Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] USA OEM+ by mrogal SPRZEDAM...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
coś pan oszalał? :thumbdown: juesa pchać do żyda :shock3:
hajs mi sie nie zgadza Pańciu :thumbdown: nie stac mnie na utrzymanie zabaweczki w stanie jaki bym chcial, a oszczedzac na aucie które jest moim oczkiem w głowie nienawidzę :kwasny: Zresztą jak dyrektor w niedziele ja zobaczył to go c**j zapalił z zazdrosci ;):grin::kox::polew:
Opublikowano
:kwasny:
Opublikowano
  • Autor
:kwasny:
nie bojj jak sie odkuje i bede bogaty to powroce do tematu z pierdolnieciem jakiego nikt nie widzial :grin:
Opublikowano
:kwasny:
nie bojj jak sie odkuje i bede bogaty to powroce do tematu z pierdolnieciem jakiego nikt nie widzial :grin:

To jesteś drugi w kolejce po mnie :guma:

Napaćkane z japca kaja

Opublikowano
Bierze moje B6

Napaćkane z japca kaja

kajak odkup USA
Opublikowano

Mowilem gamoniowi zeby poczekal do zimy. Ale jak go pili to co mu poradze.

Napaćkane z japca kaja

Opublikowano
Mowilem gamoniowi zeby poczekal do zimy. Ale jak go pili to co mu poradze.

Napaćkane z japca kaja

Trzeba się starać żeby wróciła do Tatusia :decayed:

Opublikowano

oo tak trzeba się starać , fura zaćna :)) , nie wiedziałem że była ona kiedyś własnością Kaju

Opublikowano
oo tak trzeba się starać , fura zaćna :)) , nie wiedziałem że była ona kiedyś własnością Kaju

Prawie 3 lata

Napaćkane z japca kaja

Opublikowano
oo tak trzeba się starać , fura zaćna :)) , nie wiedziałem że była ona kiedyś własnością Kaju

Prawie 3 lata

Napaćkane z japca kaja

Tatuś staraj się walcz do upadłego :wink:

Opublikowano
nie bojj jak sie odkuje i bede bogaty to powroce do tematu z pierdolnieciem jakiego nikt nie widzial :grin:

hipoteka... wiem jak jest:kwasny:

dlatego srebrna zostaje 'bezapelacyjnie do samego końca, mojego lub jej':decayed:

Opublikowano
coś pan oszalał? :thumbdown: juesa pchać do żyda :shock3:
hajs mi sie nie zgadza Pańciu :thumbdown: nie stac mnie na utrzymanie zabaweczki w stanie jaki bym chcial, a oszczedzac na aucie które jest moim oczkiem w głowie nienawidzę :kwasny: Zresztą jak dyrektor w niedziele ja zobaczył to go c**j zapalił z zazdrosci ;):grin::kox::polew:

sie na niego mówi bycze jajco :decayed:

Czekaj 2 mies i zabieram go

Opublikowano
nie bojj jak sie odkuje i bede bogaty to powroce do tematu z pierdolnieciem jakiego nikt nie widzial :grin:

hipoteka... wiem jak jest:kwasny:

dlatego srebrna zostaje 'bezapelacyjnie do samego końca, mojego lub jej':decayed:

Tak miało być u mnie z juesem, to pomogłem bratu, który mnie wysadził w powietrze i się upłynnił. Rodzina przede wszystkim, tfu szto blać. Nigdy więcej.

Napaćkane z japca kaja

---------- Post dopisany at 10:56 ---------- Poprzedni post napisany at 10:55 ----------

coś pan oszalał? :thumbdown: juesa pchać do żyda :shock3:
hajs mi sie nie zgadza Pańciu :thumbdown: nie stac mnie na utrzymanie zabaweczki w stanie jaki bym chcial, a oszczedzac na aucie które jest moim oczkiem w głowie nienawidzę :kwasny: Zresztą jak dyrektor w niedziele ja zobaczył to go c**j zapalił z zazdrosci ;):grin::kox::polew:

sie na niego mówi bycze jajco :decayed:

