Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Sezon Rowerowy 2016

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Rowery Kross od rocznika modelowego 2015 już nie mają problemów z pękającymi ramami. Miałem też levela a7 z 2013 i z nim również nie było najmniejszych problemów

Wysłane z mojego Galaxy S7 za pomocą Tapatalka

Opublikowano
Krossa trekingowego odradzam, brat pokusił się o taki rower i bardzo szybko go sprzedawał za połowę wartości. Wiecznie sypał się amor - dwa razy w ciągu sezonu wymieniany na gwarancji a rower 2tyg w serwisie, coś ze sterami było nie tak, i ogólnie nie był zadowolony

Mam Evado 4.0 i tak jak Krumak - zadowolony jestem, a rower wcale lekko nie ma. Fakt, że amortyzator to niska półka i jeśli chcemy użytkować rower w stosunku co najmniej 60% teren i 40% asfalt to wypadałoby zmienić amortyzator na chociażby średnią półkę XC. Ja może wiele nie ważę i przez to osprzęt nie jest aż tak bardzo wysilony ale z racji, iż przewinął się w mojej przeszłości dosyć długi epizod jazdy ekstremalnej to nie raz zwykłą weekendową przejażdżkę kończę w lesie z ostrymi zjazdami. Przez trzy lata centrowane były koła, odpowietrzane hamulce i na bieżąco smarowane elementy eksploatacyjne - awarii żadnej nie zaliczył. W tym roku mam w planach dołożyć jakiś lepszy amortyzator.

Pajda karnąłeś się na tym moim Evado więc jeśli miałbym Ci coś polecać to albo tegorocznego 4.0 (2099zł) albo 5.0 (2699zł). Różnica niewielka w osprzęcie.

Opublikowano

Inna sprawa, że kiedyś lataliśmy na wigrach, i też było ok a teraz śmery bajery i jest w czym wybrzydzać :)

Opublikowano

No właśnie o tym evado myslalem.

Afro Tak jechałem na tym twoim i powiem że się napalilem [emoji6]

Opublikowano

Hej,

Rozglądam się za jakimś rowerem crossowym dla mnie jako osoby wysokiej. Mam ok 196 cm wzorstu i waga ok 100 kg.

Rower miałby służyc głownie na dojazdy do pracy i weekendowe przejażdżki. Jazda głownie po szosie i koła min 28".

Możecie coś polecić w cenie do 1000 zł?

Mój aktualny Kross Hexagon V4 21" z kołami 26" jest dla mnie za mały. Może kotś byłby zainteresowany zakupem? :)

Edytowane przez Voucher

Opublikowano
Możecie coś polecić w cenie do 1000 zł?

Tylko używki w tej kasie. Nowe crossówki zaczynają się od 2k.

Edytowane przez afroo.

Opublikowano

A posiada ktoś rower kellys tnt20? Koła 29cali

Opublikowano

Ja śmigam na "kandsie " już 3 sezon i kręce już 15 tysiąc na nim i złego słowa nie powiem na niego ...

załozyłem do niego tylko opony szosowe conti węższe niż były ori no i jakość duuuuużo lepsza po 6 tyś zmieniłem łańcuch na ten wytrzymalszyno i hila bez zarzutu ....Za taką kase ja polecam ....Mimo że ja dałem 100 wiecej ;)

Opublikowano

Dzięki za opinie Oliver ;).

Gdyby ktoś miał na sprzedaż cos podobnego to jestem zainteresowany.

Opublikowano
Ja śmigam na "kandsie " już 3 sezon i kręce już 15 tysiąc na nim i złego słowa nie powiem na niego ...

załozyłem do niego tylko opony szosowe conti węższe niż były ori no i jakość duuuuużo lepsza po 6 tyś zmieniłem łańcuch na ten wytrzymalszyno i hila bez zarzutu ....Za taką kase ja polecam ....Mimo że ja dałem 100 wiecej ;)

Jakie miałeś opony a jakim włożyłes i jaki był rozmiar prze i po bo u siebie chce tak wlasnie zrobic?
Opublikowano
Ja śmigam na "kandsie " już 3 sezon i kręce już 15 tysiąc na nim i złego słowa nie powiem na niego ...

załozyłem do niego tylko opony szosowe conti węższe niż były ori no i jakość duuuuużo lepsza po 6 tyś zmieniłem łańcuch na ten wytrzymalszyno i hila bez zarzutu ....Za taką kase ja polecam ....Mimo że ja dałem 100 wiecej ;)

Jakie miałeś opony a jakim włożyłes i jaki był rozmiar prze i po bo u siebie chce tak wlasnie zrobic?

