Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Sezon Rowerowy 2016

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Serio to pytałem o cene... A akcesoria wiadomo kto jak co lubi ...

a jakie to ma znaczenie jakie akcesoria - grunt że pod kolor ma być :wink:

co do ceny to po co Ci i tak nie kupujesz a ceny są od 250-1000 :wink:

Opublikowano

no to poleciałeś- zazdroszczę czasu, ile możesz poświęcić na sport...

Raz na jakiś czas trzeba :) A dla mnie to jest nawet wskazane bo ważę sporo

Edytowane przez slo

Opublikowano

Stasiu- pokaż jakie brylki i kask kupiłes :naughty:

w sumie bez szału - wszystko budżetowe

pol_pl_Kask-rowerowy-Meteor-MV29-czarny-

s-49f_pJs_big.jpg

w sumie- to ma to chronić głowę i oczy, a nie robić szał... :)

Opublikowano

a ja dzisiaj kopsnąłem rekordzik na 100km :D i na 1h :)

zapodaj na swoje Endomondo :wink:

https://www.endomondo.com/workouts/517820973/4467980

Tylko nie każde treningi są zapisane :)

widzę sporo hamburgerów spaliłeś :decayed:

Stanley, masz jakiegos linka do tego kasku ? przez neta kupowałeś ? Ja mam kuźwa wielki łeb jakiś niewymiarowy i miałem problem z doborem czegoś fajnego w decatlonie

kupowałem normalnie w tym sklepie:

https://www.regatta.pl

mają teraz promocje, kask kosztował 100zł :wink:

A mi kurde coś ostatnio auto pauza na Endomondo szwankuje i mam przekłamane te dane :kwasny:

Opublikowano

no auto pauza to zależy od szczęścia. raz się ładnie włączny a raz trzeba czekać

Opublikowano

Serio to pytałem o cene... A akcesoria wiadomo kto jak co lubi ...

a jakie to ma znaczenie jakie akcesoria - grunt że pod kolor ma być :wink:

co do ceny to po co Ci i tak nie kupujesz a ceny są od 250-1000 :wink:

Z akcesriami żartowałem a co do pedałów i butów może kiedyś
Opublikowano

Serio to pytałem o cene... A akcesoria wiadomo kto jak co lubi ...

a jakie to ma znaczenie jakie akcesoria - grunt że pod kolor ma być :wink:

co do ceny to po co Ci i tak nie kupujesz a ceny są od 250-1000 :wink:

Z akcesriami żartowałem a co do pedałów i butów może kiedyś

za to gogle ma z krossa

okulary_rowerowe_M99116A_03.jpg

:D

a ja dzisiaj kopsnąłem rekordzik na 100km :D i na 1h :)

zapodaj na swoje Endomondo :wink:

https://www.endomondo.com/workouts/517820973/4467980

Tylko nie każde treningi są zapisane :)

widzę sporo hamburgerów spaliłeś :decayed:

średnia prędkość :shock3::thumbup1:

bede trzymał kciuki w bukowinie za TDP A.

Opublikowano

dzięki :)

Opublikowano

bede trzymał kciuki w bukowinie za TDP A.

My też jedziemy :whistling:

Opublikowano

bede trzymał kciuki w bukowinie za TDP A.

My też jedziemy :whistling:

tak

ale chyba nie chcesz brać udziału w TDP A. :whistling:

Opublikowano

bede trzymał kciuki w bukowinie za TDP A.

My też jedziemy :whistling:

tak

ale chyba nie chcesz brać udziału w TDP A. :whistling:

przecież namówiłeś mnie ostatnio :decayed:

Opublikowano

bede trzymał kciuki w bukowinie za TDP A.

My też jedziemy :whistling:

tak

ale chyba nie chcesz brać udziału w TDP A. :whistling:

przecież namówiłeś mnie ostatnio :decayed:

:decayed:

amatorzy_profil2137452370703932870013995

duże góry :kwasny:

Opublikowano

trasa niecałe 39km, ale wolałbym przejechać 100 po płaskim niż to :)


Opublikowano

jeżdziłem w zeszłe wakacje przez Gliczarów samochodem - MASAKRA :kox:

Podjazdy nie są długie, ale ścianki jak nie wiem :naughty:


ja pojadę jaka ten kolarz 1:23min :decayed:

Opublikowano

Witam Panie(jak są) i Panowie, dopiero teraz zauważyłem wątek :) jeżdżę z Poznania po okolicach, srednio ponad 50km trasy, staram sie jak najwięcej lasy, ścieżki rowerowe itd ogolnie mtb. Jak ktoś chętny i zna fajne drogi to możemy sie wspólnie wybrać. Słyszałem, ze na morasko sa super hopki mozna znaleźć , wydeptane przez zwierzynę. Mój poziom to raczej amator, ale chciałbym trenować z kim kto jeździ średnio + 20km/h w takich terenach. Jakby co proszę kontak na PW :)

Edytowane przez Radol

Opublikowano

Pajda, musimy tam jechać i zrobić sobie rekonesans :decayed:

Honor mi nie pozwoli wprowadzać roweru pod tą górę :)

https://youtu.be/V58oFjO2zdk

Opublikowano

Pajda, musimy tam jechać i zrobić sobie rekonesans :decayed:

Honor mi nie pozwoli wprowadzać roweru pod tą górę :)

https://youtu.be/V58oFjO2zdk

dlatego mam zabezpieczenie w postaci trzeciego blatu z przodu :)

Opublikowano

Pajda, musimy tam jechać i zrobić sobie rekonesans :decayed:

Honor mi nie pozwoli wprowadzać roweru pod tą górę :)

https://youtu.be/V58oFjO2zdk

:grin: ale chyba dronem

ty widziałeś tych amatorów ? te stroje i rowery ...

Opublikowano

rower sam nie jeździ :wink:

choby tam wjechać na jedynce :decayed:

PS. Jedziemy tam w sobotę :naughty:

Opublikowano

ty widziałeś tych amatorów ? te stroje i rowery ...
no niektóre rowerki troszkę się cenią... :naughty:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.