Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Majówka 2013 Ułęż!


egon@

Rekomendowane odpowiedzi

tam są zapisy czy jak to wygląda?

karte wypełnia sie wjazdową, tzw dekalracja, okreslasz ilosc osób samochód itp.. deklaracje sa też na bramie wjazdowej:wink:

lotnisko ma dobrej kondycji nawierzchnie wiec mozna zglebic na maxa, ale dojazd taki sobie:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tam są zapisy czy jak to wygląda?

karte wypełnia sie wjazdową, tzw dekalracja, okreslasz ilosc osób samochód itp.. deklaracje sa też na bramie wjazdowej:wink:

lotnisko ma dobrej kondycji nawierzchnie wiec mozna zglebic na maxa, ale dojazd taki sobie:wink:

może by sie udało wygospodarowac weekend:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było poznać osobiscie:decayed:

impreza moze nie nalezy do jakichś super ciekawych, bo óglnie z roku na rok nic sie nie porawia pod wzgledem atrakcyjnosci, noi jest to ogólnopolski zlot golfa, wiec tego tam najwiecej:whistling: ale im wiecej A4 tym lepszy film:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było poznać osobiscie:decayed:

impreza moze nie nalezy do jakichś super ciekawych, bo óglnie z roku na rok nic sie nie porawia pod wzgledem atrakcyjnosci, noi jest to ogólnopolski zlot golfa, wiec tego tam najwiecej:whistling: ale im wiecej A4 tym lepszy film:grin:

jakies 300km w jedną strone:eusathink:, ale pomyślimy:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no troche daleko, zobaczymy jaka będzie frekwencja forumowiczów od nas którzy zaklepią wjazd na 100% bo jak bedzie niewielu to wiadoma sprawa:thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stary nie pier**l że nie stać Cię na parę litrów ropy :wink: ja mam może z 50 km bliżej i na benzynie opłaca mi się jechać bo jest klimat :banan: jak nie to do mnie masz pół godzinki drogi i zabiorę Cię na pokład :naughty:

---------- Post dopisany at 18:39 ---------- Poprzedni post napisany at 18:32 ----------

zresztą jeśli chodzi o drogi to do masz drogi jak stół jeśli pojechałbyś przez: Brzesko, Koszyce, Nowy Korczyn, Busko Zdrój, Kielce, Radom, Zwoleń, Puławy :wink: Może tylko przez Kielce trochę kolein ale tak to prawie jak hameryka :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed:

---------- Post dopisany at 18:41 ---------- Poprzedni post napisany at 18:40 ----------

jedyne co ta radom jest przejebany, przynajmniej wąłsnie ta trasa na zwoleń, wylotówka z radomia tragedia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam się jaka jest droga od sandomierza na zwoleń bo w sumie ostatnio wracałem tak z dęblina ale nie zapomniałem jak tam to wygląda :facepalm: jedyne co to na jakiejś wsi zarobiłem 4 pkt i 100 zł bo mnie laserem zdjęli :grin: ale w tamtym roku jechałem przez radom i 20km po dziurach z 250km to i tak nie jest źle :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam się jaka jest droga od sandomierza na zwoleń bo w sumie ostatnio wracałem tak z dęblina ale nie zapomniałem jak tam to wygląda :facepalm: jedyne co to na jakiejś wsi zarobiłem 4 pkt i 100 zł bo mnie laserem zdjęli :grin: ale w tamtym roku jechałem przez radom i 20km po dziurach z 250km to i tak nie jest źle :naughty:

w sumie to bardziej o czas sie rozchodzi:wink:, ale pomyślimy:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to wbij do mnie albo podjade po Ciebie i Cię zgarnę :wink: w razie czego będzie miał kto za mnie wracać w niedziele :decayed: no jeśli o czas chodzi to taka trasa jak pisałem wcześniej przez Kielce Radom bo można cisnąć i pogonisz szybciej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tam są zapisy czy jak to wygląda?

karte wypełnia sie wjazdową, tzw dekalracja, okreslasz ilosc osób samochód itp.. deklaracje sa też na bramie wjazdowej:wink:

lotnisko ma dobrej kondycji nawierzchnie wiec mozna zglebic na maxa, ale dojazd taki sobie:wink:

może by sie udało wygospodarowac weekend:whistling:

wpadaj bedzie epicko :banan: juz to czuje :grin::grin::polew::kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emil ja też wybieram się w sobotę będę jechał od Pulaw więc możemy się styknac w żyrzynie.

ja też na sobotę ale kolega żeby w Żyrzynie nie za długo czekał bo go strażniczki leśne z kasy wyskubią:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze wpasc, powiedzcie jak tam jest z noclegami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nocleg to raczej namioty, ale jak chcesz gdzieś w warunkach ludzkich to 10-15km od lotniska jest hotel/restauracja x2:wink: o 22 zamykaja bramy na lotnisku

Zajazd Na Towarowej - Dęblin, w Dęblinie (ul. Towarowa 5) opcja w dęblinie

Bogusz Cicha - Ryki, w Rykach (ul. Cicha 30) opcja w rykach

Hotel Olivia - Ryki, w Rykach (ul. Warszawska 59E)

Karczma Rybna Hotel - Ryki, w Rykach (ul. Lubelska 11)

i pare innych w terenie...

Ale ogólnie zlotowicze nocujący wybierają namioty, impreza prawde mówiac trwa piątek i sobote, wieczorem nakórfia nutka z DJki, bo w neidziele to już nic sie nie dzieje:whistling: takze jak droga powrotna nie trwa pół dnia to polecam przy okazji w niedziele sobie kazimierz dolny zwiedzić(jakieś 60km od lotniska) jeśłi będą siły:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze wpasc, powiedzcie jak tam jest z noclegami?
namioty :)

ale luz impreza trwa do rana pod scena wiec i tak bedziesz w takim stanie ze bedzie Ci obojetne gdzie zalegniesz :grin:

Grillek jakis sie pali, jest fajowo, toi toie sa, w tym roku ma byc dodatkowo na lotnisku obwozna prysznicownia zainstalwoana wiec luksus :decayed:

tu masz poglad na impreze

<iframe src="http://player.vimeo.com/video/44479598" webkitallowfullscreen="" mozallowfullscreen="" allowfullscreen="" frameborder="0" height="281" width="500"></iframe>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość harry19-19

Witam Panów chętnie dołączę się do zlociku w Iłży , którego dnia dokładnie ten zlot , godzina i miejsce czyli adres , jestem z Jarosławia woj.Podkarpackie , chętnie dołączę się do grupki , czy ktoś z Podkarpacia jedzie proszę zgłaszać się :))) , a jak nikt to połączę się z woj.lubelskiego ;):) o ile koledzy mi pozwolą :))) pozdrawiam miłośników a4

---------- Post dopisany at 19:35 ---------- Poprzedni post napisany at 19:30 ----------

Witam Panów chętnie dołączę się do zlociku w Iłży , którego dnia dokładnie ten zlot , godzina i miejsce czyli adres , jestem z Jarosławia woj.Podkarpackie , chętnie dołączę się do grupki , czy ktoś z Podkarpacia jedzie proszę zgłaszać się :))) , a jak nikt to połączę się z woj.lubelskiego ;):) o ile koledzy mi pozwolą :))) pozdrawiam miłośników a4

a i jeszcze jedno , jak ktoś nie ma jak jechać a chce się dostać chętnie wezmę osoby na podkład :)));)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...