Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pompowtryski z awxa?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, ostatnio chciałem sobie posprawdzać wtyczki do pompowtrysków i ku mojemu zaskoczeniu wyczytałem z pompek że są one z końcówką AN, nigdzie nie mogłem znaleźć informacji na temat tych pompek, gdzieś tylko na forum a6 znalazłem że koleś też je miał w awx-sie, mimo wszystko chciałbym by ktoś kumaty się wypowiedział czy te wtryski z końcówką AN były seryjnie montowane w moim autku ? dodam że to rocznik 2001/2002, jestem w trakcie "koksowania" autka i zastanawiam się czy nie są może od czegoś słabszego... Jak tak się okaże wrzucę Al-ki i po problemie :)

Opublikowano

Chodzą podobno też Q sam mam takie.♦

Opublikowano

Ja mam 2001 i komplet ANów założonych fabrycznie :whistling:

Opublikowano

AN jak najbardziej AWX ja mam ten sam rocznik te same oznaczenie wiec nie masz się co przejmować..

Opublikowano
  • Autor

No to wielkie dzięki koledzy ;)

Opublikowano

Z tego co można wyczytać na forum to fabrycznie do AWX-a montowali takie pompki:

038 130 073 AN,AR,BA

038 130 079 FX

Ale pasują też od 2.0 TDI i dużo osób na forum oraz mechaników już je wkładało do AWX-a :

038 130 073 BK,BQ,AX

Pozdrawiam!

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Sorki za OT ale czy ktos wie jakie nr pompek przychodza do AVF z konca 2003r???

Opublikowano
Witam, ostatnio chciałem sobie posprawdzać wtyczki do pompowtrysków i ku mojemu zaskoczeniu wyczytałem z pompek że są one z końcówką AN, nigdzie nie mogłem znaleźć informacji na temat tych pompek, gdzieś tylko na forum a6 znalazłem że koleś też je miał w awx-sie, mimo wszystko chciałbym by ktoś kumaty się wypowiedział czy te wtryski z końcówką AN były seryjnie montowane w moim autku ? dodam że to rocznik 2001/2002, jestem w trakcie "koksowania" autka i zastanawiam się czy nie są może od czegoś słabszego... Jak tak się okaże wrzucę Al-ki i po problemie :)

AN byly w AWX-ach

Opublikowano

W moim AVF z 2002 siedzą AR

Opublikowano

U mnie avf BA

Opublikowano

U mnie także BA

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Czy w silniku AVF podpasuje zmiana pompek z 073 BA na 073 AA lub 073 AL?? Bez korekty programu? Ewentualnie jaki inne pompki zastosować??

Opublikowano
Z tego co można wyczytać na forum to fabrycznie do AWX-a montowali takie pompki:

038 130 073 AN,AR,BA

038 130 079 FX

Ale pasują też od 2.0 TDI i dużo osób na forum oraz mechaników już je wkładało do AWX-a :

038 130 073 BK,BQ,AX

Pozdrawiam!

Kolego C4 KAWON te pompki co masz w moim poście wyżej wymienione, śmiało możesz pakować do swojego AVF-a.

Pozdrawiam!

Opublikowano

Jak na razie zostają moje BA, są do odratowania, a później się zobaczy:naughty:.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.