Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] 160km mojego dziadka


Rekomendowane odpowiedzi

gx1Kfl6i.jpg

mam nadzieję ze coś widac.....prosto z wawki

oto zmiany w moim AFN:

-turbo AWX

-wywalony kat

-koncówki wtrysków 0,216mm

-FIMIC

-no i Rogalowy soft

wyplul 160km 343 Nm wynik bezpieczny dla mojego silnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejny zadowolony kierowca po wizycie w Rogala. Jak tam puszcza daymki z rurki????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejny zadowolony kierowca po wizycie w Rogala. Jak tam puszcza daymki z rurki????

małe bączki to pewnie i puszcza (jeszcze tego nie wiem).......fajnie się jeździ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję, piękny wykresik :th:

Mam w planach wykonać te same mody i póki co można powiedzieć że jestem na półmetku :wink4:

Jeśli możesz to napisz jaki był koszt końcówek wtrysków + wymiana oraz FMIC z ostprzętem i skąd kupowałeś?

Będę wdzięczny :)

PS1. zastanawiam się jak Wy dajecie radę jeździć z taką mocą i FWD :gwizdanie:

PS2. ostatnio objechałem na trasie a potem ze startu B6 AWX :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile masz nalatane na tym silniku ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję, piękny wykresik :th:

Mam w planach wykonać te same mody i póki co można powiedzieć że jestem na półmetku :wink4:

Jeśli możesz to napisz jaki był koszt końcówek wtrysków + wymiana oraz FMIC z ostprzętem i skąd kupowałeś?

Będę wdzięczny :)

PS1. zastanawiam się jak Wy dajecie radę jeździć z taką mocą i FWD :gwizdanie:

PS2. ostatnio objechałem na trasie a potem ze startu B6 AWX :naughty:

Koncowki mozesz kupic u tego goscia http://allegro.pl/show_user.php?uid=2630989 wymiana w moim przypadku 200zl

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja brałem końcówki od gościa ze streetracing "cowboy" za 750zł wymiana + regulacja około 200zł fimic wraz z orurowaniem opaskami,łącznikami i redukcjami 700zł....no fakt przydałoby się :quattro: :quattro: ale nie znalazłem w miare zadbanej w quattro......nalatane ma 205 tys

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie tego FMICa kupiłeś za 700 zł ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie tego FMICa kupiłeś za 700 zł ??

cooler 430zł rurki fi50 dokupiłem oddzielnie od takiego goscia na allegro pozostały mu po coolerze w S4 tu na forum to chyba ma ksywkę SID....jakby co mam jeszcze 3kolanka do AFN potrzeba właśnie 3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze się zastanawiałem skąd biorą się takie poszarpane końce wykresów. Czym to jest spowodowane :mysli: Wie ktoś może?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze się zastanawiałem skąd biorą się takie poszarpane końce wykresów. Czym to jest spowodowane :mysli: Wie ktoś może?

z różnych względów, nie ma na to konkretnej odpowiedzi bo co auto to moze być inna przyczyna, a to:

- opony albo felgi nie są idealne

- pompy czasami nie potrafią utrzymywać rządanego kąta wtrysku

- problem z utrzymaniem mieszanki (nieszczelności w dolocie, brak stabilnej dawki albo boostu)

- zgrzane mocne auto z seryjnym coolerem

- mnóstwo spraw, a przez to że hamownia ma bardzo szczegółowo ustawiony filtr to widać generalnie wszystko...

- itp itd

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze się zastanawiałem skąd biorą się takie poszarpane końce wykresów. Czym to jest spowodowane :mysli: Wie ktoś może?

z różnych względów, nie ma na to konkretnej odpowiedzi bo co auto to moze być inna przyczyna, a to:

- opony albo felgi nie są idealne

- pompy czasami nie potrafią utrzymywać rządanego kąta wtrysku

- problem z utrzymaniem mieszanki (nieszczelności w dolocie, brak stabilnej dawki albo boostu)

- zgrzane mocne auto z seryjnym coolerem

- mnóstwo spraw, a przez to że hamownia ma bardzo szczegółowo ustawiony filtr to widać generalnie wszystko...

- itp itd

Pozdrawiam.

:> Dzięki. Teraz już wszystko jasne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Maniusiek28.Co nie tak z Twoim sprzęgłem kończy się, czy powyżej tych wartości już nie wytrzymuje??

powyżej mogłoby już nie wytrzymać....a i pompa już więcej nie da rady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maniusiek28 ty masz nową turbawke AWX czy regenerowaną? Bo ja sie przymierzam do kupna tylko nie wiem czy te regenerowane są warte :mysli: Ty kupowałes z alegro???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maniusiek28 ty masz nową turbawke AWX czy regenerowaną? Bo ja sie przymierzam do kupna tylko nie wiem czy te regenerowane są warte :mysli: Ty kupowałes z alegro???

mam nową kupiłem z allegro ale i z swoja musiałem dojść do ładu okazało się że była źle złożona....z kupnem dobrej turbiny to powiem ci ze problem jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...