Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] USA OEM+ by mrogal SPRZEDAM...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Haka nie ma bo tak to bym jechał po nią:jerk:

Opublikowano
Haka nie ma bo tak to bym jechał po nią:jerk:

Takie Panie tylko w Rykach :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Haka nie ma bo tak to bym jechał po nią:jerk:

Zgłosciełm Cię do moderatora :grin:

Opublikowano
Haka nie ma bo tak to bym jechał po nią:jerk:

Takie Panie tylko w Rykach :decayed:

:naughty::naughty::naughty:

wujek a co to będzie jak sie nie sprzeda:banan:

Opublikowano

To ja biore na zime. Miala byc niespodziewanka ktorej wielu byla swiadoma wiec pp co dalej drazyc.

Napaćkane z japca kaja

Opublikowano
  • Autor
Haka nie ma bo tak to bym jechał po nią:jerk:

Takie Panie tylko w Rykach :decayed:

:naughty::naughty::naughty:

wujek a co to będzie jak sie nie sprzeda:banan:

zemby w mur i kuncikowa zrzuta na podtrzymanie dla mrogala
Opublikowano
coś pan oszalał? :thumbdown: juesa pchać do żyda :shock3:
hajs mi sie nie zgadza Pańciu :thumbdown: nie stac mnie na utrzymanie zabaweczki w stanie jaki bym chcial, a oszczedzac na aucie które jest moim oczkiem w głowie nienawidzę :kwasny: Zresztą jak dyrektor w niedziele ja zobaczył to go c**j zapalił z zazdrosci ;):grin::kox::polew:

sie na niego mówi bycze jajco :decayed:

Czekaj 2 mies i zabieram go

wezmiesz w tej kwocie?

Coś by my ponegocjowali, ale nie wiem czy będzie mi się hajs zgadzał wiec nic nie mogę obiecać. :thumbdown::wink:

Opublikowano

Pójdzie szybko, bo jest moja fota w ogłoszeniu :naughty:

Opublikowano

Marcinie powodzenia w sprzedaży :wink:

Opublikowano
Pójdzie szybko, bo jest moja fota w ogłoszeniu :naughty:

Zjedzo Rogala za te 702 tys... Tu jest polska, tu się ma 180 tys... :whistling:

Opublikowano

Miałem to samo napisać.

Opublikowano
  • Autor
Pójdzie szybko, bo jest moja fota w ogłoszeniu :naughty:

Zjedzo Rogala za te 702 tys... Tu jest polska, tu się ma 180 tys... :whistling:

cena i przebieg do letkiej negocjacji :grin: juz dwoch fachowcow sie wypowiadalo na Fb na temat przebiegu :grin:

Medik Fota dobra nie wiem ktora ale dobra :grin:

Opublikowano

jak to która, ta najlepszejsza :wink:

napisz w ogłoszeniu że dodajemy gratis białego murzyna do pracy przy domu ( to się Kaja pozbędziemy )

Opublikowano
jak to która, ta najlepszejsza :wink:

napisz w ogłoszeniu że dodajemy gratis białego murzyna do pracy przy domu ( to się Kaja pozbędziemy )

śfogier ma surygatów, także tego :guma:

Opublikowano
Pójdzie szybko, bo jest moja fota w ogłoszeniu :naughty:

Zjedzo Rogala za te 702 tys... Tu jest polska, tu się ma 180 tys... :whistling:

cena i przebieg do letkiej negocjacji :grin: juz dwoch fachowcow sie wypowiadalo na Fb na temat przebiegu :grin:

Medik Fota dobra nie wiem ktora ale dobra :grin:

Ryju przebieg to 1 min oboty :grin::grin:

Opublikowano

Ustawcie dla jaj 999999 i po kłopocie :-)

Naciapane z sedesu ...

Opublikowano

jak wygłuszałeś furtki, jakiej grubości dawałeś blache do stelażu? na nity lepiłeś? chyba sie dziś za to wezmę

Opublikowano

jest jakies zainteresowanie autem?? nie sprzedawaj byle komu tylko. chyba ze da 20 kola :grin: jak bys cos na graty opychal to przytulil bym klape useejj:jerk:

Opublikowano
  • Autor
jest jakies zainteresowanie autem?? nie sprzedawaj byle komu tylko. chyba ze da 20 kola :grin: jak bys cos na graty opychal to przytulil bym klape useejj:jerk:
1500 i tw0ja

---------- Post dopisany at 22:04 ---------- Poprzedni post napisany at 22:03 ----------

jak wygłuszałeś furtki, jakiej grubości dawałeś blache do stelażu? na nity lepiłeś? chyba sie dziś za to wezmę

podesle ci foto co i jak, ale nie dzis bo zaraz ide spac bo rano do lodzi lece

Opublikowano
jest jakies zainteresowanie autem?? nie sprzedawaj byle komu tylko. chyba ze da 20 kola :grin: jak bys cos na graty opychal to przytulil bym klape useejj:jerk:
1500 i tw0ja

mam gdzieś europe jeszcze do niej. a no tak. kowi zna temat. pomidory pod nią rosną :grin:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.