Opony były założone 42-622 (700x40C ) producent Chiny

A założyłem Continental Grandprix 28-622 700 x 28C prod. Germany ....minusem jest ich cena :decayed:

coś takiego....mam

Edytowane przez OLIVER

Opublikowano

Witam.
Chciałbym kupić kobiecie rower, zaciekawiła mnie marka Cossack. Celować w ta markę czy coś innego polecacie? Cena do 1300zł

Opublikowano

Witam.

Chciałbym kupić kobiecie rower, zaciekawiła mnie marka Cossack. Celować w ta markę czy coś innego polecacie? Cena do 1300zł

Popatrz na KROSSa lub ROMETa też --- http://www.dobrerowery.pl/kross-trans-siberian-2015-damski?from=listing

A ja mam takie pytanie. Czy ktoś tutaj jeździ rowerem crossowym z pedałami SPD? 2 rok ujeżdżam Krossa Evado 4.0 i coraz częściej myślę, by nie kupić pedałów i butów SPD. W sezonie jeżdżę min 3 razy w tygodniu ok 20-50km w weekend trochę więcej, 1 w miesiącu dłuższa trasa z kolegami z pracy. Jazda 95% asfalt, czasem zdarzy się zjechać na jakąś szutrową bądź leśną drogę. Roweru używam także na codzienne dojazdy do pracy (1km - bardzo blisko mam :P), więc tutaj SPD by się w ogóle nie sprawdziło. W necie wyczytałem już sporo informacji na ten temat i najlepszą opcją byłyby pedały M-520 + nakładki na nie, do krótkich dystansów. Pytanie moje, czy w ogóle inwestować w SPD, czy raczej odpuścić temat? Obawy są głównie o wypinanie nóg w trudnych momentach, jak to u Was wygląda?

Edytowane przez majkel20

Opublikowano

Wycwiczysz odruch i szybko sie wypniesz w razie przygody ,moze zaliczysz pare fatali ,ale bez teagedi ,najpierw stawaj w miejscach gdzie mozesz sie oprzec ,druga sprawa to jazda z spd.masz pelna kontrole nad rowerem,nie spadasz z pedalow jak to na platformach bywa,nogi nie bola,bo buty sa usztywnione,i efektywnosc jazdy lepsza bo mozesz noga do gory pociagnac ,jak dla mnie warte rozpatrzenia ,sa tez normalne buty z spd wiec mozesz tez normalnie chodzic

Opublikowano

o ile nie masz krótkich odcinków, to spd, jak najbardziej :wink4: bo z spd podjechać do sklepu, potem ze trzy razy stawać na światłach, potem jakieś schody- jakoś nie widziałbym tego w kategoriach komfortowych, co innego dłuższe i jednostajne traski- jak najbardziej

Opublikowano

Jedynie krótkie odcinki to mam do pracy 1 km i tu na pewno SPD nie będę ubieral

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Ja się tak przyzwyczaiłem do SPD, że nienawidzę jeździć na platformach w zwykłych butach. Gleby przez około 10 lat latania w SPD były dwie. Jedna przy zawracaniu na bardzo wąskim chodniku, gdzie po prostu potrzebowałem się podeprzeć i nie zdążyłem a druga na samym początku chyba przy światłach ale to już pamiętam jak przez mgłę- bardziej to, że była. Dla mnie nie ma konkurencji, i nawet gdybym miał na dojazdy 300m to i tak bym zamontował SPD. Buty są mega dopasowane, mega przewiewne, na chłodniejsze jesienne dni mam ochraniacze neoprenowe SHIMANO. Buty zakładasz i zdejmujesz w ułamku sekundy bo mają dwa rzepy i pasek taki jak w wiązaniach snowboardowych. W upalne dni jak jedziesz, czujesz jak pęd powietrza owiewa stopy. Do tego dobra skarpeta antybakteryjna z nicią srebra i mam od tych 10 lat jedne buty które nawet nie wyglądają na zniszczone mimo, że nie używałem ich amatorsko w weekendy :P

W tym czasie przetestowałem sporo grupy shimano począwszy od 520 a skończywszy na XTR i jak mam być szczery, 520 są w zupełności wystarczające i nie warto dopłacać do XTR ;)

Edytowane przez House

Opublikowano

I ta wypowiedź mnie Przekonała ;-) dzieki

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Spd dla laika starcza podstawowe ,zreszta mozna kupic mix spd\platforma i mamy uniwersalny system,no co do gleb to sporo bylo ,jezdzilem w xc i maratonach wiec nie bylo latwo ,po czasie juz mialem tak wypracowany odruch wypiecia ze przy byle powazniejszym zachwianiu juz bylem wypiety przed czasem jedna noga,najczesciej gleby byly z tak zwanych czolowek czyli prosto ciezko sie wtedy wypiac bo wszystko jest napiete ,co do nawet krotkich odcinkow ja nigdy nie mialem na rower normalnych butow ,tylko zawsze w sidi biegalem i byly nawet wygodne jak trza bylo podejsc ,z spd sa same plusy

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.