Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sezon Rowerowy 2016


Rekomendowane odpowiedzi

co do pedałów myślałem nad czymś takim:

http://www.kross.pl/pl/akcesoria/komponenty/pedaly/pylon może na sezon kupię sobie też buty ale to powoli, lepsze pedały to na szczęście część, którą łątwo i szybko się wymienia więc nie koniecznie musiały być w komplecie ;)

Edytowane przez duffy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do pedałów myślałem nad czymś takim:

http://www.kross.pl/pl/akcesoria/komponenty/pedaly/pylon może na sezon kupię sobie też buty ale to powoli, lepsze pedały to na szczęście część, którą łątwo i szybko się wymienia więc nie koniecznie musiały być w komplecie ;)

W tej cenie proponuję coś od shimano z serii pd-m5xx. Stara sprawdzona konstrukcja, a do krossa osobiście nie mam zaufania, chociaż ich ostatnie rowery wyglądają ciekawie. Te z linku, który podałeś wyglądają jak z markeciaka z dołożoną platformą spd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrzuciłem przykładowe, nie będę kupował z krossa, chodziło o taki typ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heej z ciekawości zapytam o opinię. Jaką ramę polecacie do katowania FR? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heej z ciekawości zapytam o opinię. Jaką ramę polecacie do katowania FR? ;)

Jaki budżet? Bo to ma tu chyba największe znaczenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2/3 kawałki więcej nie inwestuje bo to tylko hobbystycznie jak jest czas ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2/3 kawałki więcej nie inwestuje bo to tylko hobbystycznie jak jest czas

no jasne :naughty::naughty::naughty::naughty: zawsze tak się mówi...potem lepszy kask, lepsze buty, lepsze koła, jakaś koszulka....moja żona mi co chwilę powtarzała, że mój sprzęt do biegania, kosztuje mnie więcej, zniż normalne ciuchy, teraz doszło pływanie i rower, to jak zobaczyła ceny i do jakich sklepów zaglądam, to ma dosyć... :grin::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ile to pochłania kasy oj wiem ;D, na szczęście wszystkie ochraniacze są ale wypadało by koszule i spodenki przy okazji zmienić bo już troche zakatowane są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yakuza śmiga aż miło cała i zdrowa, a latała po ostrych dropach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ale wypadało by koszule i spodenki przy okazji zmienić bo już troche zakatowane są.
mam na to sposób :wink: odkładam sobie monety, albo odpowiednie banknoty :grin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musiał bym zarabiać minimum tysiąc więcej żeby na spokojnie utrzymać auto, motocykl i rower ;D jedno od drugiego droższe w utrzymaniu.. ale na spokojnie wszystko w swoim czasie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2/3 kawałki więcej nie inwestuje bo to tylko hobbystycznie jak jest czas ;)

Jak 2-3 klocki to ja bym big hita 09+ brał, zawsze mi się podobały i spisują się całkiem dobrze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nad hitem dalej myślę ale szukam jeszcze. Może coś innego ciekawego wpadnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nad hitem dalej myślę ale szukam jeszcze. Może coś innego ciekawego wpadnie

Wybór jest ogromny, bo rynek się niesamowicie rozwinął. Szczerze mówiąc, to sam bym miał duży problem gdybym musiał teraz wybierać ramę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siedze od jakiegoś czasu na 2 giełdach rowerowych i części jest masa i ceny też całkiem przystępne, tylko pozostaje dopasować coś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany smar do amortyzatorów to jakiś specjalny ? Czy taki do łańcuchów też może się nadać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chcesz smarowac gladz amortyzatora .to w ostatecznosci uzyj teflonu takiego jak do smarowania lancucha.osobiscie nie polecam smarowania tego elementu poniewaz smary przyklejaja kurz i boto.co prowadzi do szbszego wytarcia gladkiego elementu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne ze trzeba smarowac i nie gladz tylko golenie ;) Żadnym teflonem do lancuchów tylko brunox'em do amortyzatorow po każdej dłuższej jeździe

Edytowane przez mo2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...