Czekaj 2 mies i zabieram go

Zostałaby w familii, ja troche wiecej czasu potrzebuje

Napaćkane z japca kaja

Opublikowano

kajak zabieraj go bo blokujesz transakcje, mrogal szaraka zabiera:wink: a czas na hajs sie przekłada:grin:

Opublikowano
kajak zabieraj go bo blokujesz transakcje, mrogal szaraka zabiera:wink: a czas na hajs sie przekłada:grin:

A jak nie to zrzuta i POMOŻEMY :grin: później nas w ratach będzie spłacał :decayed:

Opublikowano
kajak zabieraj go bo blokujesz transakcje, mrogal szaraka zabiera:wink: a czas na hajs sie przekłada:grin:

A jak nie to zrzuta i POMOŻEMY :grin: później nas w ratach będzie spłacał :decayed:

Ide do tego. Numer konta znasz

Napaćkane z japca kaja

Opublikowano
kajak zabieraj go bo blokujesz transakcje, mrogal szaraka zabiera:wink: a czas na hajs sie przekłada:grin:

A jak nie to zrzuta i POMOŻEMY :grin: później nas w ratach będzie spłacał :decayed:

Ide do tego. Numer konta znasz

Napaćkane z japca kaja

spoko numer konto znamy :decayed:

Opublikowano
  • Autor
coś pan oszalał? :thumbdown: juesa pchać do żyda :shock3:
hajs mi sie nie zgadza Pańciu :thumbdown: nie stac mnie na utrzymanie zabaweczki w stanie jaki bym chcial, a oszczedzac na aucie które jest moim oczkiem w głowie nienawidzę :kwasny: Zresztą jak dyrektor w niedziele ja zobaczył to go c**j zapalił z zazdrosci ;):grin::kox::polew:

sie na niego mówi bycze jajco :decayed:

Czekaj 2 mies i zabieram go

wezmiesz w tej kwocie?

---------- Post dopisany at 12:25 ---------- Poprzedni post napisany at 12:24 ----------

nie bojj jak sie odkuje i bede bogaty to powroce do tematu z pierdolnieciem jakiego nikt nie widzial :grin:

hipoteka... wiem jak jest:kwasny:

dlatego srebrna zostaje 'bezapelacyjnie do samego końca, mojego lub jej':decayed:

Tak miało być u mnie z juesem, to pomogłem bratu, który mnie wysadził w powietrze i się upłynnił. Rodzina przede wszystkim, tfu szto blać. Nigdy więcej.

Napaćkane z japca kaja

---------- Post dopisany at 10:56 ---------- Poprzedni post napisany at 10:55 ----------

coś pan oszalał? :thumbdown: juesa pchać do żyda :shock3:
hajs mi sie nie zgadza Pańciu :thumbdown: nie stac mnie na utrzymanie zabaweczki w stanie jaki bym chcial, a oszczedzac na aucie które jest moim oczkiem w głowie nienawidzę :kwasny: Zresztą jak dyrektor w niedziele ja zobaczył to go c**j zapalił z zazdrosci ;):grin::kox::polew:

sie na niego mówi bycze jajco :decayed:

Czekaj 2 mies i zabieram go

Zostałaby w familii, ja troche wiecej czasu potrzebuje

Napaćkane z japca kaja

u saszki bedzie miala szrot-raj wszystkie tajle dookola podchodzisz i bierzesz i wymieniasz na sprawne :kox::banan:

---------- Post dopisany at 12:26 ---------- Poprzedni post napisany at 12:25 ----------

kajak zabieraj go bo blokujesz transakcje, mrogal szaraka zabiera:wink: a czas na hajs sie przekłada:grin:
no Kaju nie jeb mi dillu za szaraka mam juz ugadane 7kpln i pijemy flaszkie
Opublikowano

Tlumaczylem Ci ile poczebuje czasu to sie ta łysa baryłowata pała musiała w interesy fpertolić. Pijemy zatem skrzynkje flaszek zntych 7k

Napaćkane z japca kaja

Opublikowano
:polew::polew:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.