Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] USA OEM+ by mrogal SPRZEDAM...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
po polerce, a przed Colli:wink:

On myślał o coca coli :dziura:

fcymbał :punish::punish:
Opublikowano

Po polerce, przed coli.:wink:

Są dwie szkoły. Albo BH możesz nakładać maszynowo na miękkim finiszowym padzie, przy małych obrotach ok 700obr/min, albo ręcznie.

---------- Post dopisany at 22:02 ---------- Poprzedni post napisany at 22:01 ----------

po polerce, a przed Colli:wink:

o to to to:thumbup1:

Opublikowano
po polerce, a przed Colli:wink:

On myślał o coca coli :dziura:

fcymbał :punish::punish:

:decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

20130428_102925_zps3c4bc368.jpg

męsko? :kox:

Opublikowano

:jerk:nie najgorzej:decayed:

Opublikowano

taaa, i jeszcze mi powiedz że tak jeździsz:decayed:

Opublikowano

Jest Si! :jerk::jerk::jerk::jerk::jerk::jerk: ale miały być 15tki i neony pod podwoziem :punish::decayed:

---------- Post dopisany at 20:24 ---------- Poprzedni post napisany at 20:24 ----------

Lepiej powiedz ilu chopa do bagaraja posadziłeś :polew:

Opublikowano
  • Autor
taaa, i jeszcze mi powiedz że tak jeździsz:decayed:

2-1_zps76f08873.jpg

Opublikowano

Po drugiej fotce poleciało kilka łez... :cry: jest dobrze! :hi:

Opublikowano

Wujek ściemniasz przód?

Opublikowano
  • Autor
taaa, i jeszcze mi powiedz że tak jeździsz:decayed:

http://i1245.photobucket.com/albums/gg590/mrogal/2-1_zps76f08873.jpg

lubie takie foty, ile do błotnika?

nie mierzylem wsio na wariata skladane, jeszcze pojdzie w dol z pol centa, musze deczko podrolowac plus moze zjade dystans z 2mm z grubosci

---------- Post dopisany at 22:40 ---------- Poprzedni post napisany at 22:40 ----------

Wujek ściemniasz przód?
tak
Opublikowano
taaa, i jeszcze mi powiedz że tak jeździsz:decayed:

http://i1245.photobucket.com/albums/gg590/mrogal/2-1_zps76f08873.jpg

lubie takie foty, ile do błotnika?

nie mierzylem wsio na wariata skladane, jeszcze pojdzie w dol z pol centa, musze deczko podrolowac plus moze zjade dystans z 2mm z grubosci

no u mnie teraz sporo miejsca zostało:decayed: po zrolowaniu:naughty:

Opublikowano

podoba mie się:thumbup1::kox:

Opublikowano

Jeszcze koza:decayed:

Opublikowano
Jeszcze koza:decayed:

dokładnie jeszcze koza...:whistling::decayed:

Opublikowano

Tył trzeba wymieniać całą klapę, czy może tylko blenda US wystarczy?

Opublikowano
Tył trzeba wymieniać całą klapę, czy może tylko blenda US wystarczy?

To nie A6, tutaj cała klapa. 2 lata prawie jej szukałem, a jak się pojawiła, to chyba z ośmiu się o nią tłukło :whistling:

Opublikowano
  • Autor
podoba mie się:thumbup1::kox:
sytuacja na myjce, koks podchodzi i pyta e to 4.2? ja mowie to 2,5 aaa myslalem ze ta esa :grin: koks podjechal nowym ML :wink:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.