takim :

http://www.bikelightsuk.com/front_bike_lights/magicshine_mj880r_2000_lumens_xml2_leds_2015_wireless_remote_model_P571.html

Ale tylko myślę... Ktoś musi mnie przekonać, że warto [emoji6]

Zaczynam zabawę z jazdą nocną i taka na kask by się przydała...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam lampkę Mactronic Scream 02. Tania nie jest, ale świeci rewelacyjnie

Wysłane z mojego Galaxy S6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebujesz być tylko widoczny na drodze, potrzebujesz czegoś do jazdy nocnej ?

właściwie- to potrzebuję być widoczny, bo raczej rzadko wyjeżdżam w całkowitych ciemnościach, wiele z tych lampeczek, co można kupić- to nie daje pożądanego efektu w ciemnościach, raczej pozwala być bardziej widocznym gdy się ściemnia, lub z rana, kiedy jeszcze szaro jest, do jazdy typowo nocnej- chyba potrzeba czegoś mocniejszego, niż lampka ledowa... :wink:

Stan- jak Twoje światło się sprawdza w ciemnościach?

na tył polecam coś takiego: http://www.mactronic.pl/pl/products/bikepro/8658/lampa_rowerowa_tylna_walle_2_x_05w_led/8440.html

Mam i jest bardzo mocna, na pewno jetem bardziej widoczny.

Na przód używam coś takiego: http://allegro.pl/latarka-cree-led-500-lm-zoom-akumulator-mocna-i5697096244.html

Dosyć dobrze oświetla drogę przede mną. Jak jeździsz dużo w nocy, to przydatna może też być czołówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.ebay.co.uk/itm/Bicycle-Bike-Front-Rear-USB-Rechargeable-LED-Light-Taillight-6-Modes-100LM-New/331574904050?_trksid=p2047675.c100005.m1851&_trkparms=aid%3D222007%26algo%3DSIC.MBE%26ao%3D1%26asc%3D33745%26meid%3D1ccde710dc1d490386cc2b2685f9fc60%26pid%3D100005%26rk%3D2%26rkt%3D6%26mehot%3Dag%26sd%3D141024099447

do jazdy miejskiej, o zmierzchu, czy wczesnym porankiem- polecam, z uwagi na bardzo jasny i intensywny kolor, co sprawia, że jestem widoczny z daleka, a o to przecież chodzi, w całkowitych ciemnościach- też daje radę, ale przy większej prędkości- można nie zauważyć w porę przeszkody, więc myślę, że dodatkowa jakaś dobra lampa i byłoby idealnie :wink4:

jeśli miałbym pokusić się o ocenę- 9/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie bez przesady. Powiedzcie mi kto jeździ przy CAŁKOWITYCH ciemnościach ? Ja jeżdze często w godzinach 20-22 po mieście i mam 30gramową lampkę która w 100% wystarcza, a i oświetli drogę w ciemności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi kto jeździ przy CAŁKOWITYCH ciemnościach

no ja mieszkam w takim miejscu, że jeśli chciałbym zrobić wieczorem jakieś 20km- to musiałbym 4 razy miasto dookoła okrążyć :wink4: co zmusza mnie do wyjazdu za miasto, a tam już ciemno jest...być widocznym a widzieć w ciemności na dostateczną odległość- to dwie różne rzeczy, tak samo, jak światło na "szosę" a światło na "górala" :wink:

no i jak ktoś chce wystartować w jakimś rajdzie, czy wyścigu-nocnym- bez dobrej lampy- zalatuje mi to porażką :lol1:

, niedaleko mnie był sprint triathlon- pierwszy na świecie, który odbywał się nocą- http://zupix.co.uk/event.php?event=19

wyobrażasz sobie ściganie się po lesie bez dobrego oświetlenia- :grin::grin::grin: jak znam życie - niejeden leżał na glebie :lol1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzywalem lampki authora i zdawala egzamin ,wrocilem nawet w jednym kawalku ,ale teraz chyba juz ich nie kupisz to bylo 5 lat temu,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem drugą lampę tego samego typu- http://www.ebay.co.uk/itm/Bicycle-Bike-Front-Rear-USB-Rechargeable-LED-Light-Taillight-6-Modes-100LM-New/331574904050?_trksid=p2047675.c100005.m1851&_trkparms=aid%3D222007%26algo%3DSIC.MBE%26ao%3D1%26asc%3D33745%26meid%3D1ccde710dc1d490386cc2b2685f9fc60%26pid%3D100005%26rk%3D2%26rkt%3D6%26mehot%3Dag%26sd%3D141024099447

koło domu w ciemnościach- daję radę i widać efekt drugiego źródła światłą- ale o efektach napiszę później, a raczej w nocy- jak przetestuję :wink4: po zamontowaniu- widać kolosalną różnicę, ale chcę zobaczyć, jak to jest w praktyce, na trasie , gdzie jechałem z jedna lampką :wink4:


pojeździłem i takie efekty

dwie lampki z linka i jedna punktowa z zoomem- daje radę :wink4: dodatkowo miałem czołówkę, ale to tylko po to, żeby świeciło tam, gdzie patrzę :lol1:

DSC_0002_zps9tjr5xiv.jpg

DSC_0005_zps5erzqbav.jpg

minusy- lampki trzeba ładować przed każdym wyjazdem- coś za coś :lol1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie przed autem nie ma tak jasno :grin:

:grin::decayed::wink:

Panowie- potrzebuję porady- chciałem synowi kupić jakiś rower górski- żeby mu na gwiazdkę "santi" pod choinkę podrzucił :wink4: pacjent ma 8 lat, ale jest dosyć wysoki, jak na swoje "latka"- czym się kierować- rozmiarem kół, czy ramą? mam zamiar z nim pedałować po polnych drogach, czasem po piasku na plaży, nie wykluczam, że będzie chciał ze mną na ulicy też pośmigać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie przed autem nie ma tak jasno :grin:

:grin::decayed::wink:

Panowie- potrzebuję porady- chciałem synowi kupić jakiś rower górski- żeby mu na gwiazdkę "santi" pod choinkę podrzucił :wink4: pacjent ma 8 lat, ale jest dosyć wysoki, jak na swoje "latka"- czym się kierować- rozmiarem kół, czy ramą? mam zamiar z nim pedałować po polnych drogach, czasem po piasku na plaży, nie wykluczam, że będzie chciał ze mną na ulicy też pośmigać...

ile ma wzrostu?

Szukam koła pełnego na tył tzw dysku 28 do czasówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...