Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] USA OEM+ by mrogal SPRZEDAM...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Lubię to! :jerk:

Opublikowano

fajnie :naughty: tylko to drewno wywal :wink:

Opublikowano

A ledy nadal pizgajo po łoczach :kox:

Opublikowano

To kaju gałę montował :polew:

Opublikowano

A odjebaj się, fajnie świeci z całą konsolą :decayed:

Opublikowano
A odjebaj się, fajnie świeci z całą konsolą :decayed:

A melodyjkę też jaką wygrywa?:naughty::decayed:

Opublikowano
A odjebaj się, fajnie świeci z całą konsolą :decayed:

Lubisz dobrą remizę :decayed:

---------- Post dopisany at 21:20 ---------- Poprzedni post napisany at 21:20 ----------

A odjebaj się, fajnie świeci z całą konsolą :decayed:

A melodyjkę też jaką wygrywa?:naughty::decayed:

Gangamstyle :grin::grin:

Opublikowano
A odjebaj się, fajnie świeci z całą konsolą :decayed:

Lubisz dobrą remizę :decayed:

---------- Post dopisany at 21:20 ---------- Poprzedni post napisany at 21:20 ----------

A odjebaj się, fajnie świeci z całą konsolą :decayed:

A melodyjkę też jaką wygrywa?:naughty::decayed:

Gangamstyle :grin::grin:

Szczególnie kierę Twojej roboty :decayed:

Pewno że gra i śpiewa na szóstym biegu: "Anielski orszak niech mą duszę niesie" :decayed:

Opublikowano

Mrogalski... gdzie kupiłeś stickerbomb ? dobry !

Wee czymś tą kierę i ten mieszek przeciągnij bo widać, że suche na pieprz :doh:

---------- Post dopisany at 21:26 ---------- Poprzedni post napisany at 21:23 ----------

Szczególnie kierę Twojej roboty :decayed:

To pokrowiec z allegro więc czego się spodziewać :decayed:

Opublikowano
Mrogalski... gdzie kupiłeś stickerbomb ? dobry !

Wee czymś tą kierę i ten mieszek przeciągnij bo widać, że suche na pieprz :doh:

---------- Post dopisany at 21:26 ---------- Poprzedni post napisany at 21:23 ----------

Szczególnie kierę Twojej roboty :decayed:

To pokrowiec z allegro więc czego się spodziewać :decayed:

yszty pederasto :decayed:

Opublikowano
A odjebaj się, fajnie świeci z całą konsolą :decayed:

A melodyjkę też jaką wygrywa?:naughty::decayed:

To je fol opcja :grin:

Kaju wejdź na fejsa :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Mrogalski... gdzie kupiłeś stickerbomb ? dobry !

Wee czymś tą kierę i ten mieszek przeciągnij bo widać, że suche na pieprz :doh:

cycu galke sprezentuje Tobie, wiedz jak

bogate ludzie zyja :) tak powaznie to jest na wylocie ale narazie nie mam 150pln wypietolic od tak na ta pikowana z S3 zostalo mi 300pln do konca m-ca:/ a jeszcze ulez ... mam tego szuwaksa co polecales, fotele umyte namaszczone ale o kieracie i mosznie zapomnialem ...

co do wygrywania melodii to gra lambade bo lambade kocham i sluchac! :whistling::polew: stikera na necie kajowaty ma linka

---------- Post dopisany at 20:39 ---------- Poprzedni post napisany at 20:33 ----------

tam byl jest mix czleniu. drewna tyle co widac inie wiem czy je okleic w ten sticker to gorne czy na czarno? taa kaju pizga szczegolnie w srodku upalnego dnia :polew:

Opublikowano

Jebnij te dekory z konsoli w co innego. Okleić wszystkie to jakoś tak za bogato, a same dekory w stickerze będą kox :wink:

Opublikowano

Dobrze właśnie, jebnij je też w jacka, zgra się za***iście w jedną całość, tylko musiałbyś ogarnąć, żeby listwa co ogarnia kierunki i kubek miała chociaż mniej więcej kontynuację wzoru ze długiej listwy - takie pedantyczne urwanie jajec :kox:

Opublikowano

Kaju podrzuć linka do Dżaków stikerów..ja kupiłem se burrbery ale coś czuję że długo nie będzie :naughty:

Opublikowano

Podpinam pod prośbę ragi :wink:

Opublikowano

Zaraz każdy będzie miał dekory w jacku... :facepalm:

Opublikowano

Ja nie będe miał bo se pomaluje tylko na razie nie mam weny i czasu na malowanki :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.