Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sezon Rowerowy 2016


Rekomendowane odpowiedzi

jak mam czas- to oglądam, dzisiaj trochę oglądałem na początku, ale jak mieli ponad 60km do mety, musiałem przerwać i potem już na YT widziałem końcówkę, wiedziałem, że wygrał, ale nie wiedziałem jak- jest kozak i wie co robi pod sam koniec wyścigu, a co najważniejsze- cała czołówka światowa- zawsze się z nim liczy i czekają na jego ruch

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mam czas- to oglądam, dzisiaj trochę oglądałem na początku, ale jak mieli ponad 60km do mety, musiałem przerwać i potem już na YT widziałem końcówkę, wiedziałem, że wygrał, ale nie wiedziałem jak- jest kozak i wie co robi pod sam koniec wyścigu, a co najważniejsze- cała czołówka światowa- zawsze się z nim liczy i czekają na jego ruch

zadziwił mnie Kwiato, że tak dobrze finiszował z grupy :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takich rzeczach to najlepiej sprawdzi się pierwszy lepszy sklep rowerowy gdzie pomacasz, przymierzysz i zdecydujesz dużo łatwiej niż na zalanym szitem alle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu ja z wczoraj..

7f6d76768ddedac53a2e7e6aff72db50.jpg

f3da07c99d8c05b6dee9c81bddf16ab0.jpg

Dystans przejechany nie za duży bo tylko 35 km ale fajna trasa...

P.S. mam starą kolarzówke na cieniutkich oponkach w garażu i zastanawiam się nad odmalowaniem wymianą kierownicy na prostą i przerobienie na typową szosówke ale z zwykłą kierownicą i manetkami od przerzutek na kierownicy... Co sądzicie warto się bawić ?

Edytowane przez Mario22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zależy, czy będziesz używał tego na szosie, czy bardziej preferujesz teren, jak trasy są wymagające szerokiej i grubszej opony- to szkoda zachodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sam się zastanawiam bo trasy mam głównie mieszane troche lasu sporo asfaltu ale lubie kamienie żwiry błoto i udziwnienia więc chyba serio nie ma sensu dla pary wyjazdów w roku po samym asfalcie bo na takich oponkach cieniutkich to raczej nawet kawałka lasem nie przelece... Lepiej do tego co mam nawalic 4 bary powietrza i bedzie podobnie... Przy kołach 29 jakie mam

Edytowane przez Mario22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sam się zastanawiam bo trasy mam głównie mieszane troche lasu sporo asfaltu ale lubie kamienie żwiry błoto i udziwnienia więc chyba serio nie ma sensu dla pary wyjazdów w roku po samym asfalcie bo na takich oponkach cieniutkich to raczej nawet kawałka lasem nie przelece... Lepiej do tego co mam nawalic 4 bary powietrza i bedzie podobnie... Przy kołach 29 jakie mam

Ewentualnie do swojego Cube'a skompletuj sobie drugą parę kół crossowych albo same oponki tylko z tymi będzie problem przy szerokich obręczach.

Edytowane przez afroo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przy zjezdzie po kamieniach juz przebilo mi dętke i nacieło delikatnie opone. Coś miękkie są te schwable albo za mocno napompowane. 2.5 bara

Musze poszukać chyba lepszych opon. Teraz mam 29x 2.1 ale chyba moge dać 29x 2.2 bo takich większy wybór na allegro. Może ktoś doradzi jakie kupić.

Edytowane przez Mario22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi raz nawet o krawęznik przecięło- chyba nie ma jakiejś opony, która ochroni przed takimi akcjami- po prostu pech :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem kiedys oponki .panacer-speed blaster.teraz juz ich nie ma chyba w sprzedazy.nigdy kapcia na nich nie zlapalem.a zjezdzilem caly sezon maratonow i treningow.mialy jedna wade duze opory toczenia .i c**j... Trzymaly na mokrym asfalcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuć dętkę Rubena DH jak zależy Ci na wytrzymałości bez względu na wagę. ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, myślę nad butami na rower, chciałem jakieś zwykłe, tzn nie SPD, ale wybór praktycznie zerowy.....

Chyba , ze ktoś coś podrzuci :wink:

Generalnie nigdy nie jeździłem na wpinanych butach.

Jeżdżę na crossowej Meridzie, głownie asfalt, jakie są plusy/minusy jazdy w butach SPD ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, myślę nad butami na rower, chciałem jakieś zwykłe, tzn nie SPD, ale wybór praktycznie zerowy.....

Chyba , ze ktoś coś podrzuci :wink:

Generalnie nigdy nie jeździłem na wpinanych butach.

Jeżdżę na crossowej Meridzie, głownie asfalt, jakie są plusy/minusy jazdy w butach SPD ?

http://roweroweporady.pl/w-co-sie-ubrac-na-rower-buty-rowerowe/ :wink:

ja chce kupić? SPD czy SPD SL?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...