Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] USA OEM+ by mrogal SPRZEDAM...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
lakier, koło, gleba - i można pięknie wyglądać? można:kox:

---------- Post dopisany at 18:49 ---------- Poprzedni post napisany at 18:44 ----------

Kowi podrzuć mi pierwszą fotkę bez obróbki:naughty:

jest/są za***iście dynamiczne :banan:

puppa

duppa_zps05e09217.jpg

Opublikowano

W kierunach dobrze widzę LEDy? Jest po huju fest wujek! :jerk: a za to, że tak o nią dbasz - kocham Cię k**wa :kox::kox:

Opublikowano

Wujek powiedz mi tylko jedno... po jakiego grzyba Ci ta wycieraczka z tyłu?:facepalm:

Opublikowano

Bez machajki hooyowo by wyglądała, jak autosan jakiś. Dobrze jest, ale przyciemnij wujek te szypkJe i przednie też :wink:

Opublikowano
Wujek powiedz mi tylko jedno... po jakiego grzyba Ci ta wycieraczka z tyłu?:facepalm:

+ 1000 :wink:

Opublikowano
lakier, koło, gleba - i można pięknie wyglądać? można:kox:

---------- Post dopisany at 18:49 ---------- Poprzedni post napisany at 18:44 ----------

Kowi podrzuć mi pierwszą fotkę bez obróbki:naughty:

Ale taką totalnie totalnie pierwszą wersje?

---------- Post dopisany at 19:10 ---------- Poprzedni post napisany at 19:06 ----------

DSC07014_zps60b0d5ba.jpg

DSC06785_zps2a6ec4e1.jpg

Opublikowano
:kox:
Opublikowano

Skreca suty :slina::slina::slina::slina::slina:

Opublikowano
:slina: i tyle w temacie :good:
Opublikowano

Ale taką totalnie totalnie pierwszą wersje?

tak:wink:

Opublikowano
  • Autor
Wujek powiedz mi tylko jedno... po jakiego grzyba Ci ta wycieraczka z tyłu?:facepalm:
prorok jaki czy co? :grin: i tak nie dziala albo przekaznik albo maneta i jak nie uda sie jej odpalic to poleci spoko spoko
Opublikowano
Wujek powiedz mi tylko jedno... po jakiego grzyba Ci ta wycieraczka z tyłu?:facepalm:
prorok jaki czy co? :grin: i tak nie dziala albo przekaznik albo maneta i jak nie uda sie jej odpalic to poleci spoko spoko

Pryndzy silnik, bo na czterech manetkach i dwóch przekaźnikach nie ruszyła, także tego.

Opublikowano

Jak chcesz to ci fajną gumową zaślepkę wyślę :naughty:

Opublikowano
  • Autor
W kierunach dobrze widzę LEDy? Jest po huju fest wujek! :jerk: a za to, że tak o nią dbasz - kocham Cię k**wa :kox::kox:

klima odpalona, blenda z tylu spasowana na piczy wlos :banan: aaa pozdrow elektryka i lakiernika ktory Ci to skladal :rant::ranting::punish::punish::bokser::bicz2::bicz::baseball::stupid2::whip2:

---------- Post dopisany at 19:49 ---------- Poprzedni post napisany at 19:47 ----------

W kierunach dobrze widzę LEDy? Jest po huju fest wujek! :jerk: a za to, że tak o nią dbasz - kocham Cię k**wa :kox::kox:
chłopie ledy w srodku i lampach pozamiatały tak sie chłopaki nad nimi :jerk::jerk:
Opublikowano
W kierunach dobrze widzę LEDy? Jest po huju fest wujek! :jerk: a za to, że tak o nią dbasz - kocham Cię k**wa :kox::kox:

klima odpalona, blenda z tylu spasowana na piczy wlos :banan: aaa pozdrow elektryka i lakiernika ktory Ci to skladal :rant::ranting::punish::punish::bokser::bicz2::bicz::baseball::stupid2::whip2:

---------- Post dopisany at 19:49 ---------- Poprzedni post napisany at 19:47 ----------

W kierunach dobrze widzę LEDy? Jest po huju fest wujek! :jerk: a za to, że tak o nią dbasz - kocham Cię k**wa :kox::kox:
chłopie ledy w srodku i lampach pozamiatały tak sie chłopaki nad nimi :jerk::jerk:

Elektryk w pałe dostał, do szprejmajstra nie chciało mi się gonić 40km, z dzieciakami przy Borowiance łódkę testowałem :wink:

No to dawaj chłopakom namiary na naszego miszcza LEDowego, żebym chociaż ze czy persent przytulył :kox:

Opublikowano

:whistling:

DSC06839a.jpg~original

Opublikowano

DSC07018.jpg

dobre są w hooj:slina::kox:

Opublikowano

:kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox: ma się łeP na karku i dobrOM ide em :kox:

---------- Post dopisany at 17:56 ---------- Poprzedni post napisany at 17:54 ----------

Wujek, pucuj no mi się jeszcze, jak rozwiązałeś problem opornika - jaki wstawiłeś? Czy bulpsa w błotnik puściłeś, niech se mrygo? :kox:

Opublikowano
  • Autor
protoyp jesli chodzi o kierunek poprawie tak by bylo widac ze nie widac ze dokladane :)

---------- Post dopisany at 19:58 ---------- Poprzedni post napisany at 19:56 ----------

c**j d*pa cycki :jerk::jerk::jerk::naughty::kox:

---------- Post dopisany at 19:58 ---------- Poprzedni post napisany at 19:58 ----------

:kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox: ma się łeP na karku i dobrOM ide em :kox:

---------- Post dopisany at 17:56 ---------- Poprzedni post napisany at 17:54 ----------

Wujek, pucuj no mi się jeszcze, jak rozwiązałeś problem opornika - jaki wstawiłeś? Czy bulpsa w błotnik puściłeś, niech se mrygo? :kox:

naparza w tle tak jak stop
Opublikowano
c**j d*pa cycki :jerk::jerk::jerk::naughty::kox:

:nabijasie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.