Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Buczy przy porannym odpaleniu


tomaszw

Rekomendowane odpowiedzi

czyli muszę wytargać swoja żeby zobaczyć jej numer i później dopasować silniczek? , rozumiem ze ten z linku który podałeś tyczy sie twojej pompy a do mojej jest zupełnie inny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przypuszczem ze masz taki sam, ale lepeij zweryfikuj to wyciągając swój. jesli masz Q, to łątwiej, jesli tak jak jak to troche rozbierania jest. Ważne ze cena przystepna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nam osko napęd ale jednak lepiej wyciągnąć i sprawdzić bo w vagu nie da rady odczytać numeru pompy? bądź tez zdekodować jakoś po vin?

---------- Post dopisany 25-04-2013 at 21:45 ---------- Poprzedni post napisany 22-04-2013 at 14:02 ----------

wdlug szukajki zamiennika do silnika avj przypisana jest pompa 8E0906087N

Sklep Inter Cars - 2mln części do samochodów | Sklep Online

idac dalej potrzebuje sam silniczek czyli mam rozumiec ze w tym czym siedzi piszczacy winowajca?

Pompa paliwa AUDI A4 8E0.906.087N (3199922701) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

nie wiem juz k**** co mam kupic znowu tutaj

POMPA PALIWA 8E0906087N AUDI A4 B6 B7 A6 3.0 ASN (3152045558) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

pompa ma ten sam numer ale nie ma czesci ktora pokazałem w linku powyzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to maja na bank była inna niż te 3 co podesłałeś i silniczek też byl inny.Numer wybity jest do góry, ale aby dostac sie do niego trzeba troche środka rozebrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok wiem ze byla inna bo masz inny kod silnika wiec pewnie pompe tez zmienili, tylko zastanawiam sie czy to pasuje w aso oczywiscie numeru pompy nie chca mi podac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w B7 BFB miałem problem z pompą. I znalazłem sam silnik w zamiennikach. Kosztował około 100 zł. I hula już ze dwa latka. Auto wzmocnione 230 KM/330 NM. Jak ktoś potrzebuje, to poszukam numerków i żródełka w archiwach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak bys mogl poszukac czegos co pasuje do avj i trzyma cisnienie tskie jak w oryginale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w etce widnieje tak

b14c9261105e182dm.jpg

[/color]ja mam pompę

b5cd5d77bd31badbm.jpg

VDO 8e0919051L

gdzie dostane do niej silniczek?

pompa wygląda tak

b0f7405f588bb625m.jpg

ea601d5128e396b3m.jpg

e4c1cb2a931f96b9m.jpg

---------- Post dopisany at 12:55 ---------- Poprzedni post napisany at 09:36 ----------

sam sobie poradziłem, pompę zakupiłem w firmie

KTD

137zl wsadzona i działa ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mielibyście możliwość, zapodać jaki rodzaj jest tego dzwięku porannego odpalenia, jak ta pompa SAI pracuje, bo mam chyba podobną sytuację a kiedyś tego nie było. Idzie to jakoś usunąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sai jak się jebie to wyje identyk jak odkurzacz

to chyba już kompletny trup :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tak wyła ze 2 lata i nie generowała żadnych błędów czyli funkcje swoja spełniała ,a wyła tak ze mi wstyd było z parkingu wyjeżdżać tak się ludzie patrzyli :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SAI sprawdzony, to nie sai

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

silnik w pompie do wymiany, na filtrze praktycznie nie było żadnych zabrudzeń

---------- Post dopisany at 09:44 ---------- Poprzedni post napisany at 09:39 ----------

jak by ktoś chciał namiary na pompę 1.8T która zakupiłem, pompa dobrana do koszyka obudowy VDO 8e0919051L - żeby sprawdzić numer pompy trzeba pod wykładzina bagażnika odkręcić ta metalowa obudowę i przetrzeć gore pompy

0b229bc04574b7b4m.jpg

sklep

KTD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już dwa razy do nich pisałem w sprawie tej pompy i nikt nie odpowiada, a dzwoniąc wisiałem na infolini aż do znudzenia;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...