Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] USA OEM+ by mrogal SPRZEDAM...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
jak wrzuce 10mm na tył bez kołnierza, to bedzie bardzo prac? jakie są najwęższe z kołnierzem:whistling:
no moze nakurwiac :grin: najwezsze 10mm, bodajze H&R takie a inne to do 13mm zejdzie, ale ja mzoe 10mm na przodzie wywaze na aucie moze cos poprawi mam dobrych szpeniow

---------- Post dopisany 28-05-2013 at 10:48 ---------- Poprzedni post napisany 27-05-2013 at 22:55 ----------

jak wrzuce 10mm na tył bez kołnierza, to bedzie bardzo prac? jakie są najwęższe z kołnierzem:whistling:
no moze nakurwiac :grin: najwezsze 10mm, bodajze H&R takie a inne to do 13mm zejdzie, ale ja mzoe 10mm na przodzie wywaze na aucie moze cos poprawi mam dobrych szpeniow

http://www.vwgolf.pl/wp-content/gallery/majovwka/2013/MajoVWka_2013_0302.JPG

---------- Post dopisany at 16:33 ---------- Poprzedni post napisany at 10:48 ----------

https://lh4.googleusercontent.com/-Xf_0RTZKy0A/UaOncV_f23I/AAAAAAAAC_I/73ux8-lIQ-s/s640/_DSC1575.JPG

---------- Post dopisany at 16:35 ---------- Poprzedni post napisany at 16:33 ----------

https://lh3.googleusercontent.com/-WIl-ZIrAw9Y/UaOm4IQH-eI/AAAAAAAAC9Q/8Q-70hAI4_w/s720/_DSC1539.JPG

no ja chciałem na przód 5mm, a na tył 13mm chyba wrzucę:wink:

Opublikowano

czemu zerwałes folię z halo?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
czemu zerwałes folię z halo?
bo pasowała jak swini siodlo :grin: obrysy soczysty pomarancz folia blady zolty:facepalm:

mam zolte zarowki w halo i jest sztos :decayed:

---------- Post dopisany 18-06-2013 at 20:32 ---------- Poprzedni post napisany 29-05-2013 at 11:11 ----------

czemu zerwałes folię z halo?
bo pasowała jak swini siodlo :grin: obrysy soczysty pomarancz folia blady zolty:facepalm:

mam zolte zarowki w halo i jest sztos :decayed:

UC_zpsc7d4d5e4.jpg

Opublikowano
czemu zerwałes folię z halo?
bo pasowała jak swini siodlo :grin: obrysy soczysty pomarancz folia blady zolty:facepalm:

mam zolte zarowki w halo i jest sztos :decayed:

---------- Post dopisany 18-06-2013 at 20:32 ---------- Poprzedni post napisany 29-05-2013 at 11:11 ----------

czemu zerwałes folię z halo?
bo pasowała jak swini siodlo :grin: obrysy soczysty pomarancz folia blady zolty:facepalm:

mam zolte zarowki w halo i jest sztos :decayed:

http://i1245.photobucket.com/albums/gg590/mrogal/UC_zpsc7d4d5e4.jpg

poszedłem w tym samym kierunku, co za dużo to nie zdrowo

Opublikowano

Wujek s pszodu całkiem blaszkJe wyebaeś? Kocham ją :jerk:

Opublikowano
Wujek s pszodu całkiem blaszkJe wyebaeś? Kocham ją :jerk:

taa, z połową zderzaka:grin:

Opublikowano
Wujek s pszodu całkiem blaszkJe wyebaeś? Kocham ją :jerk:

taa, z połową zderzaka:grin:

Kleju nie żałowałem :grin:

Opublikowano
  • Autor
Wujek s pszodu całkiem blaszkJe wyebaeś? Kocham ją :jerk:

taa, z połową zderzaka:grin:

dawaj slepy skleimy temu %*#$% powieki klejem do szyb jak zasnie najebany w ostrowie :facepalm::grin: on wie juz za co :facepalm::doh:
Opublikowano
Wujek s pszodu całkiem blaszkJe wyebaeś? Kocham ją :jerk:

taa, z połową zderzaka:grin:

dawaj slepy skleimy temu %*#$% powieki klejem do szyb jak zasnie najebany w ostrowie :facepalm::grin: on wie juz za co :facepalm::doh:

:grin:

Opublikowano
  • Autor
Wujek s pszodu całkiem blaszkJe wyebaeś? Kocham ją :jerk:
no albo grubo albo wcale , zaklejka wkladka jest bo taki tam burdel zrobiles ze szok
Opublikowano
:lol1:
Opublikowano
Wujek s pszodu całkiem blaszkJe wyebaeś? Kocham ją :jerk:
no albo grubo albo wcale , zaklejka wkladka jest bo taki tam burdel zrobiles ze szok

daj wujek foto z bliska coś tam wyczarowal:wink:

Opublikowano
  • Autor
Wujek s pszodu całkiem blaszkJe wyebaeś? Kocham ją :jerk:
no albo grubo albo wcale , zaklejka wkladka jest bo taki tam burdel zrobiles ze szok

daj wujek foto z bliska coś tam wyczarowal:wink:

UK rejka palsticzana machnieta w kolor i przyklejona

_DSC1539.JPG

Opublikowano

Wujek nie chcesz się na krawata zamienić?

Opublikowano

dobrze wyszlo:wink:, lakier sie swieci jak psu j...., musze sie w końcu wziąść za swoją Zieloną:facepalm:

Opublikowano
  • Autor
Wujek nie chcesz się na krawata zamienić?
no tą juz odpimpowałem zostalo podlaczyc multi i sciemnic reszte szyb folia juz jedzie , RNSE podciete sztosik , foteliki gliptone'em nasaczone ,moge sie brac za B6 szykuj na ostrow kwity do B6 i mieniamy :thumbup1: i od razu opijemy:banan:

Tyyy ale pokaz ta Twoja spierdoline co ja trza odkrzaczyc :wink::decayed:

Opublikowano
Wujek nie chcesz się na krawata zamienić?
no tą juz odpimpowałem zostalo podlaczyc multi i sciemnic reszte szyb folia juz jedzie , RNSE podciete sztosik , foteliki gliptone'em nasaczone ,moge sie brac za B6 szykuj na ostrow kwity do B6 i mieniamy :thumbup1: i od razu opijemy:banan:

Tyyy ale pokaz ta Twoja spierdoline co ja trza odkrzaczyc :wink::decayed:

Będziemy gadać u mnie :wink:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

o co kaman z wlepą na przedniej szybie?

Opublikowano
o co kaman z wlepą na przedniej szybie?

Takie naklejki mają polscy robotnicy za granicą. Konkretnie chodzi o to jak szukasz pracy to takie coś naklejasz :wink:

Opublikowano
  • Autor
o co kaman z wlepą na przedniej szybie?

Takie naklejki mają polscy robotnicy za granicą. Konkretnie chodzi o to jak szukasz pracy to takie coś naklejasz :wink:

Prawę sznikers gada, ma taka na szybie przdniej co oznacza ze jest robolem za granicą, on akurat w DE :naughty:

A że ma info o swoim robolstwie krzywo nalepione to i robolem jest niskoopłacanym :hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.