Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sezon Rowerowy 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Przydałaby się pełna specyfikacja, wtedy można ocenić rzetelnie ten rower

Pewnie o ten chodziło:

http://www.giant-bicycles.com/pl-pl/bikes/model/talon.27.5.4.czerwony/18870/76358/#specifications

Cena srednio-wyzsza jak za ten osprzęt. 27,5 w tym sezonie na fali widzę :)

Przejrzałem specyfikację i za chiny ludowe bym nie dał takiej kasy za taki marny sprzęt. Cena podwojona chyba tylko przez rozmiar kół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zaproponuj mi coś fajnego i dobrego ;)

A chcesz koniecznie 27,5? Czy 26 może być? Chyba, że jakaś szosa?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proszę bardzo: https://www.boc24.de/shop/fahrraeder/mountainbike/twentyniner---29-zoll-bikes/merida-big-nine-tfs-xt-edition-mountainbike. dobra promocja, tylko trochę ponad 2k PLN :wink:

Edytowane przez mo2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy do 2 tys ;)

Z nowym na dużych kołach może być ciężko, jeżeli to jest warunek, to ten giant nie wypada źle. No, ale jeżeli to ma być zwykły rower do zwykłej jazdy i nie przeszkadzają ci koła 26' to bym brał jakiegoś krossa za tysiaka i spokój. Osprzęt podobny, a jednak sporo gotówki zostaje w kieszeni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Merida też jest dobra. Generalnie w kategorii cenowej do około 2 tysi, to nawet UNIBIKE ma coś w ofercie. Ja rok czasu szukałem roweru, tysiące stron przewertowane bo chciałem dobrze kupić w rozsądnej cenie. I po wszystkich sumach padło na CUBE, jestem mega zadowolony i polecam :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ktoś z was już może to przerabiał i pomoże w zakupie bagażnika na dwa rowery montowanego tylko na hak , jaki zakupić nie drogi z zamkami by nie zniknął z auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy się orientujesz, ale bagażnik rowerowy musisz osobno zarejestrować. Nie lepiej coś na dach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

np. taki bagażnik

http://allegro.pl/bagaznik-rowerowy-na-hak-thule-euroway-g2-921-i5167819607.html

???

na dach nie wygodnie

Edytowane przez daniell-gda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie proponuje , tylko dałem zapytanie czy taki bagażnik

Nie wiem czy się orientujesz, ale bagażnik rowerowy musisz osobno zarejestrować. Nie lepiej coś na dach?

bo nie rozumiem czemu trzeba go rejestrować , chyba wystarczy dodać tablicę rej, którą można sobie na allegro zamówić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko , panowie znalazłem w sklepie coś takiego , co powiecie , warto ? Chce do zajdą na codzień nic wielkiego tylko żeby już pojeździć parę lat ;)

bcec6ea9765f3fb9897c2b5979fcd2af.jpg

4e85a09ae3e0aa44dd5e06a15786cf3e.jpg

Tego właśnie kupiłem tydzień temu, na moje jeżdżenie myślę styknie, jestem zadowolony narazie i mam nadzieję że tak zostanie a i w Inter sporcie jest 10 rat po 0% ;-)

Wysłane z mojego LG-P710

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy poszukuje jakiejs damki fajnej, dla mej pani :). warunek rama alu

moze cos polecicie .

max cena 1ty ale ,moze byc tanszy .

rowem bd uzywany sporadycznie

Edytowane przez 15lolo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rowerek odebrany,zmienione Opony i chwyty,rama doprowadzona do ładu i trasa też zrobiona,jak narazie same +

Do ogarnięcia jeszcze blotniki(cena narazie mnie powalila) i powoli ogarniam jakieś ciuchy na rower,zobaczymy czy złapie bakcyla 7381aa663af86a7b7c9dd66a77be82c3.jpg15cbc02504b4fc3ba711bc1100770ab0.jpgf5f4227ee7169d1ad313964e9743afd5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie proponuje , tylko dałem zapytanie czy taki bagażnik

Nie wiem czy się orientujesz, ale bagażnik rowerowy musisz osobno zarejestrować. Nie lepiej coś na dach?

bo nie rozumiem czemu trzeba go rejestrować , chyba wystarczy dodać tablicę rej, którą można sobie na allegro zamówić

Bo takie są przepisy. Sama tablica jest tak samo ważna jak na tekturze byś sobie mazakiem popisał. Chore, ale przypominam, że jesteśmy w Polsce, a tu większość rzeczy jest chora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...