Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sezon Rowerowy 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Mój wysluzony góral powoli kończy swój rzywot co byście polecili na rekreacyjne jeżdżenie pół na pół asfalt i lasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś z was rower enduro?

Co kolega rozumie przez rower enduro? Generalnie enduro to styl jazdy i większość fulli ścieżkowców/AM posiada geometrię ramy itd. wystarczającą do takiej jazdy.

chodzi mi o rower fullsupp. do tego stylu

mam na oku swag 30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swag 30 nie jest rowerem do katowania enduro, aczkolwiek to ciekawy wynalazek za dobrą cenę. Za rasowego enduraka to jednak trzeba zapłacić min 15k pln. Jeżeli zdecydujesz się na swaga to obowiązkowo myk-myk i pomyśl nad jednym blatem z przodu.

Edytowane przez mo2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z którego roku ten swag i na jakich kołach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie ciężki wybór... Z jednej strony dobra cena i generalnie rowerek niczego sobie. Z drugiej dość duża waga i to zdecydowanie ścieżkowiec na którym oczywiście można poskakać ;) . Jeżeli celujesz w zjazdy to zdecydowanie będziesz musiał go doposażyć w myk-myka i ewentualnie napęd 1x10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno kiedyś były jakieś przypadki ale z tego co kojarzę to były tanie HT. Jeżeli się nie mylę to seryjne ramy produkują tylko w dwóch chińskich fabrykach meridy i gianta , więc wszystko i tak na jedno kopyto. Sporo też zależy od wagi bikera i techniki jazdy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś douszne słuchawki sportowe, które nie wypadają podczas jazdy, najlepiej bezprzewodowe? Poleca ktoś jakieś?

http://www.ebay.co.uk/itm/272317464662?_trksid=p2057872.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

ja mam takie i nie narzekam, tylko trzeba znaleźć dobre miejsce na telefon, bo na plecach traci sygnał i czasem przerywa, ale jak masz kieszeń gdzieś na klatce- jest ok :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi z takimi "zausznikami" niewygodnie się jeździło, bo paski od kasku były na drodze, żeby to szybko wyjąć z ucha, jak potrzeba było, ale to może kwestia przyzwyczajenia :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zapytanie

Skladam sobie rower MTB Focusa, starszy typ ale szykuje sobie go do katania po górkach itd

Z przodu mam tarczówki mechaniczne, nigdy nie miałem tarcz w drugim rowerze mam vbraki

Czy to normalne że przy tarczówkach koło stoi lekko w prawo , czyli nie jest na środku, tak jakby przekoszone w stronę zacisku i tarczy po całości ?

Założyłem druga felgę z oponą ale z vbreków i całość jest prosto ...

Czy to jest normalne czy też może felga po całości jest z centrowana ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...