Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

..... wlasnie co do zdjec to moze jutro znajde chwile i przesle zdjecia z ostatniego spotu powiadaja ze lepiej późno niz wcale :polew:

  • Odpowiedzi 17,6 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

GM przysyłaj zdjęcia czym prędzej:) :thumbup:

Opublikowano

halllooooo witam po dlugiej przerwie niestety z braku czasu nie moglem byc na spociku ale widze ze bylo fajnie i nawet bylo cos niebieskiego z kogutami tzw PRAWIE JAK AUDI mam nadzieje ze problemow nei robili FAJNIE FAJNIE FAJNIE nastepnym razem amm nadzieje ze bede

Opublikowano

witam wszystkich :)

kiedy nastepny raz? mysle ze przyjade - zima sie skonczyla i trzeba w domu siedziec :( ?

pozdrawiam

Opublikowano

kiedy nastepny raz?

To jest dobre pytanie... :th:

:a4fan:[br]Dopisany: 13 Lipiec 2007, 08:53 _________________________________________________Czy wszyscy z podkarpacia wyjechali na wakacje?????

:bicz:

Opublikowano

kiedy nastepny raz?

To jest dobre pytanie... :th:

:a4fan:[br]Dopisany: 13 Lipiec 2007, 08:53 _________________________________________________Czy wszyscy z podkarpacia wyjechali na wakacje?????

:bicz:

Niestety nie wszyscy wyjechali :thumbdown:

Opublikowano

Właśnie nie wszyscy mogą wyjechać ,ktoś musi pracować :(

Opublikowano

Właśnie nie wszyscy mogą wyjechać ,ktoś musi pracować :(

Ktoś musi pracować, żeby wypoczywać mógł ktoś...

Ja niestety również pracuje :wallbash:

Jest ktoś chętny na SPOTa, np 28 lub 29 lipca 2007??? godzina 17, parking przy Hali na Podpromiu.

:a4fan::audi::a4fan:

Opublikowano

ooo :oklaski: i czemu nie ja najbardziej jestem za :th: :th: :th:

Opublikowano

miejscowi :thumbup: siedza po bieszczadach :-) 38stC a na srodku rzeki, jeziora da sie wyzyc :-)

Opublikowano
28 lub 29 lipca 2007??? godzina 17, parking przy Hali na Podpromiu

Ja odpadam w tym terminie.

Opublikowano

Badunio, to narazie jest nas dwóch chętnych :thumbup:

Opublikowano

Ja bede na stowe bo na poprzednim nie bylem tak ze 3 chetnych

Opublikowano

Być może zaglądnę ale teraz się cieżko określić :)

Opublikowano

wow,

to już jest nas 3 chętnych + 1 niepewny :>

moze do weekendu ktoś się jeszcze zgłosi :thumbup: :thumbup:

:a4fan:

Opublikowano

witam

może ja też wkoncu zaglądne ,ale dziś to tak na 50% ,w czwartek lub piątek będę wiedział więcej to dam znać.

Opublikowano

3 chętnych + 2 niepewnych :wallbash: :wallbash: :oklaski:

:thumbup: gdzie my się pomieścimy??? :thumbup:

Opublikowano

żaden problem,mozna to rozłożyc na dwa dni.

Opublikowano

ja tam reszte Łańcuckich narwańców tez zmobilizuję :thumbup: tak ze my szuder na 3-4 :audi: postaramy sie zjawic :dance: :dance: :dance:

Opublikowano

sorka dawno nie odpalalem kompa i prawie spot przemkna by mi koło nosa ja oczywiscie jestem na tak także Szuder musisz zaktualizowac wynik na 4 chetnych i 3 niepewnych a co do zaległych zdjec ze spotu to przesle na dniach :embarrassed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.