Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sezon Rowerowy 2016


Rekomendowane odpowiedzi

:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o

Czy takie buty http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=5612384694&reco_id=e8cd3dd1-c2b2-11e5-a171-02348af7a70c&ars_rule_id=201nadawały by się na rower? Z góry mówię, że spd nie chcę.

Ja też nie chce SPD.... mam tanie buty z lidla na lato bo sa przewiewne..dobre w błoto.... jak jest upał na maxa to Adidas Daroga Clima cool ale wtedy tylko jak jest sucho a zimą coś cieplejszego i tyle... Moim zdaniem bez sensu jest kupowac jedne buty na rower jeżeli to nie SPD... bo każdy zwykły but będzie OK a przynajmniej można dopasować do pogody... oczywiście wiadomo że nie mówie o trampkach ale normalnych butach... w rozsądnych pieniądzach można coś dobrać...

Edytowane przez Mario22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecę sandały albo klapki...można szybko wysuszyć po praniu wieszając 'na rower'...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to też zależy, w jakim celu używamy roweru, bo jeśli to mają być krótkie przejażdżki po mieście, gdzie co chwilę się zatrzymujemy i schodzimy z roweru- to tylko zwykłe pedały i buty, bo spd, to tylko do długich jazd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o

Czy takie buty http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=5612384694&reco_id=e8cd3dd1-c2b2-11e5-a171-02348af7a70c&ars_rule_id=201nadawały by się na rower? Z góry mówię, że spd nie chcę.

Ja też nie chce SPD.... mam tanie buty z lidla na lato bo sa przewiewne..dobre w błoto.... jak jest upał na maxa to Adidas Daroga Clima cool ale wtedy tylko jak jest sucho a zimą coś cieplejszego i tyle... Moim zdaniem bez sensu jest kupowac jedne buty na rower jeżeli to nie SPD... bo każdy zwykły but będzie OK a przynajmniej można dopasować do pogody... oczywiście wiadomo że nie mówie o trampkach ale normalnych butach... w rozsądnych pieniądzach można coś dobrać...

Darogi oglądałem i są za miękkie moim zdaniem. Często też chodzę jak jadę gdzieś rowerem, dlatego pomyślałem o AX2, chyba je wezmę i zobaczę. Na razie mam zwykłe adidasy z płaską podeszwą i się jeździ tragicznie, noga ciągle ześlizguje się z platform

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecę sandały albo klapki...można szybko wysuszyć po praniu wieszając 'na rower'...

możesz nie zdążyć ich wysuszyć, bo prędzej się gdzieś zabijesz po drodze do domu :lol1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdążę bez większego problemu, tylko ja na stopach mam spd a nie buciory do chodzenia...

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o

Czy takie buty http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=5612384694&reco_id=e8cd3dd1-c2b2-11e5-a171-02348af7a70c&ars_rule_id=201nadawały by się na rower? Z góry mówię, że spd nie chcę.

Są bardzo lekkie i nadzwyczaj przewiewne więc nie widzę przeciwwskazań

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od siebie polecę buty Five Ten. Na rowerowy.com można obejrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz- Krumak jesteś mniej więcej z tych samych rejonów. Jak mogę wiedzieć gdzie kupowałeś rower i jakiego wydatku się spodziewać? Może masz namiar na kogoś konkretnego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz- Krumak jesteś mniej więcej z tych samych rejonów. Jak mogę wiedzieć gdzie kupowałeś rower i jakiego wydatku się spodziewać? Może masz namiar na kogoś konkretnego?

Polecam sklep Go-Ride z Krakowa -> http://www.goride.pl

Ja górala kupiłem za 3000zł i myślę, że za tą cenę to bardzo dobry sprzęt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy jako że sezon rowerowy 2016 zbliża sie duzymi krokami postanowiłem kupić sobie licznik gps.. Wiadomo budżet ograniczony do 400zł ..na allegro wybrałem dwa.

1. http://allegro.pl/licznik-rowerowy-mio-cyclo-100-z-modulem-gps-cz-wa-i5875426836.html

2. http://allegro.pl/nowy-gps-licznik-rowerowy-garmin-edge-200-w-wa-i5993078140.html

Może ktoś z was korzysta z takich? który bardziej polecacie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam G200 i używam za każdym razem, jak jadę sobie gdzieś na rowerze, ma opcję zapisu tras, powrotu z miejsca startu- na YT jest chyba nawet kilka filmików- Garmin- jak to garmin, ma swoich zwolenników, jak i przeciwników- ja zaliczam się to tych pierwszych, mam G310XT i G200, oba nie zawiodły mnie, choć czasem trzeba kilka chwil poczekać, aż złapie sygnał GPS, jedno co mogę na plus podać, co do G200- nie pamiętam kiedy baterię ładowałem ostatni raz :wink4:


jak wrzucisz dane na Garmin Express- automatycznie na Endomondo będzie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo nie używałeś fenixa 2 i fenixa 2 sp :) jednak fenix 3 rekompensuje złą opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam traseo w smartfonie ;) mam uchwyt na kierownicę i sprawdza się idealnie :) a i zawsze tel pod ręką.

Jeśli chodzi o buty, to mam spd shimano a moja żona specialized. Buty są tak przewiewne, że podczas jazdy czuć owiewający nogi wiatr. Do tego używam antybakteryjnych skarpet z nicią srebra. Drugie buty (żony) mają opcję spd lub bez - trzeba sobie wyciąć podeszwę :)

Na ten sezon rower złożony :) w sezonie staram się polatać w tygodniu minimum 250km w tym weekendowa wycieczka :)

cde62c683d.jpg

Mega okolice do jeżdzenia szczególnie Wilanów, Wyspy Świderskie, jeśli ktoś z Wawy nie był w tych okolicach MEGA POLECAM, tak samo Zalesie do Góry Kalwarii- Czerska i powrót przez Krzaki Czaplineckie do Wawy:D

1a8cbde10a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam G200 i używam za każdym razem, jak jadę sobie gdzieś na rowerze, ma opcję zapisu tras, powrotu z miejsca startu- na YT jest chyba nawet kilka filmików- Garmin- jak to garmin, ma swoich zwolenników, jak i przeciwników- ja zaliczam się to tych pierwszych, mam G310XT i G200, oba nie zawiodły mnie, choć czasem trzeba kilka chwil poczekać, aż złapie sygnał GPS, jedno co mogę na plus podać, co do G200- nie pamiętam kiedy baterię ładowałem ostatni raz :wink4:

jak wrzucisz dane na Garmin Express- automatycznie na Endomondo będzie :wink4:

też jestem za tym żeby kupić garmina... i chyba tak zrobię..

.big.jpg

Drugi sezon ze mną i nie narzekam..w tym roku planuje robic już dłuższe dystanse ..i przejechać 120 km szlaku Green Velo.

Edytowane przez xBladex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

120km to nie jest taki straszny dystans, szczególnie jeśli nastawiasz się na rekreację, ja też kiedyś myślałem, że zrobienie 100km na rowerze to jakiś absurd :D a średnia prędkość to około 20-22km/h czyli taki dystans lecisz 6h :) czyli jeśli nastawiasz się na rekreację zrobisz go w 10 na totalnym luzie :)

Ja co roku wybieram się do Wigierskiego Parku i linią brzegową Bałtyku ale jakoś zawsze szkoda mi czasu żeby tam dojeżdżać autem i latam po Kampinosie :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...