Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] USA OEM+ by mrogal SPRZEDAM...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

oczywiście autor zdjęcia nie będzie miał nic przeciwko.. prawda Kowi? :decayed:

Opublikowano

no przeciez:decayed: foty celowo robiliśmy:polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

to teraz tylko Wujek musi podjąć decyzję i wysłać :decayed:

Opublikowano
  • Autor
to teraz tylko Wujek musi podjąć decyzję i wysłać :decayed:
juz napisane do michasia niech da ta swoja wersje w duzej rozdzialce

---------- Post dopisany 27-05-2013 at 17:03 ---------- Poprzedni post napisany 26-05-2013 at 22:50 ----------

to teraz tylko Wujek musi podjąć decyzję i wysłać :decayed:
juz napisane do michasia niech da ta swoja wersje w duzej rozdzialce

jadą jadą jadą :banan:

946819_159330914246630_1093314998_n.jpg

968906_159330950913293_1732847438_n.jpg

420013_159330860913302_1730406104_n.jpg

Opublikowano

niezła sucz

kombinuj boxa dachowego do sesji

Opublikowano
niezła sucz

kombinuj boxa dachowego do sesji

Miałem w planach :whistling:

Opublikowano

a kogo tam w tle ten audiczek na kresce

Opublikowano

angJela :wink::wink:

Opublikowano
angJela :wink::wink:

kuwa nic sie nie pucuje fela na forum albo przegapilem:decayed:

---------- Post dopisany at 21:31 ---------- Poprzedni post napisany at 21:30 ----------

mrogal ile masz na glebie cm?

Opublikowano
  • Autor
angJela :wink::wink:

kuwa nic sie nie pucuje fela na forum albo przegapilem:decayed:

---------- Post dopisany at 21:31 ---------- Poprzedni post napisany at 21:30 ----------

mrogal ile masz na glebie cm?

duuzo, ale lakier sfajczony na dupsku :kox:
Opublikowano

Ty masz 8,5J i jakie ET przy tym?

Opublikowano

wujek, list ci wysłałem:whistling:

Opublikowano
  • Autor
Ty masz 8,5J i jakie ET przy tym?
z przodu 25 z tylu 20
Opublikowano
wujek, list ci wysłałem:whistling:

Nie no bo yebne, konta w banku nie ma, maila też nie :polew:

Opublikowano
wujek, list ci wysłałem:whistling:

Nie no bo yebne, konta w banku nie ma, maila też nie :polew:

:decayed:

Opublikowano

jak wrzuce 10mm na tył bez kołnierza, to bedzie bardzo prac? jakie są najwęższe z kołnierzem:whistling:

Opublikowano
  • Autor
jak wrzuce 10mm na tył bez kołnierza, to bedzie bardzo prac? jakie są najwęższe z kołnierzem:whistling:
no moze nakurwiac :grin: najwezsze 10mm, bodajze H&R takie a inne to do 13mm zejdzie, ale ja mzoe 10mm na przodzie wywaze na aucie moze cos poprawi mam dobrych szpeniow

---------- Post dopisany 28-05-2013 at 10:48 ---------- Poprzedni post napisany 27-05-2013 at 22:55 ----------

jak wrzuce 10mm na tył bez kołnierza, to bedzie bardzo prac? jakie są najwęższe z kołnierzem:whistling:
no moze nakurwiac :grin: najwezsze 10mm, bodajze H&R takie a inne to do 13mm zejdzie, ale ja mzoe 10mm na przodzie wywaze na aucie moze cos poprawi mam dobrych szpeniow

MajoVWka_2013_0302.JPG

---------- Post dopisany at 16:33 ---------- Poprzedni post napisany at 10:48 ----------

_DSC1575.JPG

---------- Post dopisany at 16:35 ---------- Poprzedni post napisany at 16:33 ----------

_DSC1539.JPG

Opublikowano

Dobra nie chwal się już tak :whistling::decayed:

Opublikowano
  • Autor
Dobra nie chwal się już tak :whistling::decayed:
przeciez Twojego auta tu nie wrzuce :grin:
Opublikowano
Dobra nie chwal się już tak :whistling::decayed:
przeciez Twojego auta tu nie wrzuce :grin:

Panie prawa autorskie :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.