Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Założyć LPG?


chwilowo

Rekomendowane odpowiedzi

:hi: pany ile może kosztować instalka do adr-a na sekwencji taka podstawowa

2000zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podpinam sie pod temat zamierzam założyć lpg moje pytanie brzmi co sprawdzić w aucie przed montażem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podpinam sie pod temat zamierzam założyć lpg moje pytanie brzmi co sprawdzić w aucie przed montażem

NIc jak eksploatowany normalnie bez zaniedbań to nic nie trzeba robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja założyłem 3 tygodnie temu sekwencje za 2300 valtek czerwone stag 4 i jestem jak narazie zadowolony butla 53 l w kole. Na butli ostatnio zrobiłem 350 km ale nie wyjezdziłem gazu do konca cos mi sie wydaje ze zostało tam jakies 8 do 10 l jeszcze ale nie wytrzymałem jak mi sie czewona dioda od rezerwy swieciła:)Do butli wchodzi cos koło 42 l gazu. Przynajmniej tankuje za 2.15 a nie za 5 zł:) ( tylko mam nadzieje ze gaz nie pojdzie do góry jak benzyna bo wtedy lipa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Łodzi za STAG 300+ chcą w NAGAZ 4 000, w Auto-GAZ 3 000 zł (Stag 4 2300zł)

W drugim warsztacie powiedziano mi, że Stag 300+ jest fajny bo ma więcej opcji i na częściowo zużytym mechanizmie sterowania przepustnicy można go wystroić.

Zaniepokoiła mnie opinia, że jak turbinka nie jest już za sprawna to na gazie będzie dymić olejem i remont turbiny się szykuje - gaz nie dobija turbiny lecz uwydatnia jej niedomagania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakiej pojemnosci butle w kolo zapasowe wsadzic zeby nie byla za mala litrazowo a zarazem za duza (aby nie wystawala ponad podłoge)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym proponował BRC wszystko dobiera się pod dany silnik , wszystkie części jednego producenta dzięki czemu to bez problemu ze sobą współgra i tylko kwestia dobrego instalatora co nie tylko zrobi zwykłe wgranie mapy ale odpowiednio to wyreguluje w czasie jazdy pod obciażeniem i będzie super .

BRC pakują teraz do nowych CHEWROLETÓW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy STAGU są duże możliwości regulacjidlatego bardzo często wypalają się gniazda zaworów bo ustawia się za ubogą mieszankę dlatego polecam BRC w tej instalacji nie narobi ci kosztów gazownik żle regulując mieszankę i gniazd ci nie powypala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko można popsuć-BRC też.

Ważniejszy od marki instalacji jest ogarnięty gazownik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko można popsuć-BRC też.

Ważniejszy od marki instalacji jest ogarnięty gazownik.

dokładnie.powiem wam tak przy Oplu zaczął mi świrować gaz.zawiozłem do jednego i nie dał sobie rady nie umiał naprawić :wallbash: a drugi bez problemu autko teraz śmiga.:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LPG może montować każdy ale nie każdy powinien :naughty: jak robi ktoś ogarnięty w temacie to nie będzie różnicy w stosunku do jazdy na benzynie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam LPG 2 lata w A4 B6 silnik ALT i śmiga bez problemów. Jedynie gaz trzeba tankować na dobrych stacjach. A przy tankowaniu w niemczech auto osiąga o 40 - 50 km większy zasięg - gaz jest nieporównywalnie lepszy

---------- Post added at 16:35 ---------- Previous post was at 16:31 ----------

Instalacja BRC z butlą w miejsce koła zapasowego zamontowana i serwisowana przez prawdziwych fachowców w Szczecinie a dokładnie w Tanowie pod Szczecinem. Nie ma różnicy czy jeżdże na gazie czy na bęzynie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) A przy tankowaniu w niemczech auto osiąga o 40 - 50 km większy zasięg - gaz jest nieporównywalnie lepszy (...)

Potwierdzam, wybrałem się pewnego razu do Berlina autkiem z instalacją na mikserze które miało padniętą pompę paliwa - jazda tylko na LPG :naughty: Na miejscu na ostatnich oparach dotarłem do ciężko zakamuflowanej stacji LPG. Nie pamiętam już dokładnie ile więcej zrobiłem wtedy kilometrów na tym gazie ale pamiętam że zacząłem wierzyć w to że Niemiec podczas tankowania przerobił mi instalację na zasilaną powietrzem :shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...