Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Malowanie całego samochodu


kowalski.w

Rekomendowane odpowiedzi

a zastanawiałeś sie nad oklejeniem auta jest to nawet fajne rozwiązanie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie każdy preferuje obklejanie aut ja np. tego u siebie nie widzę ale każdy ma swój gust. Ja też troszkę bawiłem się w tamte wakacje w lakiernika. Pomalowałem sobie cały przód Peugeota 206 i cały tył. Nie powiem źle mi to nie wyszło ale ile przy tym się oklnąłem to... A i nie śmiejcie się pracowałem przy kompresorze 24 litrowym. Ale to nie jest praca tylko męczarnia. Ale da radę i takim pomalować. Osobne pistolety do podkładu, baza i klar ale to normalka. Nie były to jakiejś renomowanej firmy jak SATA lecz do podkładu jakiś tam FEBI, a do bazy i klaru kupiłem SICO BRONZE dysza podajże z tego co pamiętam 1.3, a podkład 1.4. Spaprałem tylko błotniki porobiłem cienie. A reszta nawet ok, polerki reszty niemalowanych elementów nie robiłem(lenistwo, miałem już dość). Jakby kogoś interesowały fotki mojej pracy to wrzuce. Teraz jest A4 tak wieć na wakacje szykuje zderzaki. Już się nie moge doczekać:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oklejenie całego auta to koszt ok 2500zł jesli miał bym wybierać wariant czasowej zmiany koloru to wybrał był PlastiDip koszt ok 1500zł. Chłopak chce umalować auto na stałe więć oba warianty nie wchodzą w grę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pogoda powoli coraz lepsza więc w przyszłym tyg myślę zacząć po godzinach rozbierać auto i przygotowywać do zabawy, lakiery T4W już są, rozpuszczalniki utwardzacze szpachle sciereczki antystatyczne jakies pojemniczki juz do mnie wyslali, przy okazji mysle sobie zarzucic zapinki na maske, przy jakiej temp najlepiej zaczac malowanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pogoda powoli coraz lepsza więc w przyszłym tyg myślę zacząć po godzinach rozbierać auto i przygotowywać do zabawy, lakiery T4W już są, rozpuszczalniki utwardzacze szpachle sciereczki antystatyczne jakies pojemniczki juz do mnie wyslali, przy okazji mysle sobie zarzucic zapinki na maske, przy jakiej temp najlepiej zaczac malowanie?

czekamy na fotostory :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie, ostatnio chciałem uzyskać pare podpowiedzi jak wycieniować błotnik, i przez przypadek trafiłem na ciekawe forum Lakierowanie samochodw :: Strona Gwna jest tam masa profesjonalnych informacji których napewno nie ma na naszym forum. Polecam wszystkim lakiernik:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki kolego :) bedzie lektura na kilka dni bo póki co pogoda z d*py i czekam z całym projektem :decayed:

---------- Post dopisany at 20:21 ---------- Poprzedni post napisany at 20:18 ----------

a propos, mam zamiar swoją maskę dociągnąć do lini żeby się ładnie schodziły spinkami do maski aero style czy coś takiego. Ma to jakiś sens czy lepiej się pomęczyć i ja poklepać ? zaraz wstawie foto maski

---------- Post dopisany 09-04-2013 at 19:55 ---------- Poprzedni post napisany 03-04-2013 at 20:21 ----------

projekt nie dojdzie do skutku, Sprinter okazał się wytrzymalszy. Auto na żyletki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko przygotowane garaż sprzęt wszystko stoi i czeka, druga klape tył załatwiłem w ramach treningu pomalowalem podkladem wyszło bardzo dobrze nastawiłem się psychicznie i od soboty miały isc prace zwiazane z autem, kopciucha pożyczył kumpel na dwie godziny wracał do mnie i bum wymusił i dziekuje. grunt że jemu nic nie jest tylko obicia.

w tej sytuacji czeka mnie zakup nowej a4 i obowiązkowo z Q może kupię jakąś zadbana a może taka żeby się bawić z nią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przykro mi z tego powodu.

Śledziłem temat i czekałem na malowanko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, w sumie można powiedzieć że temat wkrótce powróci. Otóż kopciuch się nie skasował pod sprinterem i nic mu nie jest. Trafił mi się nagły wyjazd na robotę i w ciągu jednego dnia ogarnąłem się i wyjechałem. Miałem tam zapierdol mocny i brak neta to nawet nie kombinowałem żeby tutaj zajrzeć. Wczoraj wróciłem i tak usiadłem dziś do kompa i patrze że koledzy mi niezłego bajzlu porobili na forach :kwasny: mieli mi sformatować kompa ale i przy okazji najebali dużo syfu. Ale cóż stało się więc teraz muszę wszystko prostować :wink: robota na tyle się opłaciła że wróciłem Avantem w b6 do lekkich poprawek więc szybko je ogarnę i będzie na dupowóz a b5 będę modzić. malowanie póki co przekładam bo inna koncepcja mi się wkradła do głowy :decayed: póki co jutro lece ostro z robotą bo do kopciucha coś woda się leje więc jutro rozbiórka i łatamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...