Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi a4 Afn brak sił dosc często Notlauf Kolejne Logi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w temacie nie mam jush sily i niewiem zbytnio od czego zacząc może byscie zerkneli bede wdzięczny tu zamieszczam pierwsze logi dynamiczne:)

VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Opublikowano

podaj jakie błedy sa zapisane i zrób komplet logów .statycznie 1 3 4 7 13 i dynamiczne 1 3 4 8 10 11 i bs 000 3 4 11

Opublikowano
  • Autor

bład jeden i ten sam 575 Ciśnienie w przewodzie dolotowym różnica doregulowania wszystko jest powiedzmy ok dopoki nie osiagne 120 /h pozniej notlaauf nie da sie jezdzic ... ok postaram sie na jutro zrobic komplet:) co wogule moze byc przyczyna?

Opublikowano

Przeładowanie turbo więc pewnie zmienna geometria siada.

Opublikowano

Ty moze juz nie rob logów tylko wez sie za wyczyszczenie sprezarki...

Opublikowano
  • Autor

to az takz nia zle co mozna jeszcze z tego wyczytac??

Opublikowano

no tak mysle ze po takiej dobrej dawce logow to zerknij na luz najpierw przed czyszczeniem turbo.

Opublikowano

Wydaje mi sie że masz albo zawalone masakrycznie turbo albo masz skręconą geometrię. Nawet po wejsciu w tryb awaryjny doładowanie masz duzo ponad 2000 mbar gdzie w trybie awaryjnym powinno zejsc do 1300-1400 mbar.

Opublikowano

Jezeli ta geometria nie stoi deba to tak.Jak stoi deba to czy przewod na gruszke zalozony czy nie jest bez znaczenia.

Opublikowano
  • Autor

panowie rozbierac ?? nie wiem czym sruby potraktowac bo za ciekawie to nie wygladaja ma ktos sprawdzony pomysl??czyli to lopatki stoja w miejscu prawdopodobnie

Opublikowano

No raczej ręcznie tego nie rozruszasz.

Chyba że zardzewiała gruszka ale to się dzieje , raczej w poprzeczniakach z obrócona gruszka

Zobacz odrazu do termostatu

Opublikowano
  • Autor

co do wymiany tesh sie nadaje ?? tak tylko mi chodzi o te sruby co mocuja turbine

Opublikowano

co do śrub dzień wcześniej popsilkaj jakimś środkiem ja lałem po nich colą lub pepsi jeśli nie są zardzewiałe to pujdą a jak nie to zaopatrz sie w dobry przecinak jak u mnie to miało miejsce i musisz je ruszyć przecinakiem natomiast od spodu silnika zaopatrz sie się w długą nasadkę 12 bodajże jak pamietam i nową uszczelkę pod spływ oleju

jest jeszcze gorsza rzecz moze turbina po wyjęciu nie dać sie rozpołowić to nie wal w nią młotkiem tylko trzeba podgrzać palnikiem i sama sie rozpołowi

---------- Post dopisany at 12:29 ---------- Poprzedni post napisany at 12:27 ----------

i jak chcesz po czyszczenie na dłuższy czas mieć spokój to katalizator ze środka trzeba wydłubać

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.