Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sezon Rowerowy 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Afroo no ja spokojnie do tego podchodzę i mam duży dystans do siebie ale szczerze to nie widziałem sie w taki obcisłych gaciach wiec dlatego zapytałem;) ale jeśli jest lepsze takie rozwiazanie to takie zastosuje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tam jeżdżę w obcislych getrach i sie nie przejmuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie miał ktoś do czynienia z rowerami Onill ?
Chodzi dokładniej o model Onill Q2 z 2015 , mam okazję go kupić.
Jeździłem i pasuje mi ten rewer , cena 1550

Alivio 9 rzędowy, XCM z blokadą , hydraulika disc shimano

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tam jeżdżę w obcislych getrach i sie nie przejmuje

Ja tez ,i sobie lacha targalem z takich co na rowerach dh nie mogli pod wieksza gorke podjechac

Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, mojej dziewczynie w rowerze sie rozwlaily przerzutki, ma go tydzien i juz takie cos , rower to kross, dokladniej to wypadla ta czesc zaznaczona na czerwono

291er6w.jpg

jest tam bolec ktory ma zwezenie na koncu i wyglada jakby tam jakis simering wchodzil czy cos, ale go nie ma i sie to nie trzyma wogole, tylko czy tylko simerring tam jest czy jeszcze jakas sprezyna ? szybko to idzie naprawic ? Bo zamierzamy jechac do serwisu i nich na gwarancje robia , ale tak bym chcial wiesziec czy da sie to szybko naprawic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sobie lacha targalem z takich co na rowerach dh nie mogli pod wieksza gorke podjechac

Jak sama nazwa wskazuje te rowery służą do jazdy w dół, a nie w górę. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździ ktoś rowerami ROSE? Bo na przyszły sezon zamierzam sobie kupić szosę i szukam czegoś taniego na 105: https://www.rosebikes.pl/bike/pro-sl-2000-bike-now-821326/aid:821329

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, mojej dziewczynie w rowerze sie rozwlaily przerzutki, ma go tydzien i juz takie cos , rower to kross, dokladniej to wypadla ta czesc zaznaczona na czerwono

291er6w.jpg

jest tam bolec ktory ma zwezenie na koncu i wyglada jakby tam jakis simering wchodzil czy cos, ale go nie ma i sie to nie trzyma wogole, tylko czy tylko simerring tam jest czy jeszcze jakas sprezyna ? szybko to idzie naprawic ? Bo zamierzamy jechac do serwisu i nich na gwarancje robia , ale tak bym chcial wiesziec czy da sie to szybko naprawic

Masz tam lozyska i sruby skrecajace wozek i zebatki ,mozna dokupic w rowerowym

Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, mojej dziewczynie w rowerze sie rozwlaily przerzutki, ma go tydzien i juz takie cos , rower to kross, dokladniej to wypadla ta czesc zaznaczona na czerwono

291er6w.jpg

jest tam bolec ktory ma zwezenie na koncu i wyglada jakby tam jakis simering wchodzil czy cos, ale go nie ma i sie to nie trzyma wogole, tylko czy tylko simerring tam jest czy jeszcze jakas sprezyna ? szybko to idzie naprawic ? Bo zamierzamy jechac do serwisu i nich na gwarancje robia , ale tak bym chcial wiesziec czy da sie to szybko naprawic

Masz tam lozyska i sruby skrecajace wozek i zebatki ,mozna dokupic w rowerowym

Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka

Dokaldnie to takie cos sie stalo :

2dlspjq.jpg

da sie to latwo naprawic ?

Edytowane przez sebul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nie za bardzo myslalem z kolka .oddaj na gwarancje lub wymien ulamalo nit

Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zamierzam, tylko myslalem ze moze da sie to szybko naprawic za grosze zeby rower byl szybcije sprawny :) Dzieki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę dziwna sprawa, bo acera to teoretycznie 3 grupa z shimano [licząc od najgorszej]. Jak nie chcesz utracić gwarancji na rower, to nie możesz sam wymienić. Pytanie gdzie kupiony, bo jak w markecie, to raczej bez znaczenia :decayed: I da się to szybko naprawić, dajesz z 80zet i ci w serwisie założą nową w 5min.

Edytowane przez Steav
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę dziwna sprawa, bo acera to teoretycznie 3 grupa z shimano [licząc od najgorszej]. Jak nie chcesz utracić gwarancji na rower, to nie możesz sam wymienić. Pytanie gdzie kupiony, bo jak w markecie, to raczej bez znaczenia :decayed: I da się to szybko naprawić, dajesz z 80zet i ci w serwisie założą nową w 5min.

Kupiony przez neta, ale jest gwarancja bo to sie stalo jakos 2 tygodnie od kupna wiec bedziemy to tak zalatwiac :) Myslalem ze moze wystkarczy jakas pier**le kupic za 10 zl i by bylo ale widocznie musi to serwis narpawic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy leci do mnie szosa, po 15 latach mtb się przesiadam. I tu rodzi się pytanie, jaką pompkę kupić?? Chce mieć z sobą coś co mi pozwoli nabić te 100psi by dokulać się awaryjnie do domu. Są takie w ogóle?? te naboje co2 dają radę??

Edytowane przez Steav
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


te naboje co2 dają radę??
dają radę i zajmują mało miejsca :wink4:

szczególnie na zawodach, gdzie nie masz czasu za wiele- koło popmpujesz w skundę-dosłownie :lol1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś z was rower enduro?

Co kolega rozumie przez rower enduro? Generalnie enduro to styl jazdy i większość fulli ścieżkowców/AM posiada geometrię ramy itd. wystarczającą do takiej jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...