Skocz do zawartości
IGNOROWANY

problem z laptopem


Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy mam problem z laptopem gdy go wlaczam to nic sie nie odpala tylko slychac wentylator ze zaczyna sie wlaczac i po chwili sie wylacza i tak caly czas ale nic nie rusza dalej . Moje pytanie co to moze byc za problem??? Mam bardzo wazne zdjecia na dysku i drugie pytanie brzmi jak moge je pobrac drugim laptopem , czy wogole to mozliwe????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a przed wyłączeniem coś się działo dziwnego? Laptop po włączeniu daje jakieś dźwięki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a przed wyłączeniem coś się działo dziwnego? Laptop po włączeniu daje jakieś dźwięki?

nie pamietam ale chyba nie , dzwieki tylko wentylatora jakby chcial sie wlaczyc a nie moze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze wyjmij baterię i włóż.

Druga sprawa to rozumiem że masz laptopa podłączonego do prądu? Jeśli tak to zobacz czy świeci sie na nim dioda ładowania. Jeśli nie to obstawiam spalony zasilacz lub moduł zasilający w laptopie. W pierwszym przypadku naprawa niedroga, w drugim trochę gorzej...

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

baterie wyciagalem i nic . Laptop jest caly czas pod pradem , dioda poczatkowo sie zapala ale puzniej gasnie nie wiem co jest ??!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś znajomy ma podobny laptop to sprawdź na innym zasilaczu. Tylko pamiętaj że napięcie wyjściowe z zasilaczy musi być takie same. Tak jak pisałem, obstawiam że uszkodzony jest zasilacz. Jak nie masz nikogo z takim zasilaczem to podejdz do pierwszego lepszego serwisu z laptopami, tam mają takie uniwersalne zasilacze i niech Ci sprawdza od ręki czy sie uruchomi. Generalnie jeśli zadziała to raczej nic nie wezmą za to...

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siostra tez ma packardballa to zobacze w poniedzialem czy ruszy cos dzieki za pomocne komentarze pozdrawiam jak sprawdze to napisze czy zatrybilo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Sprawdz pamiec RAM

2. Sprawdz chlodzenie procesora (moze sie przegrzewac)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Sprawdz pamiec RAM

2. Sprawdz chlodzenie procesora (moze sie przegrzewac)

Jak laptop od razu się wyłącza to jest rozładowany akumulator. To nie jest raczej ani ram, ani procesor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...