Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sezon Rowerowy 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Przy ciśnieniu 5bar jest dosyć twardo Przy oponie 1,5 cala

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tak z uwagi że jest wezsza. Ja po prawie 4k km nie złapałem ani jednej gumy, ale głównie asfalt. Las to może max 10%. Niestety nie ma roweru do wszystkiego. Albo szosa albo mtb. A cross jest Pomiędzy tym. Jednak nie jest to rower który Będzie porównywalny z mtb czy szosa. Jak się wciągniesz w jazdę na rowerze to i tak po roku Będziesz chciał iść w Mtb bądź szose w zależności co ci się bardziej spodoba

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

Do crossa też możesz wsadzić większe opony

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tak z uwagi że jest wezsza. Ja po prawie 4k km nie złapałem ani jednej gumy, ale głównie asfalt. Las to może max 10%. Niestety nie ma roweru do wszystkiego. Albo szosa albo mtb. A cross jest Pomiędzy tym. Jednak nie jest to rower który Będzie porównywalny z mtb czy szosa. Jak się wciągniesz w jazdę na rowerze to i tak po roku Będziesz chciał iść w Mtb bądź szose w zależności co ci się bardziej spodoba

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

Do crossa też możesz wsadzić większe opony

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

Święte słowa. Ja jednak po kilku MTB i rocznej przygodzie z krosem wróciłem do MTB 29"

Wysłane z mojego SM-T800 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wszystkim którzy robią rocznie góra 2000km polecam rowery crossowe. Generalnie zasada prosta chcesz rower a do czego on jest ci potrzebny? Do patrzenia- Rower z Marketu do jeżdżenia ze sklepu rowerowego a do ścigania złóż sam :) Rozmiar 29 wprowadzono do MTB bo 26 musiało mieć konkurencje maniacy musieli mieć coś nowego to tak jak z liftem w Audi, no i bum i znów nie długo będą nowe rozmiary kół i napędów(Producenci lubią zarabiać) Mam z 5 rowerów, miałem w sumie ze 20 :) Próbowałem się ścigać i wiem jedno jakość kosztuje. Zajechałem już 4 ramy zrobiłem na rowerze ponad 100.000km. Jeździłem na wszystkim od paździerzy po rowerki za ponad 10,000zł. Gdyby nie praca która koliduje mi z treningiem dalej bym się ścigał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam spodenek na rower. Jednak nie chce takich obcisłych tylko takie zeby wyglądały na normalne spodenki. Moze cos polecicie? Gdzie kupie cos ciekawego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak pasowałoby chyba wkładkę bo siodełka nie moge wymienić:/ a jest duży dyskomfort przy dłuższej jeździe na rowerze:/ na kieszeniach mi nie zależy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkładka nie uleczy "bólu d*py", prawdopodobnie masz siodełko do zmiany. Bokserki z wkładką: http://hike.pl/meskie-slipy-i-bokserki-rowerowe/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz tylko to nie chodzi o "ból tyłka" tylko bardziej o krążenie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam spodenek na rower. Jednak nie chce takich obcisłych tylko takie zeby wyglądały na normalne spodenki. Moze cos polecicie? Gdzie kupie cos ciekawego?

Czym różnią się normalne spodenki od tych rowerowych? Zwyczajne dresowe spodenki z Decathlona nie mogą być bo nie są 'rowerowe'? Dziwna ostatnio moda na strojenie się w ciuchy przeznaczone stricte 'do czegoś', a nie różniące się niczym od tych 'nierowerowych'.

Kup zwykłe wygodne gacie, a nie jakieś super hiper mega rowerowy strój z Lidla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie chce sie ubierać typowo na rower afroo. Po prostu nie chce obcisłych spodenek z wkładka na które bede musiał zakładać drugie. Chyba ze nie ma takich spodenek, to wtedy bede musiał cos zastosować z tego co poleca Majkel. Dzieki jednak afroo za radę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby wkładka spełniała swoje zadanie, musi być opakowana w obcisłe spodenki. Ja jezdze w obcislych a na to zakładam jakieś szorty jak jadę z żoną. Jak jeżdżę sam to tylko w takich obcislych

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądałem temat i chyba rzeczywiście trzeba cos obcialego a na to cos luźnego:) dzieki Majkel:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio te gacie/boksy z pieluchą dają jakiś tam odczuwalny komfort? Może to faktycznie nie głupie chociaż unikałem tego zawsze jak ognia. :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio te gacie/boksy z pieluchą dają jakiś tam odczuwalny komfort? Może to faktycznie nie głupie chociaż unikałem tego zawsze jak ognia. :eusathink:

dają,dają ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee Afroo. Nie ulegaj modzie, nie warto;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko row bedzie obtarty .i niechec do roweru pozniej

Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kwestia komfortu, a nie mody. Rozejrzę się za majtami z pieluchą, bo obcisłych getrów nie założę nigdy. :decayed:

Śmieszą mnie za to rodzinki poubierane od stóp do głów w trykoty i getry najlepszych teamów rowerowych, a jeżdżący na rozklekotanych rowerach. Lepiej byłoby zadbać o stan techniczny dwóch kółek niż o mega hiper weekendowy strój do lansu nie rzadko z Lidla. Niestety zdrowy tryb życia i sport w każdej postaci zrobił się od pewnego czasu po prostu modny i ewidentnie widać nie raz nie dwa kto stawia na to pierwsze, a kto na drugie. ; )

A moja wrodzona niechęć do strojenia wzięła się z tego, iż zawsze byłem związany z tym bardziej ekstremalnym, czy grawitacyjnym odłamem kolarstwa górskiego. Specyficzna grupa ludzi i obcisłe gacie zawsze były w temacie drwin. ; ) Po kontuzji zostało mi tylko pedałowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...