Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Majówka 2013 Ułęż!


egon@

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też sie wybieram, choć jeszcze ekipa całkowicie nie zagadana ale mam nadzieje ze wyjdzie, w 2011 bylem w Pruszczu Gdańskim i marzyłem zeby znowu gdzieś podjechać na taki zlocik :)

Plan taki żeby byc jakoś około 18 w piątek i do soboty wieczór, na razie trzeba szukać namiotu i ludzi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość harry19-19
Ja też sie wybieram, choć jeszcze ekipa całkowicie nie zagadana ale mam nadzieje ze wyjdzie, w 2011 bylem w Pruszczu Gdańskim i marzyłem zeby znowu gdzieś podjechać na taki zlocik :)

Plan taki żeby byc jakoś około 18 w piątek i do soboty wieczór, na razie trzeba szukać namiotu i ludzi :P

kolego u mnie też tak jest , nie mogę nagadać się z ludźmi , ja też wybieram się :decayed: , może gdzieś tak po drodze byśmy spotkali się i razem zajechali :naughty::whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, pomyślcie o zorganizowaniu miejsca. Może zrobić tak że pierwsi będą stawać wzdłuż trawnika blokując miejsce kolejnym z A4. Przy takiej ilości wjeżdżających aut nie łatwo utrzymać się w jednej grupie. Ja będę w sobotę po południu dopiero i podejrzewam że ciężko będzie znaleźć miejsce obok Was, chyba że ustawicie się w bocznym trawiastym sektorze...o ile dacie radę tam wjechać hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje że będziemy starać się ustawić jak najbliżej asfaltu :decayed: mrogal, Kowi, Adam i ja na bank stajemy razem po prawej stronie przy asfalcie najprawdopodobniej. Ja na lewo w "pole" się nie pcham :decayed: Postaramy się zająć jak najwięcej miejsc dookoła siebie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w polu jest lipa, na asfalcie będziemy na filmach:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A3 club zrobil spis osob obecnych. Zorganizowali sobie tasme i pacholki i beda mieli sektor.

Pewnie na poczatku. Na jakies 30aut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A3 club zrobil spis osob obecnych. Zorganizowali sobie tasme i pacholki i beda mieli sektor.

Pewnie na poczatku. Na jakies 30aut.

ryczydół i okoliczniaki o ktorej zamierzacie wjechac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm samemu to tam nic nie zdziałam:facepalm:

trzeba by też liste zrobić tak w ogóle, bo prawde mówiac rok temu tez planowało dużo uzytkowników być, a wyszło jak zwykle, takze fajnie jak by sie pewniaki zadeklarowali:wink:

Ja moge być o 16 nawet:wink:

---------- Post dopisany at 17:53 ---------- Poprzedni post napisany at 17:52 ----------

tylko znowu pewnie okroją pas do połowy.. jak rok temu pod wzgledem ustawiania sie, i wygonią w trawy:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm samemu to tam nic nie zdziałam:facepalm:

trzeba by też liste zrobić tak w ogóle, bo prawde mówiac rok temu tez planowało dużo uzytkowników być, a wyszło jak zwykle, takze fajnie jak by sie pewniaki zadeklarowali:wink:

Ja moge być o 16 nawet:wink:

---------- Post dopisany at 17:53 ---------- Poprzedni post napisany at 17:52 ----------

tylko znowu pewnie okroją pas do połowy.. jak rok temu pod wzgledem ustawiania sie, i wygonią w trawy:facepalm:

bez sensu ja sie na glebie w trawe nie wpakuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wujas a ty o której planujesz być, jak byś miał jaką tasme to weź, bo w tej mojej mieścinie to chyba nie ma takich rzeczy, jak bede wstanie to jutro podlece do budowlanego moze co znajde:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to i mi miejsce zajmijcie :grin: o ile k**wa będę miał auto :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wujas a ty o której planujesz być, jak byś miał jaką tasme to weź, bo w tej mojej mieścinie to chyba nie ma takich rzeczy, jak bede wstanie to jutro podlece do budowlanego moze co znajde:wink:
ale jaka tasme magnetofonowa miernicza do wywietlacza w samsungu :D:grin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W każdym tesco jest :wink: Lepiej biało-czerwona bardziej widooczna. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcesz wiedziec jakie w Rykach jest tesco:facepalm:

:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę mieć taką taśmę ale przyjadę koło 18-19 :decayed:

Ludziska weźmiecie grille? zrobimy ściepę na jakiś brykiet czy cosik. Ja oczywiście ustawiam się z Wami żeby nie było :decayed: chyba mnie nie wygonicie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wezmę grilla, nie ma problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to fajno :wink:

Kowi jedziesz tam o 15.00 i pilnujesz miejscówki fajnej :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to fajno :wink:

Kowi jedziesz tam o 15.00 i pilnujesz miejscówki fajnej :decayed:

jak Pan inżynier zarządzi to nie ma c**ja we wsi :grin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też biere grilla, jakieś węgle brykiety podpałki uje muje dzikie węże, nawet lodówka moze będzie na pokładzie. :decayed:

Jak będę jechał to w łecznej jak będzie wezmę taśme.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...