Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Cieknie Rurka olejowa turbiny FOTKI


matyss___

Rekomendowane odpowiedzi

Mi także cieknie w tym samym miejscu co koledze.

jak odkręcam to kręci się całość z tą przejściówką, pytanko czy bez imadła ktoś to rozkręcał w rękach?

---------- Post dopisany at 00:10 ---------- Poprzedni post napisany at 00:07 ----------

i jeszcze pytanko, póki oliwa w motorze to turbiny nie zatrę?

Trzeba doszlifować klucz płaski 17 tak by dało się go tam założyć i przytrzymać ten nypel podczas odkręcania i dokręcania nakrętki ..

Puki oliwa w motorze to turbiny nie zatrzesz :decayed:..Przecież znowu Ci ciurkiem nie leci... Ale nie ma co zwlekać tylko usuwać ten wyciek..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały przewód ma być dobrze przymocowany zaciskiem do kolektora lub w okolicy jeżeli ten zacisk będzie luźny lub go nie będzie to nawet nowa będzie ciekła.

na tych fotkach to widać:

Wyniki Szukania w Grafice Google dla http://stuff.jfettigmachines.com/tdi/tn_IMG_2863.jpg

Wyniki Szukania w Grafice Google dla http://stuff.jfettigmachines.com/tdi/Intake/tn_IMG_2482.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że pytanie nie jest z tej beczki , ale nie moge znaleźc info jak dodac nowy post na tym forum. Czy w audi a4 B5 1.9 TDI 66KW AHH były stosowane koła dwumasowe oraz pompowtryskiwacze ??

AHH - dwumas, turbina VNT, pompa 11mm, 90KM, brak pompowtryskiwaczy. Zwykła pompa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mi tez cieknie w tym miejscu i nie moge sobie z tym poradzic co radzicie? tylko jest jeden szkopuł moj nypel na 17 i ta nakretka co jest nizej nie stykaja sie ze sobą, czy mam to skrecic na hama zeby doszlo do siebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie tez sie nei stykały...ja przerabiale temat 3 razy 2 razy kupiłem uzywana rurke po 50zł kazda

a ostatnio kupułem nowiutka w salonie za ok 200zl i problem rozwiazany na zawsze...i ta nowa z salonu ma innaczej rozwiazane opołaczenie....nie ma tego ruchomego badziewia co sie wyrabia tylko jest w całości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...