Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Sezon Rowerowy 2016

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Niezłe km robicie

Edytowane przez audiaudi

Opublikowano

ja niestety nie mam czasu, na tyle km, chyba, że zacznę o 6 rano na rower wychodzić, żeby o 10-11 być z powrotem w domu....

Opublikowano

Sobota 72km - rower Kross Evado, nie jest źle, z każdym wyjazdem km jest więcej

Sobota 72km - rower Kross Evado, nie jest źle, z każdym wyjazdem km jest więcej

ładnie

mi się udało w niedziele 50km przekroczyć :banan:

co to za evado? , bardzo mi się podoba ten właśnie model

Opublikowano

4.0 2014

Wysłane z mojego C6903

Opublikowano

Sobota 72km - rower Kross Evado, nie jest źle, z każdym wyjazdem km jest więcej

Sobota 72km - rower Kross Evado, nie jest źle, z każdym wyjazdem km jest więcej

ładnie

mi się udało w niedziele 50km przekroczyć :banan:

szacun

ilośc km robi wrażenie

w jakim czasie? pędziłeś na złamanie karku czy luzik arbuzik ?

Opublikowano

Na luzie bo jechaliśmy z kumplami z pracy tak wycieczkowo. Jak jeżdżę sam to średnia mi wychodzi gdzieś 25km/h, myślę że jak na rower crossowy to nie jest najgorzej a jeżdżę w sumie dopiero od początku roku jakoś tak więcej

Wysłane z mojego C6903

Opublikowano

Sobota 72km - rower Kross Evado, nie jest źle, z każdym wyjazdem km jest więcej

Sobota 72km - rower Kross Evado, nie jest źle, z każdym wyjazdem km jest więcej

ładnie

mi się udało w niedziele 50km przekroczyć :banan:

szacun

ilośc km robi wrażenie

w jakim czasie? pędziłeś na złamanie karku czy luzik arbuzik ?

normalna jazda, cały czas do przodu :D

https://www.endomondo.com/workouts/537834951/5946471

Opublikowano

Pajda, tą ostatni trasę " z ręki" edytowałeś ?

Opublikowano

Ja się teraz przerzucam na trasy 20 max 25 km ale na pełnej mocy w celu treningów ale oczywiście trase mam już obraną głównie las miejscami mokro i ze 3 takie podjazdy w celu poprwy kondychy sredniej prędkości i czasu jazdy.

Opublikowano

Ja znowu na odwrót, min 50km i asfalt ( nie mam opon na teren)

a podjazdy mogą być, na mojej ostatniej trasie miałem 3 takie fajne górki gdzie bez pedałowania z górkli jechałeś 50km/h a pod górkę ledwo 12km/h :decayed:

Opublikowano

Pajda, tą ostatni trasę " z ręki" edytowałeś ?

nie czemu ?

Opublikowano

Pajda, tą ostatni trasę " z ręki" edytowałeś ?

nie czemu ?

bo tak to wygląda... albo jakby się coś zawiesiło :wink:

Opublikowano

Pajda, tą ostatni trasę " z ręki" edytowałeś ?

nie czemu ?

bo tak to wygląda... albo jakby się coś zawiesiło :wink:

stało sie tak , bo jak była pausa na piwo to włączyłem w tel. internet i przesłało dane do endomondo , póżniej jak startowaliśmy to znów wyłaczyłem neta żeby bateria dłużej trzymała i dlatego tak nie pokazywało pełnego dystansu

Opublikowano

Ja znowu na odwrót, min 50km i asfalt ( nie mam opon na teren)

a podjazdy mogą być, na mojej ostatniej trasie miałem 3 takie fajne górki gdzie bez pedałowania z górkli jechałeś 50km/h a pod górkę ledwo 12km/h :decayed:

No pewnie ... To wszystko kwestia gustu jeden woli długie dystanse po asfalcie a drugi krótkie ale kupa błota syfu i kamieni... Ważne żeby coś działać oprócz picia ...

To pssyyytttt... [emoji12]

A jadąc z endomondo musi być net włączony żeby dokładnie trase rysował i liczył ... ?

Opublikowano

Ja znowu na odwrót, min 50km i asfalt ( nie mam opon na teren)

a podjazdy mogą być, na mojej ostatniej trasie miałem 3 takie fajne górki gdzie bez pedałowania z górkli jechałeś 50km/h a pod górkę ledwo 12km/h :decayed:

No pewnie ... To wszystko kwestia gustu jeden woli długie dystanse po asfalcie a drugi krótkie ale kupa błota syfu i kamieni... Ważne żeby coś działać oprócz picia ...

To pssyyytttt... [emoji12]

A jadąc z endomondo musi być net włączony żeby dokładnie trase rysował i liczył ... ?

wystarczy gps :wink:

Opublikowano

Spoko ja zawsze mam i neta i gps i powerbanka...[emoji12]

Opublikowano

A jadąc z endomondo musi być net włączony żeby dokładnie trase rysował i liczył
tak, jak Stan napisał- gps, bo net to tylko do tego, żeby na stronce endo pokazało od razu, jak byłem na wakacjach, to biegałem z "dżipiesem", potem w domu wi-fi i przerzut na endo stronę, bo na roamingu net zbyt drogo mnie kosztował
Opublikowano

a taki gps (np garmin 810), to to ma zapisane wszystkie szlaki rowerowe ??czy jak to działa? może nie tyle szlaki rowerowe ile ścieżki, czy inne tam dróżki, na które samochodem nie wjadę i wiem, że w samochodowej nawigacji tego nie ma??

Bo rozumiem, że taki endomondo, to tylko do rysowania twojej drogi na mapie, prędkość. km itp... ??

Opublikowano

Co sądzicie o tym ?

Edytowane przez szmerol

Opublikowano

Co sądzicie o tym ?

O ??
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.