Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Sezon Rowerowy 2016

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak mam czas- to oglądam, dzisiaj trochę oglądałem na początku, ale jak mieli ponad 60km do mety, musiałem przerwać i potem już na YT widziałem końcówkę, wiedziałem, że wygrał, ale nie wiedziałem jak- jest kozak i wie co robi pod sam koniec wyścigu, a co najważniejsze- cała czołówka światowa- zawsze się z nim liczy i czekają na jego ruch

Opublikowano

jak mam czas- to oglądam, dzisiaj trochę oglądałem na początku, ale jak mieli ponad 60km do mety, musiałem przerwać i potem już na YT widziałem końcówkę, wiedziałem, że wygrał, ale nie wiedziałem jak- jest kozak i wie co robi pod sam koniec wyścigu, a co najważniejsze- cała czołówka światowa- zawsze się z nim liczy i czekają na jego ruch

zadziwił mnie Kwiato, że tak dobrze finiszował z grupy :kox:

Opublikowano

moc w udach...nieziemska :grin:

Opublikowano

00045UY0X8BVGNWN-C116-F4.jpg

Opublikowano

Jest moc

Opublikowano

Koledzy muszę kupić lekki koszyk na bidon, do 200zł (mtb), poleci ktoś?

Opublikowano

Np zefal? Poszperaj na alledrogo i napewno cos upolujesz

Opublikowano

W takich rzeczach to najlepiej sprawdzi się pierwszy lepszy sklep rowerowy gdzie pomacasz, przymierzysz i zdecydujesz dużo łatwiej niż na zalanym szitem alle.

Opublikowano

A tu ja z wczoraj..

7f6d76768ddedac53a2e7e6aff72db50.jpg

f3da07c99d8c05b6dee9c81bddf16ab0.jpg

Dystans przejechany nie za duży bo tylko 35 km ale fajna trasa...

P.S. mam starą kolarzówke na cieniutkich oponkach w garażu i zastanawiam się nad odmalowaniem wymianą kierownicy na prostą i przerobienie na typową szosówke ale z zwykłą kierownicą i manetkami od przerzutek na kierownicy... Co sądzicie warto się bawić ?

Edytowane przez Mario22

Opublikowano

zależy, czy będziesz używał tego na szosie, czy bardziej preferujesz teren, jak trasy są wymagające szerokiej i grubszej opony- to szkoda zachodu

Opublikowano

Właśnie sam się zastanawiam bo trasy mam głównie mieszane troche lasu sporo asfaltu ale lubie kamienie żwiry błoto i udziwnienia więc chyba serio nie ma sensu dla pary wyjazdów w roku po samym asfalcie bo na takich oponkach cieniutkich to raczej nawet kawałka lasem nie przelece... Lepiej do tego co mam nawalic 4 bary powietrza i bedzie podobnie... Przy kołach 29 jakie mam

Edytowane przez Mario22

Opublikowano

Właśnie sam się zastanawiam bo trasy mam głównie mieszane troche lasu sporo asfaltu ale lubie kamienie żwiry błoto i udziwnienia więc chyba serio nie ma sensu dla pary wyjazdów w roku po samym asfalcie bo na takich oponkach cieniutkich to raczej nawet kawałka lasem nie przelece... Lepiej do tego co mam nawalic 4 bary powietrza i bedzie podobnie... Przy kołach 29 jakie mam

Ewentualnie do swojego Cube'a skompletuj sobie drugą parę kół crossowych albo same oponki tylko z tymi będzie problem przy szerokich obręczach.

Edytowane przez afroo.

Opublikowano

Dzisiaj przy zjezdzie po kamieniach juz przebilo mi dętke i nacieło delikatnie opone. Coś miękkie są te schwable albo za mocno napompowane. 2.5 bara

Musze poszukać chyba lepszych opon. Teraz mam 29x 2.1 ale chyba moge dać 29x 2.2 bo takich większy wybór na allegro. Może ktoś doradzi jakie kupić.

Edytowane przez Mario22

Opublikowano

mi raz nawet o krawęznik przecięło- chyba nie ma jakiejś opony, która ochroni przed takimi akcjami- po prostu pech :wink:

Opublikowano

Ja mialem kiedys oponki .panacer-speed blaster.teraz juz ich nie ma chyba w sprzedazy.nigdy kapcia na nich nie zlapalem.a zjezdzilem caly sezon maratonow i treningow.mialy jedna wade duze opory toczenia .i c**j... Trzymaly na mokrym asfalcie

Opublikowano

Wrzuć dętkę Rubena DH jak zależy Ci na wytrzymałości bez względu na wagę. ; )

Opublikowano

Ok zerkne co to za cudo.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Panowie, myślę nad butami na rower, chciałem jakieś zwykłe, tzn nie SPD, ale wybór praktycznie zerowy.....

Chyba , ze ktoś coś podrzuci :wink:

Generalnie nigdy nie jeździłem na wpinanych butach.

Jeżdżę na crossowej Meridzie, głownie asfalt, jakie są plusy/minusy jazdy w butach SPD ?

Opublikowano

Panowie, myślę nad butami na rower, chciałem jakieś zwykłe, tzn nie SPD, ale wybór praktycznie zerowy.....

Chyba , ze ktoś coś podrzuci :wink:

Generalnie nigdy nie jeździłem na wpinanych butach.

Jeżdżę na crossowej Meridzie, głownie asfalt, jakie są plusy/minusy jazdy w butach SPD ?

http://roweroweporady.pl/w-co-sie-ubrac-na-rower-buty-rowerowe/ :wink:

ja chce kupić? SPD czy SPD SL?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.